Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Oldtimerbazar Katowice 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A my Cię widzieliśmy Ale jak nas mijałes to odwróciłeś się za R1 Generalnie jedyne co dzisiaj było na bazarze to okropne zimno Ale.. zamówiłam sobie kask nowy
A mnie było gorąco: czułem już Wiosnę i początek sezonu..parę maszyn buczało, parę znajomych spotkałem, kupiłem spodnie i kominiarki w dobrej cenie ale Panowie i Panie Trza się ostro targować ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem - zawiele nie zobaczyłem - zadna rewelacja moim zdaniempoza tym bardzo wietrznie i zimno-ale na to nie mamy juz wpływuzakupiłem rekawice RST Za 170 zetaRekawice już lekko przetestowane - 2godz : - ) śmigania na motobardzo wygodne, miekka skóra swietne czucie klamek i manety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazar zaliczony. Kupione 2 opony wiec tak jak chcialem wiec ok.Chiuchow strasznie duzo kurtek spodni kasków rekawiczek co chwile widzialem niezle ceny roznych rzeczy wiec wybor byl uwazam bardzo duzy.Z czesciami fakt troszke gorzej jedno stoisko z swiecami ktore chcialem kupic z cena astronomiczna wiec nie kupilem.Ale uwazam ze i tak bylo ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motobazar w Katowicach zawita na terenie Międzynarodowych Targów Katowickich, ul. Bytkowska 1 w dniach:8 marca,24 maja,27 września.
Takiej kaszany dawno nie widzialem jak na tym bazarze-wstep 10zlotych(oglupieli) i nici w srodku.Spotkalem gosci ,ktorzy jezdza na wszystkie bazary i zapraszali do Warszawy gdzie na takich bazarach jest inny swiat,pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uwazam ze ostatnio bazar schodzi na psy...obszedlem go we wszystkich kierunkach i tylko kominiarke kupilem za rozsadne pieniadzetargowac sie nie daje a to przeciez bazar...ceny jak w sklepach tyle ze wszyscy w jednym miejscu a jak probowalem sie targowac to uslyszalem ze 3zeta mi nie spusci bo nic nie zarobi a za tydzien w warszawie bedzie 2zl drozej... wiec pytam po co taki bazar jak to nie bazar tylko wielki sklep pod chmurka??kiedys bylo multum okazji kazdy chodzil z czyms w lapach a teraz tylko spacerowicze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedne rzeczy tańsze, drugie droższe. Mówcie co chcecie ale widac było że niektórzy przyjechali na dobra kiełbaske i pogadac ze znajomymi.Fakt faktem - szału z cenami nie ma. Można kupić wszystko w 1 miejscu zaoszczędzajac np na benzynie przy jeździe po sklepach.Byliśmy ekipą i było całkiem fajnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.