Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nowy Nabytek Na Terenie Rybnika


thomsoneq

Rekomendowane odpowiedzi

@ MankaJuz kiedys byl temat mojej przesiadki na sciga i nie mam zamiaru dalej tego ciagnac.Nie kazdy kto wsiada na sportowke musi zapierd....ć 200 czy tez i wiecej... R1 nie produkowali w wersji 600 czy tez 750 wiec pozostaje mi wziac 1000 i jezdzic jak do tej pory. Jezdzic na pałę kazdy debil potrafi ale turytstycznie nie kazdy.Nie robiac dalszego offtopica...@ TazzmanKto powiedzial ze R1 za slabe ?Facet tlumaczyl sie tym iz nic nie wiedzial. Kupil go z komisu w Polsce (W-wa) moto byl sprowadzony z USA. Peknieta glowka czaszy i przetarty plastik przy manetce (przetarty papierem sciernym aby nic nie bylo widac), lewy podnozek nie jest oryginalny i nie z tego moto (prawie taki jak ma R1 ale brakowalo glowki takiej malej na koncu) Przepraszam, ze dopisuje w kawalkach co i jak ale wspomina mi sie po czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

R1 nie produkowali w wersji 600 czy tez 750 wiec pozostaje mi wziac 1000 i jezdzic jak do tej pory.
Na serio nie produkowali R1 w wersji innej niż 1000? Ktos Ci kolego głupot naopowiadał. Ostatnio widzieliśmy na zamku w Chudowie R-jedynki w wersji 600 ,500 i nawet jedną 250 więc skąd ty masz takie błędne informacje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serio nie produkowali R1 w wersji innej niż 1000? Ktos Ci kolego głupot naopowiadał. Ostatnio widzieliśmy na zamku w Chudowie R-jedynki w wersji 600 ,500 i nawet jedną 250 więc skąd ty masz takie błędne informacje?
Dobry zart... Chcialbym widziec jak porownujesz R1 z R6 (bo zapewne o to Ci chodzi) no ale podaj linka jakiegos to zobaczymy ;)
Musze ci powiedziec kolego, ze pieeeeeeeeeeeeeeeeeknie pier...............dolisz.Powinienes bajki pisac zarobkowo a nie tylko dla naszej przyjemnosci.
Cos jeszcze kolego chcesz powiedziec? bo jak narazie to ty pier.dolisz. Wniosles cos do tematu ?Mam pytanie: zal Ci dupe sciska czy woda sodowa do glowy bije ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się sprzeczać bo nie jestem pewien tak do końca ale wydaje mi się że nazwa R1 określa pojemność czyli 1000R6 - 600 Ale jeżeli kolega może to jakoś udowodnić to jestem ciekaw ?http://pl.wikipedia.org/wiki/Yamaha_YZF-R1
Marka i model Yamaha YZF-R1 250 (8. generacja)Lata produkcji 2007-2010Rozstaw osi 1295 mmWysokość siedzenia 720 mmMasa pojazdu 144 kgOpony P: 120/70 ZR17 - T: 160/50 ZR17Pojemność skokowa 249 cm³Typ silnika R4-20v DOHCSkrzynia biegów 6-biegowa sekwencyjnaStopień sprężania 11,8:1Moc 50 KM (41 kW) przy 13000 obr./minMaks. moment obrotowy 70 Nm przy 10500 obr./minOsiągi0-100 km/h 5,9 sPrędkość maksymalna 217 km/hZbiornik paliwa 15,0 l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marka i model Yamaha YZF-R1 250 (8. generacja)Lata produkcji 2007-2010Rozstaw osi 1295 mmWysokość siedzenia 720 mmMasa pojazdu 144 kgOpony P: 120/70 ZR17 - T: 160/50 ZR17Pojemność skokowa 249 cm³Typ silnika R4-20v DOHCSkrzynia biegów 6-biegowa sekwencyjnaStopień sprężania 11,8:1Moc 50 KM (41 kW) przy 13000 obr./minMaks. moment obrotowy 70 Nm przy 10500 obr./minOsiągi0-100 km/h 5,9 sPrędkość maksymalna 217 km/hZbiornik paliwa 15,0 l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak Jest R6, R7 i R1 wnet pewnie i R2 Tu nie chodzi o Twoje opanowanie.. to nie jest zabawka... Wiesz poznałam Cie osobiście..fajny chłopak jestes i szkoda tego życia. Pośmigaj troszkę na jakiejś 600 i zobaczysz jak Cie może sponiewierać. oby nie za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij więcej jeździć na spędy do Chudowa to przekonasz się ,że nie o wszystkim piszą w internecie. Po za tym jeśli chodzi o wygląd to wiadomo ,że to najważniejsza sprawa w wyborze moto ale tutaj się nie zgodzę ponieważ R1 250 ccm wygląda o 100 razy agresywniej niż przereklamowana już R1 1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytam równie żartobliwie jak ta cała dyskusja.Możesz to ("Po za tym jeśli chodzi o wygląd to wiadomo ,że to najważniejsza sprawa w wyborze moto ale tutaj się nie zgodzę ponieważ R1 250 ccm wygląda o 100 razy agresywniej niż przereklamowana już R1 1000") udowodnić?bo chyba estetyka do rzecz bardzo względna, tak względna że względniejszej juz nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio na rybach i wracając bardzo późną porą przechodziłem obok znanego Disco. I stało tam chyba z 6 prawdziwych motocyklistów na R1 1000 a obok nich tłumy super laseczek. I nagle podjechał chłopak na R1 250 ccm bez kombinezonu tylko ubrany na sportowo ( to chyba dobrze bo motocykl miał też strikte sportowy) ,skromny i nie ogolony i nagle te wszystkie laski zostawiły tych na 1000 i poleciały do tego nowego. To chyba wystarczający dowód na to ,że 250 jest ładniejsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio na rybach i wracając bardzo późną porą przechodziłem obok znanego Disco. I stało tam chyba z 6 prawdziwych motocyklistów na R1 1000 a obok nich tłumy super laseczek. I nagle podjechał chłopak na R1 250 ccm bez kombinezonu tylko ubrany na sportowo ( to chyba dobrze bo motocykl miał też strikte sportowy) ,skromny i nie ogolony i nagle te wszystkie laski zostawiły tych na 1000 i poleciały do tego nowego. To chyba wystarczający dowód na to ,że 250 jest ładniejsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.