Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Aaa! Moj Moj Moj!


MadJack

Rekomendowane odpowiedzi

To pochwal się jutro o której zasnąłeś. Sam to przerabiałem we wrześniu po zakupie Fazera. Położyłem się o 22, żeby wcześnie rano wstać i popieścić go troszkę, a wyszło tak, że zasnąłem dopiero po 4 nad ranem Wytrwałość się opłaciła, 2800 za ten rocznik, to była świetna okazja. Jak odpisujesz go, to w sezonie czeka cię mnóstwo radoch z pierwszych dłuższych jazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gratuluję nic tak nie cieszy jak długo wyczekiwane i opłacone własnym potem moto...będzie jak członek rodziny i nawet - kiedyś po zmianie - pozostanie sentyment do końca życia !!! pozdr...ps. jak ci braknie na flaszkę to służę pomocą, tylko nie będzie tak łatwo...będziesz musiał się podzielić z darczyńcą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to w przyszym miesiacu robie impreze na dzialce. Ognisko alko i bez alko zalezy kto jak przyjedzie zarlo i pitko we wlasnym zakresie termin jeszcze sie ustali miejsc okolo 15 ognisko i miejscowka za free i mozna zaparkowac auto. Motkiem sie wjedzie na dzialki tak wiec jak bede wiedzial wiecej to dam cynk oczywiscie impreza ma na celu konkretne opicie mojego sprzeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam temat to mam wrażenie, że to forum kipi miłością braterską... Wracając do tematu motocykl pełną gębą swojego też kupowałem z udupioną owiewką, znam to uczucie, byle poskładać sprzęta i śmiganko po bezkresnych zakrętach ;)Serdecznie Cię pozdrawiam, będzie z Ciebie turysta (fajny mosz kufer ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no graty graty no koles ma szczescie sam mialem okazje wymarznac przy kupnie tego cuda ;p Jacek ! jak tego nie opijesz to ci normalnie dupe skopie aha ja tez mam byc przy opijaniu , juz to uzgodnilem z twoim fadrem ;p i pamietaj potrzeba ci jakis fundusz to wal jak w dym porzycze PS: POSZUKIWANY GARAZ DLA TEJ MASZYNY NAJLEPIEJ W GLIWICACH (widzialem na statusie) kontakt u Mad-a (jacka) post-1098-1268344992.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.