Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Z Hayabusy Na Dl-a


Spider

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Odświeżę troszkę, bo nie znalazłem interesującego mnie Topicu. Jak wypada porównanie DL650 i DL1000? Bo gdzie nie czytam to raczej 650 wypada lepiej.
zajrzyj tutajhttp://www.vstromclub.fora.pl/z całą pewnością znajdziesz odpowiedzi na nurtujące cię pytania ;)moja opinia jest taka, jeśli moto używasz tylko do codziennej jazdy po mieście to 650 będzie lepszym rozwiązaniem (lżejszy, poręczniejszy i bardziej zwrotny) ale jeśli nastawiasz się na turystykę w 2 osoby z bagażem to tylko 1000, 650 będzie po prostu dostawała zadyszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc w dalszą trasę nie udało mi się jeszcze wyjechać, na chwilę obecną moje doświadczenia opierają się o jazdę wokół komina do 500km. Motocykl jest bardzo wygodny i uniwersalny czego nie ukrywam w pewnym momencie zaczęło mi brakować w hayabusie. Wszystkie nasze pseudo drogi, dziury, polne dukty, szutry, krawężniki itp nie stanowią absolutnie żadnej przeszkody. Na chwilę obecną jazda nie wychodziła mi tylko po piasku ale to ze względu na opony jakie mam założone. Mocy jest wystarczająco, utrzymanie prędkości mocno nieprzepisowych również nie stanowi problemu. Ochrona przed wiatrem rewelacyjna, kupiłem wysoką turystyczna givi i zamontowałem do niej deflektor własnej roboty. Ogólnie z moto jestem bardzo zadowolony. Jeśli masz jakieś konkretne pytania to chętnie odpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną jazda nie wychodziła mi tylko po piasku ale to ze względu na opony jakie mam założone.
19-to calowe koło chyba też nie pomaga w takich wybrykach. Zauważyłem, że momentalnie staje bokiem. Trzeba raczej dawać solidnym ogniem, żeby wyjść z twarzą z takiego piaskowego pojedynku Nie znam się na jedzie w terenie Krzysiu, ale piaskowe wojaże Caponordem, to sporo wylanego potu Ciekaw jestem, jak jeszcze pośmigasz więcej tym Twoim flakiem, czy dasz się namówić na coś nieendurowatego?Ja już raczej pozostanę przy turystycznych enduro, tak mi się podoba że hej, a mej babie dwa razy hej Gdzie jedziesz na wakacje ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc jazda sztormiakiem podoba mi się i to bardzo, jest to świetny motocykl na nasze polskie realia. Teraz mam trochę inne priorytety więc na najbliższe lata DL pozostaje u mnie w garażu. A co do wakacji to nie jadę nigdzie w tym roku. już niebawem będę miał sporo nowych obowiązków więc o wyjazdach nie będzie czasu myśleć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tfu, to niedobrze Panie Globtroterze ;)No, ale wiadomo, są rzeczy ważne i ważniejsze.Musimy kiedyś umówić się na jakąś małą rundkę, po malowniczych rejonach Polski i niekoniecznie po dobrych drogach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.