Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Honda Cbr 929


kamil_250

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mogę się w końcu pochwalić moim nowym nabytkiem jakim jest Honda CBR 929. Motorek sprowadzony jest z Włoch. Wszystko działa jak należy. Fotki wrzucę jutro. Przy okazji mam pytanie ponieważ zamierzam zrobić serwis (płyny, oleje, itd) i mam pytanie gdzie można się w to zaopatrzyć w dobrej cenie, w jakim sklepie kupujecie?? Pozdrawiam!!!post-10374-1256399022.jpgpost-10374-1256399005.jpgpost-10374-1256398619.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Fayera !! Super sprzęcior, latam takim już 2gi sezon i moto chodzi bajecznie,pomimo swoich 73tys.przebiegu silniczek spisuje się rewelacyjnie.Nawet grama oleju mi nie zeżarł, skrzynia ideolo,ogólnie leje i smigam :)Miejsce 929 tez zajmie Honda,tyle,że litr Stajni już nie zmienie Co do przesiadki to jeżeli masz troche oleju pod kopułą to dasz rade Powiem Ci,ze ja sie kiedys przesiadłem z 14konnej RG80 na 92konną FZR,potem z TDM850 na 155konnego franka i zyje do dziś Tak więc wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z emzety na bladego ? powodzenia
no wiesz... emzeta wcale nie jest taka łatwa w obsludze... w takim tempie jak blady przyspiesza potrafi sie zepsuc ;)a na powaznie to gratuluje rozwagi i DUZO ALE TO DUZO umiaru i myslenia zycze bo po emzecie to cbrf3 by Cie potargalo, a co dopiero blady.I nie mozna tutaj porównywać przesiadki z GS500 na sc33 bo to powiedzmy już jest bardziej zbliżone.Tak z ciekawosci to chcialbym kiedys zobaczyc mlodych forumowiczów, ktorzy poprzesiadali sie z malych sprzetów na te litrowe sporty.. jak im wychodzi na zywo jazda ( i nie mowie o przyspieszaniu na A4)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci to chcialbym kiedys zobaczyc mlodych forumowiczów, ktorzy poprzesiadali sie z malych sprzetów na te litrowe sporty.. jak im wychodzi na zywo jazda ( i nie mowie o przyspieszaniu na A4)
Jak najszybciej trzeba to uczynic, tak szybko odchodzą <żart!!>Masz szybki motocykl kolego, pilnuj sie, bo on juz nie wybacza błędów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci to chcialbym kiedys zobaczyc mlodych forumowiczów, ktorzy poprzesiadali sie z malych sprzetów na te litrowe sporty.. jak im wychodzi na zywo jazda ( i nie mowie o przyspieszaniu na A4)
młodzi szybko się uczą także może starzy wyjadacze by się zdziwili gratulacje, fajny sprzęt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młodzi szybko się uczą także może starzy wyjadacze by się zdziwili gratulacje, fajny sprzęt
no. jeden juz taki był... 1 sezon na R6, na prostej nie bylo go szans dogonic litrem, na zakretach ogolnie dalo sie go objechac, a pod koniec sezonu buuum... wypadek, pasazerka polamana miednica, koles wyrok w zawieszeniu i innewiecej rozwagi a nie kozaczenia.umiejetnosci przybywaja z iloscia tysiecy przejechanych km a nie z iloscia tysiecy cm silnika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki sprzecika i ostroznie z manetka wiem co mowie

Tak z ciekawosci to chcialbym kiedys zobaczyc mlodych forumowiczów, ktorzy poprzesiadali sie z malych sprzetów na te litrowe sporty.. jak im wychodzi na zywo jazda ( i nie mowie o przyspieszaniu na A4)
no sie przyznaje bez bicia przesiadlem sie 2 sezony temu na moja włoszke ze 150ccm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tazz, masz racje ze umiejetnosci przybywaja z kilometrami, ale jezeli ktos jest "ogarniety" to ogarnie nawet 1000 na pierwszy moto, podkreslam jesli jest OGARNIETY i mial juz kiedys stycznosc z motorami, tyle ze bedzie wykorzystywal 20-30% jej potencjalu (uwarunkowaniem tutaj jest miec BARDZO dobrze poukladane w glowce i podchodzenie z duzym szacunkiem do moto), a jego nauka bedzie trwala duzo dluzej niz na mniejszym motocyklu.. co nieukrywam nie jest najlepszym pomyslem, ale jest do wykonania. Takie pryzpadki sa bardzo rzadkie, ale sie zdarzaja.. Widzialem juz pare.OT: A wiec gratuluje wyboru, bardzo dobry moto :-) Rozwagi i szacunku .. Peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, podkreslam jesli jest OGARNIETY i mial juz kiedys stycznosc z motorami, tyle ze bedzie wykorzystywal 20-30% jej potencjalu
to po co kupowac porshe albo ferrari i jezdzic na 1ce?ja zawalilem, bo za szybko przesiadlem sie na sporta z duza pojemnoscia i jeszcze do dzisiaj pozbywam sie zlych nawykow...a jak ktos chce kupic litra, jezdzic na 20-30% mocy i bron boze w zakrecenie nie odkrecac za duzo to juz lepiej sobie szlifowac na 600tce ktora sie 5x lepiej prowadzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo, ze lepiej kupic 600 albo nawet mniejszy. Ale jesli juz jest ten duzy motor, to niemowmy ze nie jest to niewykonywalne, bo sa goscie ktorzy czego sie nie chyca, to spieprza, i sa jeszcze Ci ktorzy maja smykale i sobie poradza o to mi chodzilo. nie mozna generalizowac ze wszyscy sa wariatami i kupuja scigi po to, zeby przez miasto jezdzic 150 na godzine, albo na full jego mocy. rozni ludzi, rozne zwyczaje. jedni kupuja dla szpanu i jezdza powoli, drudzy dla wygladu, trzeci bo kolega ma itd... cheers~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jest takie gadanie kto z czego na co sie przesiadł wg jak sie umie jezdzic to sie pojedzie na wszystkim i to bez problemow, jakby nie potrafil jezdzic to juz dawno by ta MZta gdzies lezal w rowie a poza tym chcial bym zobaczyc jak by to wygladalo gdyby ci "madrzy" przesieli sie na MZ to by dopiero wzrosla wypadkowosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.