Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Z Suki Na Hanię


179274_1449834468

Rekomendowane odpowiedzi

Prowadzenie lepsze niż Bandit (mój miał 13lat), ale przepaści nie ma. Tylny zawias jest zdecydowanie lepszy niż Banditowski. Motorek ogólnie twardszy na zawieszeniu.Szczerze miałem dość rzężenia olejaka, ten silniczek piknie mruczy No i mam fajne różne guziczki i liczniczki w kokpicie Lubię takie bajery Nie rozumieć co to jedyna słuszna stajnia czy kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BABSKI MOTOCYKL KUPIŁEŚ !!!Widziałeś kolor w przy zakupie ??? Chyba nie !!!
Widział, a ja z nim heheh, ale za kilka lat ja go nabędę od Vatzeque'a, to kolor będzie jak znalazł, pod kolor moich oczu , chyba że prędzej go przekonam, może mu się znudzi Dodam do zalet tego motocykla, ze moje 4 literki też się mają lepiej na tyle niż w Bandycie , no i widoczność znacznie lepsza z tyłu, bo do tej pory to sobie mogłam podziwiać Vatzeque'a kask i co najwyżej trochę boki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widział, a ja z nim heheh, ale za kilka lat ja go nabędę od Vatzeque'a, to kolor będzie jak znalazł, pod kolor moich oczu , chyba że prędzej go przekonam, może mu się znudzi Dodam do zalet tego motocykla, ze moje 4 literki też się mają lepiej na tyle niż w Bandycie , no i widoczność znacznie lepsza z tyłu, bo do tej pory to sobie mogłam podziwiać Vatzeque'a kask i co najwyżej trochę boki
A tak w ogóle to ostatnio Was widziałam jak wracałam z Jastrzebia na "L" ce pzrez budowe autostrady , jechał Twój chop i Ty , ja lewa w góry a Wy nic , niedobre Wy żeby mi to ostatni raz a żeby było w temacie to ten hornet kolor ma bardzo zacny i wcale nie babski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to ostatnio Was widziałam jak wracałam z Jastrzebia na "L" ce pzrez budowe autostrady , jechał Twój chop i Ty , ja lewa w góry a Wy nic , niedobre Wy żeby mi to ostatni raz a żeby było w temacie to ten hornet kolor ma bardzo zacny i wcale nie babski
Ty wiesz, że jakoś tak mi się zdawało że mam tą gałązkę lewą wyciągnąć do "szczypiorka" co jechał, ale nie zauważyłam, ze "On" zrobił to pierwszy, wybacz Kochana, biję się za to..w łeb A co do koloru, mnie się podoba tak czy siak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótka riposta: Leśniczy jeździ różowym.Koleżanka Sylwia jechała za Lką? Rzeczywiście pamiętam, ale nie widziałem łapy w górze.Zresztą motocykl przed autem powinien jechać Nie mówiąc już o instruktorze na motorze...
Jechałam za "L"-ka bo Pan Stasiu radyjko miał zepsute a trasa nie była bliżej okreslona wiec jechałam za samochodem - jechalismy rekreacyjnie sie przewieźć.Na instruktora nie mogę narzekać , jest świetnym fachowcem i polecam bardzo Agnich - kolorek wg mnie również zacny i wcale nie "babski" jak ktoś niżej napisał .Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na trasie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mateuszzory chciał relację z jazdy.Zrobiłem do końca tego sezonu około 1000km. Prowadzenie lepsze od Bandita.Większa pewność zawieszenie w bardzo szybkich łukach (nowsze i pewnie lepszej jakości).Tylny zawias zdecydowanie twardszy, trochę mocniej dupę wytłucze na dziurawej drodze, ale szybka jazda jest przyjemniejsza i pewniejsza.Przód w porównaniu do Bandita porównywalny - w Bandziorze miałem sprężyny progresywne.Silnik. Pojemność ta sama, ilość i układ cylindrów, więc jazda do 6tys. obrotów niczym się nie różni od Suzuki, jednak kręcąc do górnego zakresu szybciej na liczniku pojawia się te 150km/h.Jak już pisałem o zawieszeniu, jazda po zakrętach w stronę Wisły przed Skoczowem z tymi 150km/h to sama przyjemność.Zdecydowanie wygodniejsza kanapa, lepiej wykrojona, lepiej trzyma pupę moją Hamulce bardzo mocne, ale w Bandicie miałem stalowe oploty i czucie punktu zadziałania było lepsze.Generalnie zmiana in plus.Również bardzo mnie cieszy to, że pewne czynności serwisowe są przewidziane przy przebiegu dwa lub cztery razy większym.Motocykl na fabrycznych oponach Bridgestone BT 56 daje sporo pewności, z wyjątkiem, że trzeba jej dać się rozgrzać. I obligatoryjnie pilnować ciśnienia w kołach, bo bez tego nie ma frajdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.