Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mój Pierwszy Motocykl


Funmark

Rekomendowane odpowiedzi

piękny sprzęt. Gratulacje
Bardzo dziękuje . Ostatnio łańcuch był smarowany . Teraz wiem ile jest roboty przy sprzęcie żeby ładnie wyglądał i jeździł . Pozdrawiam Marek Bielsko /Ustroń . Mogłem kupić puszkę ale nie żałuję . Fajnie wyświetla biegi a rura jak w elektrociepłowni .Do zobaczenia na trasie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio byłem bliski zakupu tego sprzęta ale ostatecznie wybrałem Honde ;) Bardzo fajny mosz ten sprzęt a nowe to jest nowe ;););)
Bardzo dziękuję . Sprzęt jak sprzęt , salon Suzi moto dał najlepsze warunki leasingowe . Mam już swoje latka może mi Suzi mi do końca zycia styknie . Fakt fajnie wyposażona , tylko stalowa rama , ciężki jest / 250 kg / z płynami . Do jazdy turystycznej i z pasażerem super . Tylko manewrowanie trudniejsze / Honda lub Yamaha / są lżejsze . Ale jak może na stare latka jakiś chopperek będzie to mam już dobry trening z ciężarem / dodatkowo jest centralny stojak / to kurde trzeba dobrze depnąć żeby go postawić do pionu . Pozdrawiam Marek Ustroń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję bo jest czego Twoja suka to chyba jedyny rozsądny konkurent dla tego czym ja jeżdżę, także jak się gdzieś spotkamy na trasie to będzie można je na żywo porównać Jedyna rada na przyszłość to jeśli zostało Ci trochę kasy radze zmienić opony bo BT 020 to shit nie z tej ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję bo jest czego Twoja suka to chyba jedyny rozsądny konkurent dla tego czym ja jeżdżę, także jak się gdzieś spotkamy na trasie to będzie można je na żywo porównać Jedyna rada na przyszłość to jeśli zostało Ci trochę kasy radze zmienić opony bo BT 020 to shit nie z tej ziemi.
Nie mam porównania, ale wiem że Bridgstone BT O20 są krytykowane . Możesz coś polecić na przyszłośc z oponek . Pozdrawiam Marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz coś polecić na przyszłośc z oponek . Pozdrawiam Marek
Albo Michelin Pilot Road 2, albo Dunlop Roadsmart. W mojej opinii chyba nic lepszego do tego typu motocykla nie znajdziesz. Z testów wynika, że Micheliny są najlepsze na mokrym, Dunlop natomiast nieco lepiej od nich czuje się przy suchej nawierzchni. Różnice i tak są w raczej znikome więc cokolwiek wybierzesz to powinieneś być zadowolony. Pozdrawiam Michał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście chciałeś powiedzieć że Twoim zdaniem jajko nie było ładne ;) Mnie w nowym gsxf nie podoba się ta unifikacja z banditem. Wiadomo że gsxf to bandit w innym opakowaniu, ale teraz to już wygląda jakby do bandita dołozyli tylko pełną owiewkę. No, ale choć unifikacja mi się nie podoba, to już bandit jak najbardziej. Piękny jest i bardzo wygodny.Gratuluję sprzętupozdrawiamKrzysiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.