Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Raptor 1000


!

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi sie agreswny wyglad pewnie tez taki jest na drodze.
Przesiadłem się po 3 tyś. zrobionych na GS500 więc efekt jest. Moc z silnika TLS z nieco zmniejszona mocą kosztem przesuniecia krzywej jeszcze bardziej w kierunku niskich obrotów. Skok momentu i mocy bardzo mocno zauważalny zaraz po przekroczeniu 3tyś obr/min. Na początku nieco mnie przerażał, ale lata mi się juz coraz przyjemniej.Jedynki nadal sie nieco boje heheheh .pzdr i dzięki Poniżej GS500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło kurwato sie nazywa nietuzunkowy sprzet.Zawsze mi sie cholernie podobał, podoba sie i bedzie sie podobac.To kiedy wpadasz na Chudów ?
Myśle, że w następnym tygodniu. Juz sie od pewnego czasu wybieram ale coś trafić nie mogę. Zresztą zawsze co chce jechać to jeden kumpel w pracy, innemu śrubka odpadnie i nie wie skąd nie jeździ bo sie boi i taka to robota - a samemu dziwnie. Poruszę temat w temacie spotkań bo idelanie było by podjechać z kimś (nie mam pojęcia gdzie to konkretnie) jechałbym od strony gliwic. Więc ktoś z gliwic musiałby być.pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezły tylko gdzie to serwisować?
Żyje nadzieją, że mnie przyjmą w jakimś salonie suzuki . Jeśli chodzi o piec oczywiście. Pytanie tylko czy wtyczka do kompa będzie taka sama Pożyjemy zobaczymy. Ponoć gdzieś w okolicach wawy jest jakiś serwis. Dzwoniłem tak przez zakupem i w zasadzie wszystkie części mają tylko trzeba czekac 2-3tyg. Narazie sam wymieniłem wszystkie płyny, filtry, świece itp.
Sprzęt jest naprawdę mega . Przedewszystkim mocne V2 !Jeżdziłem kiedyś takim i totalna rewelka !Kominy masz seryjne ? tzn. nie wyprute ? Jeżeli nie to uwierz mi że ten bike gada sakramencko na np.Akrapach ! ;) Tak czy inaczej pozdro
kominy seryjne. W środku nic nie ruszane. Po sezonie myślałem o przelotach.Teraz najchętniej to bym je wybebeszył. Słyszalem, że jest niezły efekt. Totalnie nie mam pomysła jak sie do tego zabrać. Szukałem na forum tematu o tym, ale nic nie ma.Jakby ktoś służył radą bądź pomocą byłbym wdzięczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sorki za odświeżanie, ale też gratuluję motonga. Cagiva to w sumie raczej niekoniecznie masakrycznie znana marka, a Raptor ujmuje kilkoma szczegółami, vide eleganckie kominy czy te kolce przy podnóżkach dla pasażera. Sugeruję tylko zainteresować się jakimś akcesoryjnym mocowaniem rejestracji, bo imho to seryjne woła o pomstę do Nieba...Bida jest też z plastikowym bakiem - fajnego tankbaga trzeba szukać po całym kraju , bo taki na magnesy to najwyżej na lodówkę sobie przykleisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślalem o zmianie mocowania.... pierwotnie w golasie (bo taki był plan)Teraz nie wiem czy taka krótka dupa nie będzie wyglądać śmiesznie z długim jednak przodem - moto straci całą linie...... po zatym musialbym ciąć oryginalne mocowanie bo stanowi one jeden element z nadkolem tylniego koła....na zimie się zdejmnie i oceni na spokojnie... narazie jeżdze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuć okiem tutaj: http://www.fmix.pl/album/25644/moja-cagiva-raptor-650/1Mój Raptor ma mocowanie inne (nie znam szczegółów, nie ja je montowałem), może nic wyjątkowego, ale wydaje mi się, że właśnie taka krótka dupa wygląda bardzo ładnie. No, ale to kwestia gustu . Nie podobają mi się mocowania na pół metra, grube jakby na nich się cały motocykl miał opierać. Ale rób jak uważasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słabo widać ale pewnie masz cięte mocowanie. Tego nadkola nie można zdjąc na stałe bo do niego przymontowane są wszytskie bebechy z pod siedzenia (bezp. komp itd.)... wygląda to ok w golasie!! niezaprzeczalnieale Ty masz przód jednak (lampę w sensie) z 15-20cm bradziej do tyłu niż ja - po sezonie sicagne i zobaczymy jak będzie wyglądać z mega krótka dupą i jednak dłuższym przodem...pzdr. dzięki za uwagi i do zobaczenia na drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.