Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Marchewka


Manka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Manka - gratulacje Porządnie ją opij coby się spisywała I to się panowie nazywa PRAWDZIWA MOTOCYKLISTKA
fakt faktem....to 2 lata minęły. Znać słabo Cie znam manka bo widzieliśmy się chyba 1 raz ( spotkanie integracyjne Chudów ) to byłaś jakoś świeżo po bumie. Ale brawo za wytrwałość. Wydaje mi się że po takich historiach nie jeden by powiedział "dość"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde w takim marchewkowym kolorze to mało tego widziałem. powiedzcie tylko czemu dziewczyny lubią Hornety? Może to ten kolor?
no za dużo marchewek nie ma podobnie jak białej perły której szukałam ale..Czy ja wiem czy dziewczyny lubia Hornety motocykl mały i zgrabny możne dlatego . Ja i Horneta musze obniżac a FZ6 widziałam obok mojej marchewki to była jakas wielka
Porządnie ją opij coby się spisywała I to się panowie nazywa PRAWDZIWA MOTOCYKLISTKA
Opije opije..oj i to konkretnie Snajper a po cyzm poznać ze prawdziwa? moze sztuczna Dziekować
fakt faktem....to 2 lata minęły. Znać słabo Cie znam manka bo widzieliśmy się chyba 1 raz ( spotkanie integracyjne Chudów ) to byłaś jakoś świeżo po bumie. Ale brawo za wytrwałość. Wydaje mi się że po takich historiach nie jeden by powiedział "dość"
Co nas nie zabije to nas wzmocni Myślę ze dam radę już,choć na dniach znów szpital i stół, ale dam rade Nie ukrywam ze ten sezon bedzie ubogi w nabijaniu km z powodu nogi, ale potrzebowałam już tego motocykla. Lepiej się czuje psychicznie Zakup już teraz moto był tez takim udowodnieniem samej sobie, że dam rade,że jestem silna i ze się właśnie nie poddałam. Potrzebne mi to było.Moze niektórym ciezko zrozumieć, ale dobrze mi z tym ze jest i czeka.Dziekować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam ze ten sezon bedzie ubogi w nabijaniu km z powodu nogi, ale potrzebowałam już tego motocykla. Lepiej się czuje psychicznie (...)Moze niektórym ciezko zrozumieć, ale dobrze mi z tym ze jest i czeka.Dziekować
Nawet TYLKO patrzenie na swój własny prywatny sprzęt to już lepsze niż lizanie loda przez szybę (czyt. monitor kompa) A nie mówię jak już po malutku się będzie nim bujało po okolicyGratuluję szczerze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.