Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Burgi 150


mariusz8180

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!! od dziecka nie rozstaje się z dwoma kółkami,od jakiegoś czasu przyglądałem się maxi skuterom aż postanowiłem zakupić wybór padł na Suzuki popularny model Burgman ja na początek zakupiłem 150 wierzcie mi 150cm3 na miasto i poza nie spokojnie wystarcza i nie jest taki mały Serdecznie Pozdrawiam!1 i życzę wszystkim Szczęśliwego sezonu 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widziałem takiego jak wyprzedzał mnie na autostradzie w Niemczech, ja miałem coś ok.120km/h. Wyglądało to dla mnie trochę dziwnie. Ale pozycja chyba faktycznie dość wygodna i ochrone przed deszczem i wiatrem też chyba ma dobrą. Mniejsza o to powodzenia z tym sprzętem życzę. PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam raz jeszcze,chciałem zapytać czy wiecie gdzie mogę zakupić serwisówki do mojego Suzuki Burgman 150 rok 2004 model ten wychodził miedzy 2002r a 2006r przegladałem kilka stron z tymi rzeczami ale były tylko do 400 i 650 druga sprawa bardzo chetnie poznam ludzi z Częstochowy i okolic śmigajace na turystycznych skuterach w celu wymiany doświadczeń i pogladów nie wykluczony wspólny wypad w Polske czy dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam raz jeszcze,chciałem zapytać czy wiecie gdzie mogę zakupić serwisówki do mojego Suzuki Burgman 150 rok 2004 model ten wychodził miedzy 2002r a 2006r przegladałem kilka stron z tymi rzeczami ale były tylko do 400 i 650 druga sprawa bardzo chetnie poznam ludzi z Częstochowy i okolic śmigajace na turystycznych skuterach w celu wymiany doświadczeń i pogladów nie wykluczony wspólny wypad w Polske czy dalej
witaj w świecie maxiskuterów dowidzieć możesz sie też więcej na tej stronce Burgmaniaa każdego do suzuki części
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj w świecie maxiskuterów dowidzieć możesz sie też więcej na tej stronce Burgmaniaa każdego do suzuki części
A jak sprawuje się Twój T-Max??Interesuje mnie taka bryka, chętnie bym coś takiego obejrzał, pomacał i jeżeli istneje możliwosć, to chętnie bym się przejechał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sprawuje się Twój T-Max??Interesuje mnie taka bryka, chętnie bym coś takiego obejrzał, pomacał i jeżeli istneje możliwosć, to chętnie bym się przejechał
robiąc mały off top u założyciela (chyba nam to wybaczy) T-max jak na razie jeździ bez problemu waha-oleje-filtry(cholernie drogie-4szt)-opony i nakulalo mu się prawie 50 tys kmw sezonie wpadnij na "Przystań" to se pomacasz i pooglądasz a z jazda hmm kobiety i moto nie pożyczam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.