Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wręczenie Prezentów Kubusiowi 12 Wrzesień Altus Katowice!


Anushka

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym serdecznie podziękować chłopakom z Motoplazy w Tychach za ufundowanie kompletnego ubrania z firmy Modeka (która również zdecydowała się na zrezygnowanie ze sporej części zysków), firmie Motoakcesoria za ufundowanie kasku, Bluevers'owi za podjęcie tego tematu no i na koniec firmie Brykacze za upust cenowy oraz oczywiście wszystkim osobom zaangażowanym w tą akcję, Wojskowemu Klubowi Motocyklowemu a policji i Ambulansowi dziękujemy za obstawę i oprawę imprezy. http://ww6.tvp.pl/19825,20090912930129.strona aktualności, o nas jest wzmianka od 13:40 minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie właśnie, przed. I nawet byłem w telewizji......widac jak odjeżdżam hyhyhy. Bardzo sie ciesze, że tam byłem. Radośc dzieci daje pozytywne nastawienie do życia na kolejnych kilka dni. Mam nadzieje, że w przyszłości znów nadarzy sie okazja aby uszczęśliwić jakiegoś dzieciaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm podałam linka w poście wyżej ;) Nie po ślubie tylko przed ślubem.
Jakim cudem ja jeszcze widzę gdzie jadę, skoro takiego przejrzystego linka nie zauważyłem ?? Jedynym usprawiedliwieniem jest godzina o której zamieszczałem swój post. Ale nic to - odświeżył się temat, bo jakoś za cicho było jak na tak fajnie zorganizowaną akcję. Kurde, no też się dojrzałem, więc można się wzruszyć i zakręcić trochę - w końcu może to początek medialnej kariery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radośc dzieci daje pozytywne nastawienie do życia na kolejnych kilka dni. Mam nadzieje, że w przyszłości znów nadarzy sie okazja aby uszczęśliwić jakiegoś dzieciaka.
no to może od razu nowa zrzuta? i nowa akcja - potrzebujących dzieciaków jest mnóstwoniestety nie mogłem być w sobotę, mam nadzieję że uda mi się przyjechać kolejnym razem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czwartek do późnego wieczora śmigałem na moto, a w piątek wieczorem rozłożyło mnie kompletnie i nie mogłem tej całej radości zobaczyć na własne oczy. ale cieszę się, że mogłem przyłożyć do tego łapkę jak będziecie mieli kolejny pomysł to równie chętnie się do niego włączę na miarę możliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Chciałabym serdecznie podziękować chłopakom z Motoplazy w Tychach za ufundowanie kompletnego ubrania z firmy Modeka (która również zdecydowała się na zrezygnowanie ze sporej części zysków), firmie Motoakcesoria za ufundowanie kasku, Bluevers'owi za podjęcie tego tematu no i na koniec firmie Brykacze za upust cenowy oraz oczywiście wszystkim osobom zaangażowanym w tą akcję, Wojskowemu Klubowi Motocyklowemu a policji i Ambulansowi dziękujemy za obstawę i oprawę imprezy. http://ww6.tvp.pl/19825,20090912930129.strona aktualności, o nas jest wzmianka od 13:40 minuty.
Witam serdecznie wszystkich, którzy chociaż w najmniejszym stopniu przyczynili się do spełnienia marzenia Kubusia - mojego syna. Dopiero dzisiaj przeczytałam Wasze forum, jak się organizowaliście, zbieraliście kase i z jakim sercem podchodziliście do tematu. Jestem pod WIELKIM MEGA WIELKIM wrażeniam. Kuba jest przeszczęsliwy, wykorzyustuje każdy promyk słońca aby ppojeździć na motorze, na szczęście pogoda w tym sezonie sprzyja. Nawet "naprawia " swoją maszynę dziecięcymi narzędziami w garażu. Nie sądziłam, ze spełnienie marzenia syna odbędzie się z taką fetą Myśle, ze to wydarzenie, radość jaką sprawiliście mojemu synowi zaszcepi w Was dalszą chęć do niesienia w taki bądź inny sposób pomocy chorym czy też potrzebującym dzieciom. Pewnie nie trzeba tego podkreslać, zę warto.Pozdrawiam ciepło i jeszcze raz dziękujePs. Dobrze, ze nie zdecydowaliście się na tego benzyniaka bo przy moim Kubie i wcale nie najgorszej mojej kondycji nie dałąbym rady:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.