Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dąbrowa Górnicza I Okolice


MarekG

Rekomendowane odpowiedzi

14 kwietnia - sobota godz. 11-22 – Pl. Biegańskiego- III Aleja

I Ogólnopolskie Dni Motocyklowe w Częstochowie – program:

11.00 – Moto-Kiermasz (III Aleja)

11-18 – Zbiórka krwi dla dzieci akcja „MOTOSERCE” (Pl. Biegańskiego)

11-23 – Wystawa motocykli (Pl. Biegańskiego)

12-13 – Konkursy dla dzieci (Pl. Biegańskiego)

17.00 – Oficjalne rozpoczęcie imprezy

17.30-20.30 Koncerty zespołów: (Pl. Biegańskiego)

21.00 - Koncert gwiazdy wieczoru ACID DRINKERS

15 kwietnia – niedziela godz. 11-16 Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego,

„ZLOT GWIAŹDZISTY” – Jasna Góra

11.00 – Parady motocyklowa ( Górka Przeprośna Sanktuarium św. Ojca Pio – Jasna Góra)

13.00 – Msza Św. W Bazylice

16.00 – Zakończenie imprezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno będę śmigał do Częstochowy o ile nie będzie lało.

Ludzie proponuję tak - jak ktoś chce jechać do Częstochowy w Niedziele to w sobotę trzeba się zgadać. Ja proponuje MC donalds M1 Czeladź.

Co do knajpy - ile głów tyle opinii, proponuję się jakoś wspólnie ustawić w jednym miejscu w weekend i razem odwiedzić parę miejsc - wtedy zadecydujemy.

Problem tylko żeby zebrać ludzi , choć to nie powinno być trudne - w końcu wszyscy mamy do siebie blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był czas kiedy kiedy byłem na tym forum i było spoko. Później się zrobiła padaka i dużo ludzi się przeniosło na "tamto" forum. Jednak po czasie tam się zrobiło jakoś tak ...monotonnie i dziwnie, więc zacząłem zaglądać z powrotem tutaj.

A co będzie dalej - zobaczymy :)

Widzę też, że ludziska co poniektóre piszą i tu i tu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gołonogu ma się otwierać knajpa motocyklowa Rock Out koło Ogryza, ale ona się już z pół roku otwiera i dalej zamknięta... A jest tam fajny duży parking.

Co do Szafranowego -> jak dla mnie jako knajpa sama w sobie lepsza jest ta Rycerska nieopodal i ta druga obok, nie pamiętam nazwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż.. z mapką to tu nie ma zbytnio co kombinować :) Chyba wiesz gdzie jest expo silesia, a tam mieści się osławiona miejscówka "u Yogiego", z tym, że na expo masz wjazd główny i taki mały obok chłupki z akumulatorami. I to własnie ten wjazd, przy światłąch obok Shella, wiedzie na parking, a raczej plac manewrowy V-Max'u.

No chyba, że się mylę więc niech ktoś mnie poprawi.. Yogi?

Dobrze piszesz, a dokładnie to wjeźdza się jak na teren Targów Expo Silesia i koło budy ochrony prosto i już jesteście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ludziska piękny tydzień się zapowiada czas ruszyć tyłki i polatać trochę. Czy ktoś ma ochotę ? W sobotę motoserce w Dąbrowie - będę na 100% i koncert "Feel". Może to nie jest jakaś rewelacja ale zawsze miło spotkać ludzi na sprzętach. Może piątek popołudniu ? Jeśli ktoś ma ochotę - piszcie. Propozycje każde mile widziane. Do bani jeździ się samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ludziska piękny tydzień się zapowiada czas ruszyć tyłki i polatać trochę. Czy ktoś ma ochotę ? W sobotę motoserce w Dąbrowie - będę na 100% i koncert "Feel". Może to nie jest jakaś rewelacja ale zawsze miło spotkać ludzi na sprzętach. Może piątek popołudniu ? Jeśli ktoś ma ochotę - piszcie. Propozycje każde mile widziane. Do bani jeździ się samemu.

eno już mnie zdradzasz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie powtórzyć :

Na "drugim" śląskim forum :) poprzez ankietę zostało wybrane jedno miejsce - Szafranowy Dwór - Czeladź - Grill bar!! Będą organizowane rabaciki dla motonitów :)

Jest organizowane pierwsze spotkanie - piątek 20.04.2012r. godz.18.00 - kto chętny to wpadać

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.