Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Na Chopperach / Cruiserach Po Okolicznych Wioskach - Reaktywacja


ARCHER

Rekomendowane odpowiedzi

W Pszczynie impreza udana, rynek zapchany maszynami, parada OK z elegancją i bez zakłóceń. Ogólnie jeśli o mnie chodzi to można by to powtarzać co miesiąc Ale, ale JUTRO !!!!Żar (761 m n.p.m.) - szczyt w Beskidzie Małym, u stóp Jeziora MiędzybrodzkiegoZbiórka g. 11.00 w Pszczynie na PKSJedziemy na kolejną wiosenną rajzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie jakis kolejny wypadzik chopperami to chętnie sie dołacze do was. Puki co jeszcze nie mialem okazji jechac gdzies dalej lub na jakis zlocik, ale wkoncu trzeba kiedys zacząc. Bede czytal info myśle ze w niedlugim czasie pogoda znów dopisze i jakis wypadzik bedzie zoorganizowany
Zapraszamy, pamiętam waszą remize, potańcówki.... ech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... Ja w ostatni weekend odłączyłem się od grona chopperów/cruiserów (czyt. sprzedałem moto ) i planuję przesiadkę na coś szosowego tudzież turystyka... Co nie zmienia postaci rzeczy, że w tak zacnym gronie, jak tylko będzie ku temu okazja zawsze z miłą chęcią się przejadę Bo w sumie to zawsze bliżej mi było do V-2 i chromu, no ale wszystkiego trzeba spróbować Pozdrawiam serdecznie i będę śledził temat na przyszłość...Do zobaczenia na trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damikss, ja byłem wczoraj już od 11,00 na maszynie to se też bez celu polatałem.Dzisiaj zaliczyłem z Jedzą Pyrzowice,Zajazd Leśny,Siewierz,Ogrodzieniec,Bidę.Jutro po śniadaniu i wizycie w szpitalu u mamy z Jędzą polecimy chyba na Cieszyn lub do Opola a może przez Wadowice do Krakowa (jeszcze nic pewnego nie wiemy).Na pewno będziemy czekać (zbiórka) na parkingu Auchant w Mikołowie o 14.00. Kto ma czas i chęci to zapraszam do rajzy. Na miejscu coś wymyślimy.Start planujemy na g 14.10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajza świąteczna (zwłaszcza że start o 14stej) to raczej mały lansik 100/150 km.Czekam na Auchant o 14,00 to się na miejscu dogadamy.Kurna , sorry za dubel postu hehe przed chwilą pierwszy mi wcięło to powtórzyłem.
cos pogoda z rana nie dopisuje w porownaniu do wczoraj, postramy sie byc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.