Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kawasaki Ninja 250 R Ile Realnie Spala?


MORTYR

Rekomendowane odpowiedzi

Kawasaki Ninja 250 R ile realnie spala?wg informacji technicznych (2,5 l do 3,7 l) na 100km ale znając życie jest to wartość dużo zaniżonaczy można wlewać 95-oktanową benzynę?oraz czytałem że kawasaki 250 produkują już dawnooo..więc czy znajdę coś godnego uwagi ( nie złoma w którego trza pakować kasę)na rynku wtórnym za 4-5 tyś. złoty( wiem śmiech ale dobrą 125 hondę z 2004 można już za to dostać a najnowsza ninja 250 nowa jest w cenie nowej 125).Chodzi mi o coś z "normalnym przebiegiem" co nie jest na maksa zajechane.oraz czy są jakieś inne 250 niż zielone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl faktycznie produkują długo, ale w starej "budzie"http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c8/Ninja250Side.jpgi jest praktycznie nieosiągalne, bo było produkowane tylko bodajże na Japonie USA i Kanadę. Kiedyś widziałem pare na allegro, ale to były z ostatnich roczników produkcji gdzieś koło 2006-2007 i kosztowały w granicach 10k.Dopiero nowsza wersja (od '08) jest sprzedawana na całym świecieStara wersja była sprzedawana naprawdę w wielu kolorach (jak Cię to interesuje to szukaj sobie na http://www.totalmotorcycle.com i przejrzyj kolejne roczniki jak były malowane)A nowa jest w europie sprzedawana w kolorze zielonym i czarnym, natomiast można też spotkać kolor niebieski i czerwony (wersje sprowadzone ze stanów) tyle, że one nie mają wtrysku, ale gaźniki i trochę inne zegary.A spalania nie zdążyłem sprawdzić, bo mi pogoda przeszkodziła, ale to pewnie zależy od Twoich preferencji i przyzwyczajeń. W 2,5 bym nie wierzył ale w granica 4 jest osiągalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.