Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bandit Nie Odpala


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

witam prosze was o pomoc przy moim problemie ktory wyglada nastepujaco:tak wiec mam bandita 400 z 92 w tym roku sprowadzilem gomam klopot i zapaleniem gdy przekrece kluczyk i chce zapalic to tak pstryka ( pod siedzeniem jest taka kostka i tak jakby ona pstrykala) a motor nie zapala prosze was o pomoc jest to moj pierwszy motor pozdrawiamps chcialbym dodac ze motor do tego czasu palil normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZEKAŹNIK poleciał ci
pisz jaśniej bo to pierwszy sprzęt chłopa - to co tak pstryka to jest ten przekaźnik!!!jak dasz rade odkrecić jeden przewód od twojego pstrykacza i dotkniesz drugiego przewodu to po wciśnięciu guziczka rozrusznika na kierownicy powinno zadziałać, wtedy masz pewność że pstrykacz strajkuje zakładając że akus masz dobry!!A z tym ciągnięciem za autem daj sobie luzu to nie furmanka! tez mi porada szpeca:rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko odkrecilem z prawej pokrywy silnika taka jakby duza srube nie ta do wlewu oleju i wylala sie benzyna czy tam nie powinien byc olej ?
Się może nie znam--ale jeśli to pokrywa silnika to albo powinien pokazać się olej albo płyn hamulcowy jeśli to część docisku sprzęgła.Sprwadż poziom o zapach oleju--co by nie było że przez przedmuchy paliwo dostawało się do oleju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

benzyna sie wylała, bo zalałeś moto do tego stopnia, że paliwo poszło pod tłoki..jak przekaznik cyka, sprawdzasz akumulator - podpinasz woltomierz, próbujesz zakręcic, jak napięcie spada poniżej 10V możesz od razu kupić nowy akum. i pewnie to jest przyczyną. przekaźnik można łatwo sprawdzić omomierzem lub brzęczkiem, podpinasz się pod wejscie z aku i wyjscie na rozrusznik (oba grube kable zazwyczaj dokręcone śrubami) i w momencie naciśnięcia startera opór powinien być bliski 0, lub brzęczyk zabrzęczy (choć lepiej sprawdzac opór).pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Motor jest juz w domu Akumulator padl i dlatego niechcial zapalic .Zalolo silnik bo przekrecilem na kraniki na pozycje ktora uzywa sie na wiosne gdy gazniki nie maja paliwa a ja myslalem ze to jest pozycja off Mechinik wyregulowal gazniki sprawdzil zawory i teraz motor chodzi jak marzenie pali na dotyk a nie tak jak wczesniej .dzieki za prppozycje pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.