Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Cbr 600 F3


tomdevil1981

Rekomendowane odpowiedzi

jak ustwic kranik chodzi mi o pozycje jesli zamierzam zostawic moto np w garazu ? a jaka do jazdy i jak jest dojezdzania do rezerwy bo nicholery nie umiem tego połapac ;]
Ja mam cały rok ustawione na rezerwe i wszystko jest jak najbardziej ok.Na poczatku przestawiałem jeszcze ale jak któryś raz zapomniałem i stanołem po 100 metrach to bardzo szybko się oduczyłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli zaczyna sie dławic ponizej 5 litrów na pozycji on ;] i nastepnie przelaczyc na rezerwee do góry ?pytam bo nie mam wskaznika paliwa ( street) dzieki za odp
Źle to interpretujesz. Jeśli masz załączone na górze czyli na rezerwie, to zacznie dławić się na 3 litry przed koncem paliwa. Wtedy przełączasz na pozycje On (w dół) czyli całkowicie otwarty bak i możesz wypalić całe paliwo z baku. Aha no i w f3 nie ma wskaźnika paliwa ( po to jest kranik) nawet jakbyś miał fabryczny motocykl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle to interpretujesz. Jeśli masz załączone na górze czyli na rezerwie, to zacznie dławić się na 3 litry przed koncem paliwa. Wtedy przełączasz na pozycje On (w dół) czyli całkowicie otwarty bak i możesz wypalić całe paliwo z baku. Aha no i w f3 nie ma wskaźnika paliwa ( po to jest kranik) nawet jakbyś miał fabryczny motocykl.
Nie zgadzam się z tą wypowiedzią. Majac załączone na rezerwie kranik od początku do końca nigdy nie dojdzie do sytuacji by motor się dławił. Dławić może się jedynie mając na On przy resztce paliwa w zbiorniku a to właśnie na rezerwie wypali się paliwo do końca. Podałeś zdaję się że na odwrut który kranik ma być odpowiednio przełączony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja off uzywam zawsze jak koncze jazde bo wtedy zalewa sie mimo wszytko gaznik z tego co powiedział mi ziom ( pracuje w serwisie hondy) ale co do rezerwy i on to ndalej niewiem jak powinienem ustwiac kranik jesli chce wiedziec kiedy zostaje ostanie 3 litry w baku zalezy mi na tym takze prosze o sprecyzowanie sie koledzy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.