Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gsx-f 750 - Czy Pasuje Skrzynia Z 600 ?


niosark

Rekomendowane odpowiedzi

witam, chyba padła mi dwójka w moim imbryku bo starsznie szarpie i zgrzyta na dwójce podczas przyspieszania. Domyślam sie że naprawa skrzyni bedzie przewyższała jej koszt na allegro, więc chciałbym kupic w całości.Zastanawiam sie tylko czy skrzynia z 600 podejdzie do 750 i czy z nowszej wersji czyli "jajka" będziee do mnie pasować. Jaki może byc orientacyjny koszt naprawy skrzyni a jaki koszt robocizny za wymianę ? Podro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, chyba padła mi dwójka w moim imbryku bo starsznie szarpie i zgrzyta na dwójce podczas przyspieszania. Domyślam sie że naprawa skrzyni bedzie przewyższała jej koszt na allegro, więc chciałbym kupic w całości.Zastanawiam sie tylko czy skrzynia z 600 podejdzie do 750 i czy z nowszej wersji czyli "jajka" będziee do mnie pasować. Jaki może byc orientacyjny koszt naprawy skrzyni a jaki koszt robocizny za wymianę ? Podro !
Witaj Przem0! Nie rozumiem po co pytasz o skrzynię z 600, a nie o skrzynię z 750? Czy masz trudności ze zdobyciem skrzyni do swojej Suzy 750F?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co pytasz o skrzynię z 600, a nie o skrzynię z 750? Czy masz trudności ze zdobyciem skrzyni do swojej Suzy 750F?
Sęk w tym, że niektórzy sprzedający w opisie aukcji piszą że te skrzynie są i do 600 i do 750, niektórzy do tego kolektywu dorzucaja również bandita i Gixera.Przykład: http://www.allegro.pl/item760325114_skrzyn...f_gsx_gsxr.htmlNie wiem, czy rzeczywiście te skrzynie we wszystkich tych moto są takie same czy po prostu tak sobie piszą zeby tylko opchnąć. Nie chciałbym kupić czegoś co mi nie będzie pasowac więc dlatego pytam.A tak na marginesie...czy takie "zrywanie" biegu tylko na dwójce moze mieć jakąś inną przyczynę niż uszkodzenie tego biegu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwójka lubi padać w moto bo to jest połączenie żebatki od jedynki i piątki zazębiająca sie tylko 4 zębami chyba, i jak któryś padnie to zaczyna ją wybijać aż sie całkiem zgubi z silnikiem nic sie nie powinni stać raczej, a co do skrzyni to powinna podejść z większości olejaków z 600 do 750 na pewno bo kumpel robił taki przeszczep a gdyby Ci przełożenia nie pasowały to zawsze możesz skorygować to zębatkami od napędu od bandita też pasuje na bank bo to dokładnie ten sam silnik i z niektórych gsxr też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.