Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Naprawa I Konserwcja Kasku


Marqs

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem, szukałem ale nie znalazłem interesującego mnie tematu. Posiadam kask AGV Stealth. W związku z tym 2 pytania:1. Popsuł mi się lewy czołowy wlot powietrza. Jeden z "bolców" prowadzących chyba się wyłamał. Nie mam pojęcia jak to się stało, ale mniejsza z tym. Problem jest taki, że instrukcja obsługi nic nie mówi na ten temat a i sam nie znalazłem pomysłu jak go zdemontować i nawet we własnym zakresie naprawić. Może ktoś z Was ma doświadczenie w tym temacie? Kask kupiłem w InterMotors i zastanawiam się czy jest opcja oddania go im do naprawy, bo chyba są ukierunkowani na sprzedaż.2. Druga sprawa dotyczy czyszczenia. Kask ten ma taki ciekawy spojler połączony z dyfuzorem - jeżeli mylę nazewnictwo to mnie poprawcie. No i tego też nijak nie idzie zdemontować a zebrało się tam mnóstwo syfu po całym sezonie (jakieś trawy, owadzie truchło) - macie jakieś patenty na czyszczenie takich miejsc?Z góry dzięki za każdą sensowną podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) są rożnego rodzaju preparaty do czyszczenia kasku wewnątrz i zewnątrz np Moto insekty nie całe 7zł aerozole,chusteczki itp Liqui Moly i innych firm.
Nie rób ze mnie idioty ;) Chodzi mi o dostęp do resztek które się tam zebrały a nie o czyszczenie samo w sobie. Nie ma się jak tam dostać i boję się że na wiosnę jak wyjmę kask z pudła to się na mnie rzuci jakieś stworzenie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym chciał z Ciebie robić Idiote to bym Ci napisał Idioto !! Sam też mam AGV i tych plastików łatwo nie zdemontujesz,łatwo się łamią.Nawet jak wyjmiesz wyściółkę nic nie da.Nie pozostaje nic innego jak rozmoczyć owady preparatami (K2 insekt,moto insekt itp) i szczoteczką i sprężonym powietrzem wydmuchać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "idioto" było z mrugnięciem. Niemniej chodziło mi właśnie o radę typu "sprężone powietrze". Ale swoją drogą pozbawiłem żonę szczotki do butelek i zaadoptowałem na potrzeby kasku. Co do reklamacji to chyba dałem ciała bo nie mogę znaleźć paragonu i obawiam się że mnie wyślą na drzewo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "idioto" było z mrugnięciem. Niemniej chodziło mi właśnie o radę typu "sprężone powietrze". Ale swoją drogą pozbawiłem żonę szczotki do butelek i zaadoptowałem na potrzeby kasku. Co do reklamacji to chyba dałem ciała bo nie mogę znaleźć paragonu i obawiam się że mnie wyślą na drzewo
czyszczenie samemu.. a co do reklamacji to faktycznie dales ciala.. nie ma paragonu nie ma reklamacji i to dziala wszedznie.. niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do reklamacji kaskow to jesli cos sie polamalo to reklamuj tam gdzie kupowales
Miałam przeboje z agv'em i Intermotors'em, o czym juz pisałam w temacie "Friendly and unfriendly"http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?...c=30906&hl=Mam gdzieś jeszcze pisemko, które im wysmarowałam i musieli uwzględnić reklamację, bo się "niedouczyli" i tu na forum nawet głupio dogadywali że jestem upierdliwy klient bo tak od razu wyskoczyłam z przepisami i nie chciałam się inaczej dogadać...Chętnie podpowiem, co i jak zrobiłam, jakby co Ja tam wywalczyłam kasę za kask. Był pęknięty, ale zauważyłam dopiero po zimie... Teraz mam lepszy kask
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Wielka!! Szczerze zobowiązany będę za wszelaką podpowiedź
mówisz, masz... ;) a poza tym poczytaj uważnie sobie Ustawę o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu cywilnego z dnia 27 lipca 2002r. (Dz.U. 02.141.1176 z późn.zm.)Poza tym ta stronka też Ci się może przydać:http://prawa-konsumenta.wieszjak.pl/reklamacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.