Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Skuter-licznik Nie Przekracza 80.


Wilus1

Rekomendowane odpowiedzi

Ok,sprawdzę czy mam ten różowy kabelek.Ale to na prawdę drażni,dorwało się taką maszynę i nie przekracza się 80km/h...A nie mam akumulatora naładowanego,a jak kiedyś naładuje czy starter będzie działał po przecięciu różowego kabelka?Bo wyczytałam,że po przecięciu różowego kabelka przestaje starter działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym że to niby jest 125ccm ^^ z tego co patrzylem na googlu to masz zwykle analogowe zegary. Chodzi mi o to ze predkosc jest wskazywana przez wsazówke a nie na wyświetlaczu. W takim razie przeciecie kabelka nic nie pomoze bo wogole takiej blokady nie ma. Moze masz jakas blokade ? dysza za mala w gaziorze, zablokowana na module. Poszukaj na forach tego skuterka o blokadach( jezeli istnieją blokady w nim)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie tej dyskusji chcę tylko zauważyć, że to jest Forum ŚLĄSKICH Motocyklistów
przecież zaznaczył w temacie słowem "skuter" tak jak by się czegoś bał, więc chyba zaczaił co to za forum niestety, prostota obsługi skutera równa obsłudze używania internetu bez obrazy, a i to nie jest maszyna ;) bo ani nie szyje ani nie jeździ.a co do tematu to jeśli licznik jest wyskalowany do tych 100 to powinien fizycznie być w stanie przesunąć na te 100 tą wskazówkę z chopskigo punktu widzenia, 2.może być jeszcze jedna sprawa- blokada, aczkowliek nie jest to jakiś wysokoobrotowy silnik i raczej tych norm na A1 nie przekracza. ewentualnie. zepsuty licznik.weź rozpędź się do tych 80km. na prostej i bujnij się z górki, jeśli licznik nie pokaże więcej to znaczy że w nim masz problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.