Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Thundercat - Zestaw Napędowy


tomektychy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam okazję kupić zębatki tej firmy http://www.m-line.com.pl/oferta.html muszę wymienić zestaw....i tu z tej firmy bym miał zębatki Przód : zebatka stalowa 16CrNi4 Tył : zębatka stalowa ET-RG 45 ze wzmocnionymi zębami. Łańcuch chcę DIDa Xringowy. tylko czy te zębatki będą odpowiednie? pytam bo w sklepie internetowym scigacz.pl są zestawy z łańcuchem DIDa tyle że zębatki firmy JT.Może mi ktoś doradzić lub powiedzieć na temat tych zębatek? niby na stronie ich jest napisane: ZĘBATKI CHT Chiaravalli - producent wysokiej jakości zębatek, posiadający certyfikat ISO 9002. Zębatki CHT Chiaravalli są używane przez takich producentów jak: KTM, Cagiva, Gas Gas, Ducati i innych mniejszych producentów europejskich. mnie tylko interesuje czy zestawienie tych zębatek i DIDa będzie odpowiednie a nie spowoduje nadmiernie szybkie zużycie któregoś z elementów. Doczytałem że do tych zębatek sprzedają łańcuchy RK..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M line to tania linia promowana przez charta. niestety ale jak to sie mówi "szkłem dupy nie utrzesz" tak wiec na zbyt wiele bym nie liczył. osobiscie zakladam RK i PBR i jestem zadowolony. taniej niz za kete DiDa a jakosc ta sama. w zebatkach ktore proponujesz kuszacym jest to ze min. ducati zaklada na pierwszy montaz ALE pytanie do jakich modeli (czytaj jaka moc i moment obr) bo moze przy tych najslabszych 50 konnych maszynach daje rade.Na ten moment moim zdaniem wykraczanei poza DIDa, RK, DYNA CHAINS, PBRa, JT, SUNSTARa jest sporo ryzykowne, czytaj badawcze ale ktos musi byc pierwszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.