Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Aprilia Sr 50 Racing


apriliasr

Rekomendowane odpowiedzi

Widze że jest to forum dla prawdziwych motocyklistów mających motocykle o dużej pojemności, jednakże pisze właśnie do Was, gdyż myśle ze jesteście doświadczeni, mam nadzieje że pomożecie mi rozwiązać problem jaki mam. Mianowice posiadam skutera aprilia sr 50 racing na gaźniku a problem jaki mam to: skuter ma przyśpieszenie takie jak 4-suw chińskiej produkcji, spalanie ok 5l/100, a v-max to ok 60 km/h <szok> niby jak ruszam to ma obroty wysokie i kop jest ale do 30-40 km a potem obroty spadają i skutera słabnie;( wystarczy mała górka i już 40 km/h sie jedzie( nadmienie że kolega ma taką samą i podczas pomiarów pod dosyć ostrą górkę ja wyjechałem 40 właśnie a na jego skuterze 70) Panowie co może byc tego przyczyną??? skuter ma prawie 6 km i jest dobrej marki a tu lipa;( najbardziej denerwuja mnie te obroty. U kolegi wzrastają a u mnie po 40 km/h spadaja i skuter jedzie jak ruski rower.... a i manetke od gazu trzymam do połowy, może troche więcej, bo dalej nie ma sensu bo i tak skuter nic więcej nie jedzie więc skąd się wziął tan luz na manetce od gazu??? Proszę Was uprzejmi Śląscy motocykliści o pomoc i przepraszam jeśli Wam zaśmieciłem forum. Proszę jednak o pomoc, gdyż wakacje już sie zaczynaja a ja nie mam czym jeździć z góry dziękuje i pozdrawiam.. Z poważaniem Kamil ( też ze Śląska)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ma odblkowany ;p moja Apka jest z 97' i jest odblokowana i kupiłem ją rok temu,żeby jeszcze te 1,5 roku dojeździć i prawko zdać na samochód... ale naprawde żal jak sie jedzie ;d niedawno chciałem coś przy gaźniku zrobić ale jak rozkęciłem to są jakieś 2 śrubki do regulacji i nie chciałem sam,bo sie nie znam, żeby nie zepsuć. chyba że jeszcze jakaś blokada jest gdzieś,ale to juz tylko przypuszczenia... dzisiaj w ten paskudny dzień wybrałem sie na przejażdżke z kumplem co ma keewaya hurricane to też mój komarek wysiada ;d Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.