Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Honda Dominator


damiano00

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zapraszam serdecznie na stronke http://hondadominator.socjum.plStronka dopiero co powstała, ale myślę że wielu z was się na nią skusi, Jest to strona dla osób uprawiających Cross/Enduro, którzy chcą się podzielić swoją wiedzą na ten temat oraz chcą poznać innych offroaderów!!! Serdecznie zapraszam do rejestracji i pochwalenia się swoim sprzętem!! Pozdrawiam Mariusz B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlać można co się chce byle olej był do moto i nie gorzej niż pół syntetyk (chyba,że się ma ponad 80k przebiegu).A czy to będzie Motul Midland ,Castrol czy Mobil czy inny..Zależy od gustu. Tak się już przyjęło że Motul jest bdb ale Castrol i inne wcale nie są gorsze Płyn hamulcowy polecam dot 4 lub 5,1,po co lać dot 3 jak gorszy,a róznica w cenie 1/2zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówię każdy leje co chce..Ja leje 5100 bo mam za psie pieniądze.Ale najlepsze jest to ze wypowiadają się użytkownicy Hond ,że Castrol do du.y,a serwisy Hondy polecają Castrola więc chyba się nie znają A 2 spr są Castrole poł syntetyk 20w40 i na 100% na nich moto ciszej chodzi niż na Motulu 5000 czy 5100 10w40 bo jest gęstszy oraz powoduje mniejsze zużycie oleju w starych Yamahach Yzf/thunderace/fzr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówię każdy leje co chce..Ja leje 5100 bo mam za psie pieniądze.Ale najlepsze jest to ze wypowiadają się użytkownicy Hond ,że Castrol do du.y,a serwisy Hondy polecają Castrola więc chyba się nie znają A 2 spr są Castrole poł syntetyk 20w40 i na 100% na nich moto ciszej chodzi niż na Motulu 5000 czy 5100 10w40 bo jest gęstszy oraz powoduje mniejsze zużycie oleju w starych Yamahach Yzf/thunderace/fzr.
A do Fiata polecają Selenę, to ze polecają Castrola nic dla mnie nie znaczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz prawo dla mnie też nic nie znaczą co zalecają i leje co chcę.A tym bardziej nic nie znaczą opinie forumowiczów.Bo jeśli jakiś olej był by do du.y to w życiu żadna większa firma motocyklowa (samochodowa itp)by go nie zaleciła do swych moto,bo to by było bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) płyn dowolny DOT-3
DOT-3? człowieku, tego się powinno zabronić stosować co prawda w Dominatorze nie masz wielkich prędkości i wysokich temperatur, ale raczej na zbiorniczku pompy hamulcowej będzie widniał napis DOT-4, a marka dowolna, ja kupiłem rodzimą Organikę jak wymieniałem przewody i poprzedni płyn też był taki (miał lekko żółtawą barwę przy spuszczaniu zamiast przezroczystą i klarowną, ale w pompie nie było osadów czy odbarwień)co do oleju, to masz wybór po serwisach, nawet Repsol się pokazał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.