Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Honda 600 Rr -dlaczego Gasnie Po Wrzuceniu Biegu ?


spider600rr

Rekomendowane odpowiedzi

Giemul co prawda z grubej rury ale racje ma polac mu!a dlaczego?kto kupuje cebre RR'e i nie ma wogóle pojęcia o podstawowych sprawach?nasuwaja sie 2 wyjściaalbo jest to kolegi moto i wogóle autor posta nie widział golub 2 bogaty tatuś kupil motocykl o którym nigdy właściciel nic nie czytal ani tez nie interesuje go to co w nim jest:)Troche to brutalne ale droga dedukcji... trzeba wcisnąć sprzegło zeby zapiac 1szy bieg prawda?każdy z nas kupował motocykl i chyba wczesniej szukał tematów o kupowanym motocyklu żeby jak najwięcej o nim wiedzieć, tymczasemtato kupiłes mi motocykl..jak sie tym jeździ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giemul co prawda z grubej rury ale racje ma polac mu!a dlaczego?kto kupuje cebre RR'e i nie ma wogóle pojęcia o podstawowych sprawach?nasuwaja sie 2 wyjściaalbo jest to kolegi moto i wogóle autor posta nie widział golub 2 bogaty tatuś kupil motocykl o którym nigdy właściciel nic nie czytal ani tez nie interesuje go to co w nim jest:)Troche to brutalne ale droga dedukcji... trzeba wcisnąć sprzegło zeby zapiac 1szy bieg prawda?każdy z nas kupował motocykl i chyba wczesniej szukał tematów o kupowanym motocyklu żeby jak najwięcej o nim wiedzieć, tymczasemtato kupiłes mi motocykl..jak sie tym jeździ?
1. A tam. Jeżdżę już od dobrych paru lat na moto i też mi się zdarzały takie przypadki . Rano, zaspany do pracy, próbowałem ruszyć z wysuniętą stopką. Dopiero za czwartą próbą sie obudziłem i pokapowałem. 2. Po pracy, zajechany, odpaliłem i 3 km od domu na swiatłach na wolnych ma od 300 do 2000 obr. A na nastepny dzień z rana wyjazd na imprezę. Czyzby nocka? Jak go postawiłem pod garażem, pełen złych przeczuc, to sie okazało , ze zapomniałem po prostu ssania wyłaczyc .3. Odpalam raz Jawę po zimie. W jesieni chodziła na dotyk (a w zasadzie na kopa). Na wiosne ani ani. No to działania rutynowe: paliwo jest?, jest; do cylindra sie dostaje? - dostaje. Iskra jest? nie! zasilanie cewek WN jest? nie! Akku naładowane? tak. No to po kabelkach. I w penym momencie taka myśl, dlaczego kabel od cewki nie idzie prosto do stacyjki, a do kierownicy i to do prawej stronie? . Po h pracy powiedziałem prostytutka (wulg.) i właczyłem sobie silnik stop - czerwony przełacznik . Zadziałała jak reką odjął.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zostalem posiadaczem hondy 600 rr 2005 i gdy ja dzisiaj odpalilem zeby posmigac po wrzuceniu 1 biegu gasla i tak az do czasu kiedy silnik zlapal 60 stopni dopiero dalo rade zapiac jedynke . prosze o pomoc czy to normalne czy moze to jakas usterka .dzieki z gory za odpowiedz i pozdrawiam.
Ja pierd.... to źadna prowokacja, koleś po prostu kupił se ścigacza dla szpanu ale podstawowej wiedzy i umiejętności już zaprakło. Zapewne nawet prawa jazdy nie ma bo nawet na kursie tego uczą. To co kiedy uczysz się gumować ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy wy zawsze musicie wszystkich zmieszać z błotem.... nawet jeśli sobie kupił motocykl dla szpanu to co to kogo obchodzi... nawet jeśli prawka nie ma to też nie powinno was to interesować... przecież nie każdy z was ma prawko a jeżdzi, większość jak uczyła się śmigać to prawka prawdopodobnie też nie miało... jego życie, jego sprawa... Ważne żeby w miarę rozsądnie jezdził i nikogo nie zabił... a szczególnie siebie... pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteście złośliwi .... , chłopak się zapytał, nie powinniście się nabijąć źliii motocykliści be be be co do gumowania ... to ja gumuje od podstawówki .... najpopularniejszy sprzęt do gumowania to gumka tzw "myszka"
co Ty chlopie pierniczysz, nie znasz sie a piszesz jak nic nie wiesz myszką się klika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jeśli prawka nie ma to też nie powinno was to interesować... przecież nie każdy z was ma prawko a jeżdzi, większość jak uczyła się śmigać to prawka prawdopodobnie też nie miało... jego życie, jego sprawa... Ważne żeby w miarę rozsądnie jezdził i nikogo nie zabił...
Sama sobie przeczysz, ważne żeby kogoś nie zabił... Jezeli nie wie tak oczywistych rzeczy to nawet nie chodzi oto, że nie ma prawa jazdy ON NIGDY NIE JECHAŁ ŻADNYM MOTOCYKLEM a to juz jest przerażające. Aha i jeszcze jedno tu nie chodzi tylko o jego życie ale o każdego z nas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie o czujnik polozenia stopki chodzilo cos w nim nie laczy wiec dzieki tym ktorzy pomogli . a reszcie wchechwiedzacych uzutkownikow forum oswiece ze nie jest to moje 1 moto poprzednio mialem f2 przez 4 latka tylko ze tam gdy stopka byla rozlozona to wogole nie odpalila a nie tak jak tutaj ze da sie odpalic tylko biegu nie mozna zapiac . Pozdro dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tylko ze tam gdy stopka byla rozlozona to wogole nie odpalila
no to chyba miałeś coś nie tak z tamtą F2, bo chyba każdy sprawny motocykl wyposażony w czujnik stopki i luzu może odpalić na luzie przy wysuniętej stopce. Inaczej by było ciulowo nie prawdaż
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio robiłem w mojej f2 z elektryką i gdy żłorzyłem moto chce palic nie kręći myśle czegos nie podpiołem i znowu odkręcanie wszystkich plastików cały przód rozebrałem i nic niekreci dorwałem sie do akumulatora .tam tez wszystko wporzo.***wa myśle co to a tu aż sie wstyt przyznac motor był na biegu a ja cały dzień z tym walczyłem. ;) a wszystko przez to ze była fajna pogoda BYŁA i chciałem go jak najszybciej złorzyć / Na forum nie uźywamy wulgaryzmów! /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie o czujnik polozenia stopki chodzilo cos w nim nie laczy wiec dzieki tym ktorzy pomogli . a reszcie wchechwiedzacych uzutkownikow forum oswiece ze nie jest to moje 1 moto poprzednio mialem f2 przez 4 latka tylko ze tam gdy stopka byla rozlozona to wogole nie odpalila a nie tak jak tutaj ze da sie odpalic tylko biegu nie mozna zapiac . Pozdro dla wszystkich
hehe to jak grzałeś zimny motor na ssaniu to musiałeś go trzymać albo na nim siedzieć żeby sie nie przewrócił ??? ciekawe co klient na to co go kupował i chciał zebyś go odpalił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.