Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Szkolenia Dla Motocyklistów


Schulz

Rekomendowane odpowiedzi

Kto ma moto SUZUKI to może skorzystać z nowej edycji Suzuki Shell Moto Szkoły 2010, więcej znajdziecie pod załączonym linkiemhttp://www.suzuki-moto.pl/index.php?id=news&y=2010&news=100401cena to tylko 149 pln :)
Witam dzięki z info!w ciągu roku podniesli stawke o 100% czuli mniej dpołaca suzuki.........Rok temu byłem też na szkole suzuki.miła jedną wade iliść uczesnikó -16 osób i 2 instruktorów pi już tłum. ale instruktorzy SUPER i opanowali tłumik... było całkiem fajnie przejechałem ok 50kmpodsumowując jeśli pojedziecie na szkołę SUZUKI aprawdzajcie ilości uczestników!!!ps;naszklub pozostaje i szkoli się w lanette.(200zł)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam i podbijam temat.Chciałbym zachęcić wszystkich motocyklistów do szkoleń z bezpiecznej jazdy na motocyklu bo według mnie warto. Jest kilka szkół w Polsce specjalizujących się w takich kursach doszkalających dla motocyklistów a czasem organizują je firmy jak Honda czy Suzuki w połączeniu z innymi atrakcjami.Ja poszukując takiego szkolenia dla siebie dotarłem tu na forum śląskich motocyklistów i dzięki uprzejmości krzysztofmedyk miałem możliwość uczestniczyć w szkoleniu, które on organizował dla swojego klubu Doctor Riders a realizowanego przez szkołę Lanette z Gliwic. Czego się nauczyłem? A no pokonałem kilka lęków i przekonałem się, jakie możliwości są w mojej maszynie. Kiedy wydawało mi się, że nie pochylę się bardziej jeden z instruktorów wziął mnie na bok, wsiadł na mój motocykl, ruszył i pokazał ile jest jeszcze niewykorzystanej, bezpiecznej rezerwy. Takie podejście było do wszystkich uczestników, jak czegoś nie potrafisz popatrz, posłuchaj co trzeba zrobić żeby się dało. Nie powiem nic odkrywczego, że sami nie jesteśmy w stanie dostrzec jakie popełniamy błędy i co zrobić żeby ich nie powielać. Osobiście czuję się po szkoleniu pewniej na drodze i wiem co i jak ćwiczyć żeby w sytuacji awaryjnej zadziałać odruchowo i wyjść cało z opresji. Trochę się rozpisałem :), ale nie chodzi o reklamę a najważniejsze przesłanie jest żeby się szkolić, a gdzie to pozostawiam każdemu do wyboru i osądu czy warto. Szczerze zachęcam do nauki. Na koniec, aczkolwiek jak dla mnie to na początek to chciałem podziękować Krzysztofowi (krzysztofmedyk) za to, że dzięki niemu, jego postowi tu na forum miałem przyjemność z członkami klubu DoctorRiders uczestniczyć w szkoleniu. Dzięki Krzysztof. Pozdrowienia dla ciebie i członków klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam ponownie!!Zamknelismy szkolenia klubowe 2010Odbyly się cztery szkolenia motocyklowe w tym jedno na lotnsku w ARLAMOWIE -ale zabawa!!!!!!!!!i 2 samochodowe.zapraszam chętnych za rok posmigajcie na szkkach z DOCTORRIDERS!!!!POLECAM SZKOLĘ LANETTE - PROFESJONALIZM NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Gorąco polecam Moto - Szkołę Suzuki. Koszt 150 zł. W cenie poczęstunek, obiad, napoje kawa i herbata oraz oczywiście szkolenie. Dużo się nauczyłem. Instruktorzy SUPER !!! Dzień po szkoleniu mam zakwasy nóg. W ciągu 8 godzin szkolenia ( 6 na placu ) zrobiłem ponad 30 km i byłem w szoku bo poruszaliśmy się z mała prędkością- szlifowana była głównie technika. Już nie umie doczekać się kolejne edycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak jak wyżej napisał krzysztofmedyk o Lanette, muszę przyznać, iż mają pojecie o szkoleniu ludzi. Oczywiście podstawowe szkolenie z doskonalenia techniki jazdy motocyklem nie pokazuje niczego innego, czego nie można wyczytać w książkach. Jednak jeśli podczas ćwiczeń cały czas jesteśmy obserwowani przez trenerów oraz przez nich instruowani ćwiczenia są przeprowadzane prawidłowo. W tym sezonie organizowałem już dwa szkolenia z doskonalenia techniki jazdy motocyklem i powiem Wam szczerze, że nawet osoby które, jeżdżą motocyklem ponad 20 lat wyniosły z tego szkolenia bardzo dużo. Polecam tego typu szkolenia zarówno początkującym jak i zaawansowanym bikerom.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czasem warto posluchać kogoś doświadczonego,bo SAMOUWIELBIENIE JEST ZŁYM DORADCĄ!!!Nie bardzo wypada pluć na kogoś kogo się nie zna, TO BRAĆ MOTOCYKLOWA - nawet instruktorzy którzy naprawę się staraja.JA odpowiadam za szkolenia w klubie DOCTORRIDERS i żaden z uczestników kursu nie napisał negtywnego postu, A BYŁO ICH 20!!!!Co więcej w kwietniu przyjężdżają ponownie!!!!Rozmawiałem z kilkoma szkolami na terenie Polski i lanette najbardziej nam odpowiadaw tym roku zorganizują nam 5 szkoleń to chyba o czymś świadczy. KS RIDER może w niemcach uczą lepiej jednak ja chętnie pomogę naszym ridersom doradzę i chętnie zaproszę na nasze klubowe szkolenia - na początek jako widzów ok?ps: poczytaj o naszym klubie DOCTORIDERS pozdrawiam

RACJA:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.