Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Szkolenia Dla Motocyklistów


Schulz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co sądzicie o kursach doszkalających ? Czy warto w nie zainwestować...wiadomo, że jeśli ktoś nie miał do czynienia z moto wcześniej i jazdy uczył się na kursie to niewiele potrafi. Uważacie, że lepiej doświadczenie zbierać samemu czy warto poradzić się fachowców ... ?Natrafiłem na kursy w Gliwicach, zajęcia są w małych grupach lub indywidualnie. Link poniżej. Czekam na wasze opinie w tej kwestii. Pozdrawiamhttp://www.abjlanette.pl/szkolenia/ktresc....mp;ucat=13&

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocena Lanette 5+Lanette prowadzi szkolenia dla klubu Doctorriders jesienią rganizowałem spokania wszyscy uczestnicy byli zadowoleni .czy warto myślę że tak kurs uczy panowania nad moto z zachowania w ekstremalnyh sytuacjach - hamowanie awaryjne.nie uczy jazdy na jedym kole.............
Niema to jak samoreklama ! ! ! P.S. Nie zepomnijcie, ze sens doszkalania jest jedynie wtedy gdy juz cos sie potrafi, zaraz po kursie niema to zbytnio sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem warto posluchać kogoś doświadczonego,bo SAMOUWIELBIENIE JEST ZŁYM DORADCĄ!!!Nie bardzo wypada pluć na kogoś kogo się nie zna, TO BRAĆ MOTOCYKLOWA - nawet instruktorzy którzy naprawę się staraja.JA odpowiadam za szkolenia w klubie DOCTORRIDERS i żaden z uczestników kursu nie napisał negtywnego postu, A BYŁO ICH 20!!!!Co więcej w kwietniu przyjężdżają ponownie!!!!Rozmawiałem z kilkoma szkolami na terenie Polski i lanette najbardziej nam odpowiadaw tym roku zorganizują nam 5 szkoleń to chyba o czymś świadczy. KS RIDER może w niemcach uczą lepiej jednak ja chętnie pomogę naszym ridersom doradzę i chętnie zaproszę na nasze klubowe szkolenia - na początek jako widzów ok?ps: poczytaj o naszym klubie DOCTORIDERS pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co sądzicie o kursach doszkalających ? Czy warto w nie zainwestować...wiadomo, że jeśli ktoś nie miał do czynienia z moto wcześniej i jazdy uczył się na kursie to niewiele potrafi. Uważacie, że lepiej doświadczenie zbierać samemu czy warto poradzić się fachowców ... ?Natrafiłem na kursy w Gliwicach, zajęcia są w małych grupach lub indywidualnie. Link poniżej. Czekam na wasze opinie w tej kwestii. Pozdrawiamhttp://www.abjlanette.pl/szkolenia/ktresc....mp;ucat=13&
Skoro pytasz , znaczy myślisz .Odpowiedź ,zależy Twojego od wieku i doświadczenia na drodze /skooter, moto ,puszka/Decyzja - tylko TwojaWybór miejsca szkolenia -drogo i dobrze,gdzie pomogą opinie forum. Ogólnie TAK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPER jak działa komputer między uszami!!
Obudził się , ale nie wiadomo czy trzeźwy ?, żeby sklecić jedno zdanie potrzebna była edycja, przekaz wiedzy też ogromny, podejrzewam że słuchasz dużo muzyki w słuchawkach, ale tym razem miałeś mokrą głowę i po kąpieli i poszło spięcie od ucha do ucha i PSPrzepraszam za mój post i kolegi krzysztofmedyk .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema to jak samoreklama ! ! ! P.S. Nie zepomnijcie, ze sens doszkalania jest jedynie wtedy gdy juz cos sie potrafi, zaraz po kursie niema to zbytnio sensu.
to co piszesz w postach o LANETTE -powitania -masz racje. jednak nie zgadzam się z tym że cos już trzeba umieć przed kursem bo łatwiej się uczyć niż eliminować zle mnawyki!!!!!!!!!pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

...nie zgadzam się z tym że cos już trzeba umieć przed kursem bo łatwiej się uczyć niż eliminować zle mnawyki!!!!!!!!!
Mge zgodzic sie z Toba, ze tak, dylemat w tym, ze doszkalanie po kursie nie przynosi rezultatow. Dasz doszkalajacemu za trodne zadanie i konczy sie szlifem. Dalej twierdze, ze swierzak nie bedzie w stanie wykonac pewnych elementow. Problem polega bardziej na dobraniu grupy o podobnych umiejetnosciach, dostosowywanie poziomu do uczestnikow, hmmmm, napewno tak, pytanie tylko do jakiego poziomu schodzisz ( odchodzisz od konceptu ) w dol.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze zarzucic troche offtopu  bo jak czytam te wszystkie posty tych master riderów z tego forum to az mnie skręca, wszyscy zaczytani w jaks ksiazke  myślac ze przewertowanie kilku stron tekstu im coś pomoże jak i tak nawet zastosować tych porad nie potrafią,  a jak ktoś wyskakuje z tekastmi na temat przeciwskretu to padam na twarz ludzie sie uczepili tego jednego słowa i co pojawi sie jakis temat na temt jazdy to zawsze ktoś musi  o tym napisac bo widział że ktoś gdzieś o czym takim pisał ale sam nie do końca o co cho .. ludzie aarrgh jak sie czyta te wypociny to sie człowiek zaczyna zastanawiac po kiego wy kupujecie motocykl skoro bez oczytania i miliona kursów sie obejśc nie umiecie. to tak jak z ludzmi którzy za 15 razem prawko zdaja ,zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych łącznie z wózkiem sklepowym do końca zycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, Panowie...Wiekszosc dyskusji moim zdaniem bezcelowa... jesli ktos chce sie podszkolic, to uderza gdzies, gdzie mu to umozliwia, np. przytoczony tutaj Lanette... Po co bic piane? Ma sie rozumiec, ze niektorzy mogli pozjadac wczesniej wszystkie rozumy, ale tez maja do tego prawo:)Ja podchodze z pokora do tematu jazdy na motocyklu... chyba zaczalem tak do niego podchodzic po wywrotce... i sie wybieram na takie szkolenie. Jak narazie Lanette, ale jesli ktos ma namiary na jakies inne dobre kursy, to wpisujcie... czesc napewno bedzie dzwieczna.Dla zainteresowanych: w Lanette jeszcze nie ma zadnego grafiku szkolen, kazali odzywac sie za tydzien, czyli swiezo po Swietach - dzis dzwonilem.Z pozdrowieniem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, Panowie...Wiekszosc dyskusji moim zdaniem bezcelowa... jesli ktos chce sie podszkolic, to uderza gdzies, gdzie mu to umozliwia, np. przytoczony tutaj Lanette... Po co bic piane? Ma sie rozumiec, ze niektorzy mogli pozjadac wczesniej wszystkie rozumy, ale tez maja do tego prawo:)Ja podchodze z pokora do tematu jazdy na motocyklu... chyba zaczalem tak do niego podchodzic po wywrotce... i sie wybieram na takie szkolenie. Jak narazie Lanette, ale jesli ktos ma namiary na jakies inne dobre kursy, to wpisujcie... czesc napewno bedzie dzwieczna.Dla zainteresowanych: w Lanette jeszcze nie ma zadnego grafiku szkolen, kazali odzywac sie za tydzien, czyli swiezo po Swietach - dzis dzwonilem.Z pozdrowieniem:)
PZgadzam sie z TOBĄ. Jeśl jesteś zainteresowany to zapraszam na szolenie medyków jeżdżących na motorach w drugiej połowie maja lub na początku czerwca jeszcze nie ustaliłem terminu (rozmowy z Lanette) - napisz na PW lub pozostaw kontakt w Lanette - Marcin 504008350 próbowałem z olą zebrać grupe tu na forum ale nie było chętnych...................(po co czytać , po co trenowac...........)Jesli masz ochote to możesz nam pokibicowac -jeździmy w gliwicach 10 i 11.04ps:w tym roku planuje zorganizować dla członków klubu DOCTORRIDERS 8 szkoleń co świadczy o profesjonaliżmie instruktorów z lanette
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie czyta te wypociny to sie człowiek zaczyna zastanawiac po kiego wy kupujecie motocykl skoro bez oczytania i miliona kursów sie obejśc nie umiecie. to tak jak z ludzmi którzy za 15 razem prawko zdaja ,zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych łącznie z wózkiem sklepowym do końca zycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

krzysztofmedyk jestem zainteresowany szkoleniem w lanette ale nie dostalem jeszcze od nich odpowiedzi o terminach. Czy te jazdy 10 i 11.04 w gliwicach to szkolenie lanette i czy na ul.Blonie 12 czy gdzies indziej?btw wole jezdzic niz czytac ale Motocykliste doskonałego czytalem :DDzieki za info i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.