Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Akcja Jeżdże Z Kamizelką ...


Fotoman

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

wałkujecie zbędny temat. Naszyjcie sobie "jestem lalusiem" po krzyku
ino co taki twardziel jak ty, z niemcowni robi na tym forum i czyto nasze posty skoro my som takie slaskie lalusie? ps. ty robisz tarcze hamulcowe? bo mosz nik rotinger a oni robia tarcze hamulcowe, czy to ino dodalo ci twardzielstwa? taki hardcorowiec rotinger z niemcowniktos wogle cie zna na tym forum?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam, zajmuje sie wycinaniem tarcz z żelastwa, odgadłes widze.Śląskie lalusie? trzebaby zrobic przekrój ludzi na tym forum i połowa jest tu tylko dla poprawy własnego chumoru, czytając to wszystko.
ROTINGERZAKŁAD PRODUKCYJNYBobrowa Wola 7239-203 NagoszynTel. 0 14 681 80 78Fax 0 14 681 80 72 e-mail: [email protected] nie są z niemcownia rotinger, nie wiedziałem ze w niemczech macie TP S.A. bo przecież ip masz z neostrady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

idac tym tokiem myslenia - pomaluj swoje auto na oczojebny kolor!! wkoncu tez moze cie ktos nie zauwazyc jak bedziesz z podporzadkowanej wyjezdzal w nocy.... niektorych swiatelek - tych po tuningu szczegolnie - to wogole nie widac... ja to wogole mysle ze na kasku powinniscie sobie koguta pomaranczowego montowac! wtedy juz nic wam sie nie stanie...takie p***enie o szopenie
w ubezpieczalni puszkarze placą nizsze ubezpieczenie za auta w kolorze białym więc statystyki musza to potwierzdacBTW jezdzilem póltora roku w IRL i UK(Irlandia pólnocna) , tam zdecydowana wiekszosc motocyklistów jezdzi w kamizelkach -żadne przepisy ich nie zmuszają -oni po prostu myśla o swoim bezpieczenstwie a nie o lansie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ubezpieczalni puszkarze placą nizsze ubezpieczenie za auta w kolorze białym więc statystyki musza to potwierzdacBTW jezdzilem póltora roku w IRL i UK(Irlandia pólnocna) , tam zdecydowana wiekszosc motocyklistów jezdzi w kamizelkach -żadne przepisy ich nie zmuszają -oni po prostu myśla o swoim bezpieczenstwie a nie o lansie.
no juz dawanie za przyklad jednego z bardziej popieprzonych narodow mnie naprawde przekonalo. powiedzialem i raz jeszcze powtorze - chcesz jezdzic - jezdzij - ale nie namawiaj do tego innych, nie przekonuj, nie wciskaj kitu ze to cos da, a ze wiekszosc z tu obecnych jezdzi w niedziele przy sloneczku tylko - raczej nie da sie was zauwazyc na drogach.a ten od sluterka - powtorze sie znow - niech jezdzi w kamizelce! spowalniacze ruchu musza byc widoczni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzialem i raz jeszcze powtorze - chcesz jezdzic - jezdzij - ale nie namawiaj do tego innych, nie przekonuj, nie wciskaj kitu ze to cos da
Jeszcze raz powtórzę - nie musisz tego czytać. Zignoruj ten temat, skoro Ci się nie podoba. To forum jest nie tylko dla Ciebie.
a ze wiekszosc z tu obecnych jezdzi w niedziele przy sloneczku tylko - raczej nie da sie was zauwazyc na drogach.
Skąd Ty takie rzeczy wiesz?!
a ten od sluterka - powtorze sie znow - niech jezdzi w kamizelce! spowalniacze ruchu musza byc widoczni.
a ten dalej mysli ze ma motocykl....
Bo ma motocykl w świetle polskiego prawa. Za to Ty nie masz kultury, ani nic pożytecznego do powiedzenia w tym temacie. Moderacja by się przydała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swgo czasu postanowilem i ja zalozyc sobie ta tasme odblaskowa [z lidla ;P], bo pomysl w jakis sposob popieram, ale tu mniejsza o to... do czego zmierzam. Cholerstwo mi sie potargało przy wiekszych predkosciach i juz tasmy niet !! znaczy juz naprawione ale duzo nie brakowalo jakbym poprostu to zgubil podczas jazdy, tasma odblaskowa fajna rzecz ale chyba do spokojnej jazdy tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.