Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jaka Kamerka Na Motocykl?


zygmusc

Rekomendowane odpowiedzi

gopro hero wide 5MP. Ja na taka poluje, patrzac na jakosc filmow tylko ta u mnie wchodzi w gre. W stanach bez dodatkowej karty pamieci i akumulatorkow mozna wychaczyc za 300 zl. mozna dokupic wiele akcesoriow do kamerki. karta pamieci min. 2GB to mus.
Za 399 jest na allegro, ale 3MP. 5MP od 699zł... Gdzie znalazłeś tak tanio?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zygmunt ja polecam taka bedzie zarabista ;]Nawet ma od dolu ochwyt statywowy wiec mozna ja przykrecic na czubek kasku
Rozwiązanie, które proponujesz jest niepraktyczne, bo nie można obserwować nagrywanego obrazu w bocznym ekranie. Chyba, że przytwierdzić do baku albo kierownicy, wtedy tak.PS.Żeby było na temat, to ja też szukałem i chyba jedyne godne uwagi i dedykowane rozwiązanie w rozsądnej cenie to Hero Go Pro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam właśnie ofertę firmy GoPro www.goprocamera.comMa ktoś jakieś doświadczenia z tym sprzętem? Który model lepiej wybrać?A może macie lepsze pomysły- inna firma, inny sprzęt?
Ja mam GoPro Wide Motorsports od maja br.Wszystkie moje filmiki sa z niej : http://www.youtube.com/user/jtripper751116 oprocz tego z kiblem i R1. Oraz ten:

Ogolnie zadowolony jestem bo w tej swojej malej wodoszczelnej (czasem pada na moto nie? ;) ) skrzyneczce kryje dosc dobrze szum wiatru z czym inne maja spooory problem. Baterie litowe starczaja na zapisanie video 4-5 kart. (2xAAA)Plusy:- uchwyt na przyssawke trzyma bez problemow do konca budzika w B-Kingu - malutka i mozna ja mocowac doslownie wszedzie- kilka roznych uchwytow w cenie- ladna jakosc filmow w 640x480- niewielka cena i wszystko w pudelku- jakosc audio Low (do zapierdalania) i High (do ciszy np.wewnatrz auta)Minusy:-brak displaya lcd od strony kierowcy aby mozna bylo widziec go w czasie jazdy-baterie tylko lithium bo na alkalicznych sie obraz trzesie prze zapierdalaniu-karta SD tylko do 2GB ktora starczy gdzies okolo na 1h filmow.Ogolnie mysle ze jak na poczatek to bardzo dobry wybor i oferuje duzo wiecej niz np. konkurencyjne modele z Oregon'a.Jesli mam byc szczery to obudzila we mnie chec posiadania czego profesjonalnego ale 570£ za kamerke i jeszcze recorder do niej... to zostaje przy tym co mam ;)Gdzies mialem fajna stronke z porownaniem kamerek jak znajde to wkleje pozniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie, które proponujesz jest niepraktyczne, bo nie można obserwować nagrywanego obrazu w bocznym ekranie. Chyba, że przytwierdzić do baku albo kierownicy, wtedy tak.PS.Żeby było na temat, to ja też szukałem i chyba jedyne godne uwagi i dedykowane rozwiązanie w rozsądnej cenie to Hero Go Pro.
Zadne gowna, bo wydasz kase i rzucisz w kat. Za 129 € mozna wychaczyc zwykla Mini DV. Jakosc jest o lata swietlne lepszyy niz te na karte, czy jeszcze inne wynalazki.Na kierownicy nie montuj, drgania przyprawia o bol glowy kazdy stabilizator obrazu.sam mam zainstalowana na baku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.