Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Księdza Motonity Szukom.


goorny

Rekomendowane odpowiedzi

swoją drogą - zawsze mnie korci w takich sytuacjach żeby zadać tak durne wydawało by się pytanie:- Panowie Zaczernieni - dlaczego się tak kamuflujecie ? ? ? To jakaś ujma jest na waszym czarnym honorze ? Czy to ,że się określicie że lubicie motocykle , to w waszej firmie jest równoznaczne z zabieraniem premii ? urlopu w Rzymie ? wczasów w Zakopcu z dupencjami za free ??? Przecież lubicie wozić dupsko na motorze jak większość z nas .Czy to jakoś ujmuje waszej wierze w gusła i bóstwa ? Sorry - ja tego nie pojmuję .Albo wierzysz i WIERZYSZ , albo jesteś tylko sezonowcem i lizusem , liczącym na poklask plebsu. Idz z duchem i postępem , ale zgodnie z sumieniem swoim - jak mawiał wasz generał JPIIPrzenajświętrzy . Chętnię bym pogaworzył na temat , ale jakos tak nie wierzę ,że któryś z was podejmie temat . Jak wam nie odpowiada ta metoda lub styl rozmowy - czekam na propozycje innej metody konwersacji - chętnie popróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą - zawsze mnie korci w takich sytuacjach żeby zadać tak durne wydawało by się pytanie:- Panowie Zaczernieni - dlaczego się tak kamuflujecie ? ? ? Pytanie faktycznie durne Co cię obchodzi co kto z nas lubi robić ( albo robi, albo z czego żyje ) poza 2oo ? Jak będzie chciał i uzna, że warto z Tobą ( albo z nami ) gadać o czymś więcej jak moto to tak się stanie. Pamiętaj,że to FŚM a nie Nasza Klasa. A teraz zgadnij czy jestem ZACZERNIONY PS. Jak czytam Twoje posty to mam wrażenie, że nie masz stałego dilera i jakość twoich wypowiedzi zależy od dnia i dostawcy, bo nie wszystkie są na jednakowym poziomie delikatnie pisząc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Co cię obchodzi ...........
gówno mnie obchodzi .......... a synek szukał czarnego i żaden się nie odezwał .Czemu??? Ano temu , właśnie ! Za dużo kolego się emocjonujesz serialem 39 i pół , bo te hasełka o dilerach są tak oklepane , jak japońskie czopery wśród początkujących motocyklistów . Bez urazy , liczę ,że masz poczucie humoru . Widzisz poziom moich postów zależy od poziomu czegoś innego co mam w galotach , tak więc czasami jest wysoki , a czasami poniżej dupy . Takie życie , obrońco Czarnych Zakłamańców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyy sory że się wtrące ale wiara to indywidualny wybór każdego z nas więc o co wam chodzi?Jedni mówią że wierzą w Boga a w kościele są na komuniach, bierzmowaniach i ślubach - czy to jest wiara? Czy tylko gadanie? Inni mówią że nie ma Boga bo jest motór ( tekst z filmu Motór ) a są też inne religie i inne wiary i nie zabronicie im wyznawać swoich wierzeń. Myśle że temat zszedł na " złą drogę " .Niech każdy wierzy w co chce ale nie poruszajcie tematu wiary bo możecie kogoś mocno obrazić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie potrzebnie mieszacie pojecia wiary i pilnujacego jej kleru. Tekst Giemula nie podwaza wiary a bije ewidentnie w kler ktorego i ja nie popieram. Z kolei to ze nie popieram kleru nie oznacza ze "wiary malo we mnie".Dlatego tez sie dziwie czemu nie odezwal sie tu zaden. W tym roku na pogrzebie motocyklisty w Jastrzebiu byl ksiadz ktory jechal z nami Virago. Co? niema go teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gówno mnie obchodzi .......... a synek szukał czarnego i żaden się nie odezwał .Czemu??? Ano temu , właśnie ! Za dużo kolego się emocjonujesz serialem 39 i pół , bo te hasełka o dilerach są tak oklepane , jak japońskie czopery wśród początkujących motocyklistów . Bez urazy , liczę ,że masz poczucie humoru . Widzisz poziom moich postów zależy od poziomu czegoś innego co mam w galotach , tak więc czasami jest wysoki , a czasami poniżej dupy . Takie życie , obrońco Czarnych Zakłamańców.
To ja Cię tu chwalę, że czesem nie piszesz głupot a Ty kolego się rzucasz jak żaba w gównie ;) Wyluzuj!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z odpowiedzi giemula przeziera jakaś dzwna żółć a może i nienawiść...Zupełnie niepotrzebnie...tak samo jak niepotrzebne jest opatrywanie imienia JPII jakimikolwiek "ozdobnikami"...To troszke w stylu "NIE" Urbana...Wielokrotnei przycztałem na tym forum, by uciekac od sterotypów...A to każdy kierowca cieżarówki to morderca, motocyklista wariat, a puszkarz to zakuty łeb...To starajmy sie tego unikać, a nie to zaraz znajdziemy sie na poziomie ludzi piszących komentarze na interii, onecie czy gdzie tam jeszcze...I chyba nie ma tu znaczenia, co dzieje sie z Twoim ciałem albo konkretnie ciałami jamistymi...;)A tak na marginesie, po co odgrzewać watek sprzed 4 tygodni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie potrzebnie mieszacie pojecia wiary i pilnujacego jej kleru. Tekst Giemula nie podwaza wiary a bije ewidentnie w kler ktorego i ja nie popieram. Z kolei to ze nie popieram kleru nie oznacza ze "wiary malo we mnie".Dlatego tez sie dziwie czemu nie odezwal sie tu zaden. W tym roku na pogrzebie motocyklisty w Jastrzebiu byl ksiadz ktory jechal z nami Virago. Co? niema go teraz?
a wez troche pomysl, tak jak pisal pukers, to nie jest temat do afiszowania sie na forum, bo forum jest o motocyklach, i jezeli ktos nie ma takowej ochoty sie afiszowac ze jest ksiedzem, albo grabarzem albo handlowcem to poprostu tego nie robi, jakos nie zauwazylem zebys mial wpisany wykonywany zawod pod swoim avatarem, wiec nie wymagaj tego samego od innych.poza tym uzywajac mozgu mozna wpasc na pomysl ze osoby ktore sa z kleru moze jednak sie odezwaly do kolegi goornego, piszac mu priva? czy tak ciezko do tego dojsc? przeciez goorny sam napisal w pewnym momencie ze temat zamkniety, widocznie uzyskal potrzebne informacje wlasnie na privie.
To ja Cię tu chwalę, że czesem nie piszesz głupot a Ty kolego się rzucasz jak żaba w gównie ;) Wyluzuj!
hahaha zajebisty tekst wiecej takich prosze!
predzej znajdziesz cnotliwą prostytutke niz uczciwego księdza...
ah jak ja uwielbiam takie sformulowania ;Dto cos w rodzaju 'lepiej miec siostre w burdelu niz brata policjanta' hahahabawi mnie to niesamowicie z takich tekstow wynika wasza drodzy panowie uzywajacy tych fraz, nienawisc do policji, kleru, zupelnie bezpodstawna, natomiast nie jest poparta zadnym konkretnym argumentem, zaznaczajac ze jest to skrajne generalizowanie, co zwykle nie nalezy do zalet danego osobnika za to smiechu mam przy tym po pachy z takich osob rzecz jasna zazdroszcze podejscia do zycia! ps. gdybyscie faktycznie mieli siostry w burdelach to byscie gadali inaczej ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo więcej osób ma hasło do konta "giemul"...
czasem jest Giemul wkurwio*y , czasem jest wesołkowaty , czasem poważny , czasem debilny , a czasem filozoficzny ............ jak każdy z nas , mam kaprysy i humory . Ale wszystkie te "Giemule " mają dwie wspólne cechy:1 - nie brać życia za poważnie , bo to się może "za poważnie" skończyć . 2 - zawsze być w opozycji do Czarnych ( to na poważnie ) Pijcie , i śmiejcie się tego wszyscy AMENt ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1- to nie jest temat do afiszowania sie na forum, bo forum jest o motocyklach, i jezeli ktos nie ma takowej ochoty sie afiszowac ze jest ksiedzem, 2-poza tym uzywajac mozgu mozna wpasc na pomysl ze osoby ktore sa z kleru moze jednak sie odezwaly do kolegi goornego, piszac mu priva? czy tak ciezko do tego dojsc? 3-przeciez goorny sam napisal w pewnym momencie ze temat zamkniety, widocznie uzyskal potrzebne informacje wlasnie na privie. 4-z takich tekstow wynika wasza drodzy panowie uzywajacy tych fraz, nienawisc do policji, kleru, zupelnie bezpodstawna, natomiast nie jest poparta zadnym konkretnym argumentem, zaznaczajac ze jest to skrajne generalizowanie, co zwykle nie nalezy do zalet danego osobnika
1 Zgadzom się , ale ksiądz to nie murorz /kafelkorz , i jak ktoś o niego prosi to może ostatnie namaszczenie się szykuje pra? 2- Nie odezwały się... 3- Bez sensu byłobu to kontynuować , jak koszuloki nie majom ochoty pomóc.Pora osób doły cynki i namiary(dzięki) , ale mnie chodziło o kontakt ze strony czornych.4-Chłopie , co Ty fandzolisz? 5- Dejcie na luz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem jest Giemul wkurwio*y , czasem jest wesołkowaty , czasem poważny , czasem debilny , a czasem filozoficzny ............ jak każdy z nas , mam kaprysy i humory . Ale wszystkie te "Giemule " mają dwie wspólne cechy:1 - nie brać życia za poważnie , bo to się może "za poważnie" skończyć . 2 - zawsze być w opozycji do Czarnych ( to na poważnie ) Pijcie , i śmiejcie się tego wszyscy AMENt ;)
Heh... To zmienny jak kobieta ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.