Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Praca W Spodniach Motocyklowych Czy Przebieranie ?


Benzin

Rekomendowane odpowiedzi

Jezdzac codziennie do pracy na moto przebieracie sie potem w ciuchy "cywilne" ?Chce kupic spodnie (raczej tekstylne) takie zeby sie dalo wysiedziec te 6-8godzin i ewentualnie tylko protektory wyjmowacchoc to chyba sredni pomysla jeansy motocyklowe to taki polsrodek zreszta jak popada to biora wode no i jak tu zloty srodek wybrac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnijsiedzenie w tych spodniach 8 godzin to masakra. do tego zapominasz o butach (chyba ze jezdzisz z adidasach).Ja tez dziennie jezdze na moto do pracy (biurowej) i przebieram sie po przyjezdzie. Buty trzymam na stale w biurze a spodnie i koszule woze w kufrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeansy motocyklowe to taki polsrodek zreszta jak popada to biora wode no i jak tu zloty srodek wybrac ?
Bo ja wiem czy półśrodek. Sam zapylam w takich, a w razie deszczu są w końcu nakładane spodnie ortalionowe, które powinny się zmieścić w większości bagażników motocyklowych. Buty tak jak poprzednicy trzymam na zmianę w pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego zapominasz o butach (chyba ze jezdzisz z adidasach).
W zadnym wypadku w adidasach ani innym obuwiu staram sie nie dosiadac sprzetu nawet na najkrotszej trasiePrzebranie butow to zaden problem bo trwa sekundy i po sprawiePrzebieranie spodni jest jednak nieco bardziej uciazliwe.Ja tez mam prace biurowa ale czasami z wyjazdami, z tym ze wyjazdy moge zalatwiac w puszce i nie ma klopotu. Zzreszta sam sobie planuje wyjazdy.No coz trzeba sie bedzie zdecydowac na przebieranie a jak bedzie goracy dzien to moze wyprobuje te jeansy motocyklowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a skarpetki zmieniacie? Bo ja mam osobne skarpetki do pracy biurowej i osobne do jazdy. Przecież nogi sie zapoca i będą jaja.To oczywiście żart. ale jak bart, podzielam jego zdanie, na inncy forach pytacie sie czy mozn srac rano czy popoludniu?Pasuje ci to łaź 8h, będziesz się źle czuć przebierzesz sie. Ludzie nie upodobniajcie się do amerykanów!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a skarpetki zmieniacie? Bo ja mam osobne skarpetki do pracy biurowej i osobne do jazdy. Przecież nogi sie zapoca i będą jaja.To oczywiście żart. ale jak bart, podzielam jego zdanie, na inncy forach pytacie sie czy mozn srac rano czy popoludniu?Pasuje ci to łaź 8h, będziesz się źle czuć przebierzesz sie. Ludzie nie upodobniajcie się do amerykanów!!!!!
Porażka...Może i dziwne pytanie, bo kilka osób sama pojechałaby i posiedziała w spodniach tak na próbę, ale po co, skoro można skorzystać z doświadczenia innych.a może on jeszcze nie kupił spodni i szuka propozycji na coś z dobra wentylacja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz siedzieć w pracy w ciuchach moto, ale komfort raczej będziesz miał zerowy Przebierasz się w dżiny, kanty, drelich czy dresy, zależy gdzie pracujesz i po sprawie.
Ja siedzę w biurze w skórach, z pieszczochą na ręce. Jak czasem z zaskoczenia przyprowadzą mi gościa na rozmowę kwalifikacyjną, lub żeby dokonać jakichś ustaleń technicznych, to o wiele łatwiej się negocjuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.