Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto ChorzĂłw i okolice


Asmo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mario! ale prawdziwych motocyklistĂłw biĂŚ nie wolno a teraz do tematukilka palet ostatnio starczyÂło na krĂłtko i lataliÂśmy potem po drewno do lasu hehehenie wiem czy jeszcze coÂś leÂży po ostatniej wycince starych drzew, wiec moze byĂŚ ciĂŞzko jak braknie opaÂłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadziejĂŞ zobaczyĂŚ jak odbierasz mi Âżycie ! widzĂŞ Âże bĂŞdĂŞ miaÂł okazje poznaĂŚ killera osobiÂście chuck norris 2 [/quNo i potwierdziÂło siĂŞ , facet ma nasrane pod czaszkÂą gorzej niÂż peÂłne szambo , a to Âże siĂŞ spotkamy to pewne jak amen w pacierzu ,co siĂŞ odwlecze to nie uciecze''
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no dobra jak wszyscy pisza na temat Mancika to ja tez dodam "swoje trzy grosze"....co do spotkania sie no to jest pewne predzej czy póŸniej sie spotkamy (tak jak piszecie)...a co bedzie jak sie spotkamy???hmmm to mnie najbardziej ciekawi 'ostra wymiana zdaù' ,'ostra wymiana ciosów','totalna olewka' hmmm zobaczymy pozyjemy ..ale jak narazie mam to g³êboko gdzieœ...narazie mam wazniejsze sprawy na g³owie....i jeœli chodzi o mnie to JA OSOBIŒCIE serdecznie zapraszam Mancika na ognicho hehe napewno bedzie ciekawie jak zawsze......Fakt faktem ze Mancik czepia sie za czêsto,nieprzemyslanie itd..g³upi przyk³ad ostatnio zosta³em powiadomiony ze Mancik pisze jakies bzdury na mój temat w innym temacie....kurwa po co ..na jaki huj......no ale kazdy pope³nia b³êdy i mozna mu je wybaczyc ...tylko ¿e on chyba pope³nij ich zbyt duzo i nazbiera³ sobie wiêcej wrogów na tym forum niz nawiaza³ nowych znajomoœci...MANCIK szczerze POZDRAWIAM i zycze powodzenia....w nawi¹zywaniu nowych znajomoœci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogê zwieœÌ drewno od ka¿dego kto siê zdeklaryje ¿e coœ ma , no chyba ¿e ekip¹ szybki wypad do lasu po metrówki .Kto chêtny niech sie wypowie.Czyli ognicho na 15-go , proponujê zbiórkê trochê wczeœniej np.o 17,00.Jak mi sie uda do³o¿e jakaœ atrakcjê.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bikan! ale siĂŞ usmiaÂłem jakiÂś Mancik nam tu mÂąci, jeszcze licznik postĂłw nabija Twix! mam jeszcze trochĂŞ fotek do Twojej galeri z pierwszych spotkaĂą na lidze co ty na to?a i jeszcze jedno, jak ktoÂś w niespeÂłna miesiÂąc pisze grubo ponad 100 postĂłw to musi ciulstwa pisaĂŚ i to takie co momy sie z czego smioĂŚ bez urazy Mancik, pozdrawiam ciĂŞ jak prawdziwego motocyklisty lewÂą dÂłoniÂą hej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska Âśrodowe spotkanie napewno wypali nawet jak nam drewna braknie bo w naszej ekipie nie moÂżna sie nudziĂŚ. A jeÂżeli chodzi o pana Mancika to nie potrzebna jest w naszym gronie osoba ktĂłra tylko miesza i faÂłszywie sie usmiecha ale jezeli pan Mancik chce zobaczyĂŚ jak wyglÂąda grono ludzi ktĂłrzy sie szanuja pod kazdym wzglĂŞdem to zapraszam. Ja osobiÂście jakbym byÂła na Twoim miejscu chyba czuÂłabym sie nie swojo w gronie ktĂłre nie za bardzo mnie toleruje.Bikan jak bedzie trzeba Ci coÂś pomoc to daj znac jezeli chodzi o jakiee atrakcje. Pozdrawiam do Âśrody 15.02.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twix! mam jeszcze trochĂŞ fotek do Twojej galeri z pierwszych spotkaĂą na lidze co ty na to?
....co ja na to??? no jasne ze chce ....jesli mozesz to wyslij mi na meila [email protected] PS.Jesli macie jakies fotki z Naszych wypadĂłw to jesli bym mĂłgÂł Was prosic ..o wyslanie mi ich na meila ...lub na pÂłytce jak sie spotkamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogê zwieœÌ drewno od ka¿dego kto siê zdeklaryje ¿e coœ ma , no chyba ¿e ekip¹ szybki wypad do lasu po metrówki .Kto chêtny niech sie wypowie.Czyli ognicho na 15-go , proponujê zbiórkê trochê wczeœniej np.o 17,00.Jak mi sie uda do³o¿e jakaœ atrakcjê.
To dogadamy siĂŞ i podjedziesz po te palety ktĂłre mam. Do mojej Toyotki raczej nie wejdÂą Jakby co to mĂłj komĂłrek 698698617
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPER.PilÂą lancuchowa model Accord jest zalatwiona , drewno sie zbiera , Twix nabija kielbachy - czyli standartowo - zapraszamy wszystkich chĂŞtnych na srodĂŞ 15.A sorry , zapomnialem , Twetty napewno myÂśli nad atrakcjami , ostatnie fejerwerki to jej wybĂłr , ja tylko rzucilem iskrĂŞ , bidny okazal siĂŞ kuĂą - paszol w ÂŚwiony.( Twix masz naprawdĂŞ wporzo kobitĂŞ napewno coÂś doradzi szalonego i znĂłw bedzie kupa Âśmichu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....wiela tych wusztĂłw zaÂłatwiĂŚ ???5-10-15-20-25-30-35-40-45-50-55-60-65-70-75-80-85-90-95-100-105-110-115-120-125-130-135-140-145-150-155-160-165-170-175-180-185-190-195-200-205-210-215-220-225-230-235-245-250-255-260-265-270-275-280-285-290-295-300-301...?????   
ile przyniesiesz, to zjemy tylko daj znaÌ, ¿eby obiadu nikt nie jad³ myœla³em, ze za³atwiê drewno, ale hasiomaszkietniki wynieœli szafê od s¹siadów zanim zd¹¿y³em pomyœleÌ o tym pieruny jedne! a taka fajna by³a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeœli tylko mo¿na sie jeszcze zdeklarowaÌ to ja bardzo chêtnie pojade do Bukowiny. Mam nadziejê, ¿ê nie za póŸno piszê, ale ostatnio mam bardzo ma³o czasu..;/ W ka¿dym razie jeœli jeszcze mo¿na to ja jade!:lol: W takim towarzystwie to nawet kulig w lipcu mo¿e sie udaÌ.Pozdrawiam i podam swój nowy numer tel na wszelki wypadek 668 434 337

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.