Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto ChorzĂłw i okolice


Asmo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mialo byĂŚ branie sie do roboty , a nie trele szĂłsteczki , dupeczki i inne duperele.Co niektĂłrzy dajÂą znaĂŚ o sobie tylko jak sie impra organizuje .Mowa krĂłtka ja z Asmo przywoÂżimy drewno ok.12 potem jadĂŞ po QUADA wiĂŞc bĂŞdzie odkrĂŞcanie galy jak obiecalem .ProponujĂŞ by spotkaĂŚ sie trochĂŞ wczeÂśniej - proponujcie jak najwczeÂśniej moÂżna , niech ktoÂś chociaÂż zajmie siĂŞ rozpaleniem ogniska i organizacjÂą kielbasek . Niech czyny o was ÂświadczÂą a nie slowa.I jeszcze jedno, imprezka szykuje siĂŞ nieprzeciĂŞtna , ale kto pije nie jeÂżdzi - sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebne drewno na ognisko ! ! ! ! ! !Bikan ma tylko trzy palety do spalenia i to moÂże byĂŚ troszke maÂło.JeÂśli ktoÂś ma jakiÂś opaÂł to piszcie. Jutro koÂło 12 w poÂłudnie robimy objazd to moÂżemy pozbieraĂŚ.Ze wzglĂŞdu na to Âże nie wiadomo ile bĂŞdzie osĂłb to kieÂłbase niech kaÂżdy przyniesie dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebne drewno??? sprawdze u siebie prawdopodobnie jakies palety sie znajda ale nieobiecuje ...jak sprawdze to zadzwonie jeszcze do Bikana w sprawie drewna .....Ludzicha jesli chodzi o kieÂłbachy ..chlyp,musztarda to zaÂłatwie po znajomoÂści GRATIS .wiĂŞc niema potrzeby przynosic swojego sprzĂŞta (kieÂłbaski itd)OK TO NIC WAM NIEPOZOSTAÂŁO JAK SIE SZYKOWAC NA JUTRZEJSZO IMPREZKAaha no i tak osobiscie polecam oczywiscie w miare Waszych mozliwoÂści ...aby byc jak najwczesniej to znaczy okolo 16.00 ....17.00 najpozniej....oczywiscie dla tych co przyjda 18.00 czy pozniej atrakcji tez niezabraknie hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u mnie z obiadem wyjdzie jutro, ale pogadam z kucharzem nadwornym i postaram siĂŞ byĂŚ przed 16. twix Ty to wiesz jak pocieszyĂŚ czÂłowieka to widzimy siĂŞ jutro na SkaÂłce i robimy to, co motocyklisci lubiÂą najbardziejzaraz po Âśmiganiu oczywiÂście hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie forum dziala....A wiĂŞc jesli chodzi o ostatnia Âśrodowa impreze musicie przyznac ze byÂła to jedna z najlepiej zaplanowanych oraz udanych imprez.....!!!!!!!!!! i tutaj znowu WIELKIE PODZIEKOWANIA dla pomysÂłodawcy BIKANA .....JAZDA NA QUADZIE BYÂŁA Z A J E B I S T A ....normalnie mnie wciÂągÂło...juz sie szykuje na wypad na quady hehe ....NORMALNIE BOMBATych ktĂłrych niebyÂło i nie ujerzdÂżali tej maÂłej besti niech ÂżaÂłuja bo byÂło naprawde warto....juz niewspomne o GIGANTYCZNYM ognisku ktĂłre ja sam rozpaliÂłem (no prawie he)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quadem po œniegu to jest ... eh, a¿ brak mi s³ów a nie chcê powtarzaÌ wyrazu "zajebiœcie". Te œlizgi na wira¿ach i w miejscu, palenie gumy i mróz w oczodo³ach (u niektórych w uszach i na g³owie ) Po prostu ZAJEBIŒCIE!!!!DawaÌ foty!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twix nie b¹dŸ taki skromny. Jedzenie jakie nam zaserwowa³eœ by³o poprostu pyszne.Fakt faktem daliœmy jednak w jednym miejscu dupy.Troche g³upio z naszej strony ¿e nie drynkneliœmy do Irka .... w koùcu impreza by³a u niego.Na nasze usprawiedliwienie mamy tylko to ¿e nikogo nie zawiadamialiœmy osobiœcie i ka¿dy przyszed³ z w³asnej nieprzymuszonej woli.Na szczêœcie wiadomoœÌ o imprezie rozesz³a siê sama i nawet gospodarz siê dowiedzia³.Ogólnie œrodê mo¿na zaliczyÌ do jednych z lepszych zimowych dni.Takie lekkie pocieszenie w têsknocie za wiosn¹.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, ¿e wreszcie Ska³kowa ekipa siê zebra³¹ i mo¿na by³o poklachaÌ i zjeœÌ kie³bachê. A pomys³ Bikana z quadem by³e rewelacyjny Taka namiastka moto zim¹ ... Dziêki wszystkim za mi³e spotkanie ... i do nastêpnego razu Zdjêcia wrzucê w poniedzia³ek .. Kud³aty - jak chcesz odebraÌ filmik z krêcenia b¹czków quadem ?? Twix dzieki za kie³bachy, palce lizaÌ ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.