Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4329


pacza

Rekomendowane odpowiedzi

Cos mi siê wierzyÌ nie chce w te wszystkie cudowne bajery i do tego kosztuj¹ce 50 z³ Gdyby ten produkt faktycznie byl taki dobry, to wielkie zagraniczne koncerny produkuj¹ce oleje silnikowe i wydaj¹ce na badania rozwojowe miliony dolarów powinny juz dr¿eÌ ze strachu, bo pewnie wszystkie wielkie firmy produkuj¹ce samochody, zerwi¹ z nimi kontrakty na rzecz Auto-Repair Nie oszukujmy siê, zajechanego silnika nic nie uzdrowi, tylko naprawa g³ówna.Dzisiejsze oleje silnikowe przewy¿szaj¹ wymagania producentów pojazdów o 10 lat i nie ma sie co napalaÌ na cudowny œrodek za 50 z³, bo jeszcze moze narobiÌ wiêcej szkód niz korzysci.Gdyby ten produkt faktycznie mial tyle cudownych i uzdrowicielskich atrybutów, to taki np Ford czy Volkswagen wch³ona³by producenta Auto-Repair razem z jego hal¹ produkcyjn¹, inzynierami i ca³ym personelem l¹cznie ze sprzataczka i panem Heniem stoj¹cym na bramie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche ludziĂłw to kupiÂło to ciekawe bardzo
Glancu, to jest tak samo jak ze smarem do ÂłancuchĂłw Niby motocyklowy i dlatego go kupujesz, bo dziaÂła na Ciebie chwyt marketingowy, jedno sÂłowo "motocyklowy"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmakurat cena wcale nie jest taka niska jak za obietoœÌ preparatu podobnej do tubki z klejem Superglu.a rzeczywiœcie tzw kompozyty robi¹ furrore i dlaczego mieliby chcieÌ za to np 1000z³ jak wyprodukowanie tej porcji kosztuje 3z³???ja bardzo dobrze znam tzw dwusiarczek molbidenu-kto niewierzy niech domnie przyjedzie,weŸmie na palec i zobaczy ¿e zmniejsza maksymalnie tarcie.tylko ¿e!!!!!!!!!!!!pamiêtajcie ¿e do motocykli siê te preparaty nie nadaj¹!!!!!!!!!!!!!!czemu???? bo w motocyklach s¹ sprzêg³a mokre smarowane olejem ze skrzyni!!!!!!!!! i poprostu stracisz sprzêg³o!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wiêc problem czy kupiÌ czy nie macie z g³owy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwusiarczek molibdenu to g³ówny sk³adnik do smarów do przegubów kulowych do samochodów z napêdem przednich kó³a temu czemuœ za 50z³ bym nigdy nie zaufa³, no moze jako dodatek do olejuchoÌby nie wiem jka œliskie to by³o, to nie wytrzyma nacisków miêdzy wa³em a panewk¹ - po to olej jest pod ciœnieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie to zaciekawilo, ze zakupilem taki cudowny preparat.... bo akurat mam takiego Forda Explorer'a, ktory zaczyna juz (po 350000)wciagac olej...zobaczymy, czy to mu troche pomoze...50 PLN nie majatek, a przynajmniej bede Wam mogl powiedziec czy dziala Wicher ........... coz, chyba jestem glupi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicher ........... coz, chyba jestem glupi...
Raczej ciekawski, a Mojej wypowiedzi nie powinienes traktowac jako wyroczni. Kazdy postêpuje wedle uznania. Ja wyrazi³em swoja opiniê, a Ty do silnika mo¿esz nawet laÌ olej kujawski, dla mnie bez ró¿nicy Jak zastosujesz ten specyfik, to opisz wra¿enia po jakichœ 10 tys km.Na forum ogólnym by³a gor¹ca dyskusja o podobnym preparacie stosowanym jako dodatek do oleju.W/g jednych poprawia³ prace sprzeg³a w motocyklu, a w/g jeszcze innych wycisza³ prace skrzyni biegów, jednak by³a tez spora grupa ludzi która twierdzi³a, ¿e ten specyfik siê nie sprawdza.Spróbuj, mo¿e akurat pomo¿e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno stwierdziÌ bekriis Najlepszym sprawdzianem bêdzie po prostu zakupienie, wlanie i przetestowanie tego specyfiku. Jak zapewne zauwazy³eœ u¿ytkownicy ró¿nych maszyn, rózne mieli pogl¹dy i odczucia na temat tego specyfiku. Wa¿ne, ¿e nie pogarsza pracy sprzeg³a, to ju¿ duzy plus, gdy¿ w spokoju mo¿na prowadziÌ dalsze testy i obserwacje Ja jednak nie bêdê testowa³ tych specyfików, wystarczy mi dobry, markowy olej silnikowy Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Powiem tak, mia³em kiedyœ kawasaki GPZ 550 z 84 roku i zastosowa³em ceramizer, jednak sama procedura wytworzenia sie warstwy metalowo ceramicznej jest trudna do uzyskania z racji obrotów silnika przy ktorych on pracuje wiec jeŸdiz³em po okolicy z prêdkoœci¹ piŸdzika.Zeby nie by³o ³atwo to z oleju mineralnego (przebieg miala 96 tys km!)Wla³em najlepszy olej motulowski czyli 300V 10W40Silnik odrazu dostal mocy i kopa, wyp³ukalo smoly no i zwiêkszylo siê zuzycie oleju, do tego stopnia ¿e bra³ 1,5 litra na 1kPostanowilem wlaÌ ceramizer (raz kozie œmierÌ) i efekty by³y takie ¿e wraz z nowym olejem dostal ceramizer i po ok 500 km mordêgi, nie zauw¹zy³em nic za to mój kolega który tez œmiga powiedzial, ¿e chodzi o niebo ciszej..ja nie mialem prawa tego odczuÌ bo dziennie je¿dz¹c nie zauwaza³em ró¿nic i tak zrobilem jakies 6 tys do nastepnej wymiany i oleju ubylo jedynie 0,5 litra a grzecznie nie je¿dze przyznam. Wla³em ponownie motul 300V i nie zacza³ ha³asowac czy brac wiêcej oleju.Pru³em sprzeta specjalnie jak siê da³o i nie wyskoczyla mi ¿adna korba czy tez spalilo sie sprzeg³o.Biegi wchodzi³y lepiej wg kolegi. Takze dajcie motocykl przed i po komus sprawdizÌ bo sami mo¿ecie jedynie uzyskac EFEKT PSYCHICZNY tej kuracji..Jedyny minus to zapoci³y se delikatnie uszczelki, ale to wynika z zastosowania syntetyka w tak starym silniku. PozdrawiamKawa do dzisiaj smiga z przebiegiem grubo ponad 100 tys i zero zuzycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.