Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3444


erbe

Rekomendowane odpowiedzi

no to siagam obie jak znudzi mi sie jedan bede mial 2... ÂŁysy z FPP polecam American's Army - jest to darmowa gra - srednie wymagania sprzetowe - duza realistyka - i jako minus rowniez duza realistyka.... jeden strzal i po tobie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

£ysy, nie masz jeszcze doœÌ jak Ci w wakacje dokopaliœmy ze Spider;em w Half-Life'a?? hehehe to jest gra no.1 u mnie:)Zimer, ja przeje¿dzam ko³o Twojej chaupy codziennie prawie, musze zajrzeÌ po giere. chyba ¿e wpadniesz na przyszowice dogadamy siei gramy Pche³a, AA mnie jakoœ nie urzek³o, ja tam wole poczciwego HL:) a gra³ ktoœ w StarCrafta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam ja gralem w HL2 i raczej sie wszyscy tam grali zrecznosciowo tj biegali po calej mapie bez sensu... a w AA liczy sie taktyka a nie bieganie na pale :-) jak uda wam sie postawic serw dajcie znac jak sie gralo... ja dalej sciagam =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ktoÂś mieszka Katowice, Sosnowiec , MysÂłowice lub gdzieÂś w pobliÂżu i ma MotoGP2? Bo ÂściÂąga siĂŞ tak szybko, Âże chyba wczeÂśniej bedzie wiosna . W empiku nakÂład wyczerpany, u dystrybutora tez.
Moja miejscowoœÌ...Wojkowice koœcielne.... mam moto gp 2jak coœ to napisz na gg 7445841ps. przewa¿nie jestem niewidoczny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamSorki za nieobecnosc, net mi nawala :[Wiec tak - aby pograc jedna osoba zaklada server - w grze wybieramy multiplayer, dalej create sesion, wybieramy typ gry (dowolny) i podajemy innym swoj IP. IP mozna zbadac w panelu sterowania -> polczenie sieciowe -> polaczenie lokalne, zakladka obsluga. Ja mam tam jedno IP wpisane, ale wiem ze kumpel co ma neo znalaz tam dwa adresy i na 99% nie pomylij sie ani z maska podsieci ani z brama, wiec byc moze neo ma faktycznie jakies dodatkowe IP. Nei wiem, ale pisze o tym po to, Âże on mi zawsze podawal obydwa i ja probowalem, do jedengo zawsze dalo sie podpiac. I szpilalo sie super, bez gamespy, nic sie nie tlo, max fun Osoby chcace sie podlaczyc - mutliplayer -> connect to IPJa mam narazie klopoty z netem, ale chetni sprobuje wiec podajcie termin kiedy srobimy sesje pozdro (w razie klopotow piszcie na gg, 4589366)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba dok³adnie zobaczyc jak to jest z t¹ pe³n¹ wersj¹, kiedyœ z kumplem gra³em przez te game spy i fajnie to chodzi³o, trzeba poprubowac tez przez IP pe³n¹ wersje bedzie wygodniej, jak narazie mozemy pograc na demku tak¿e kto chetny do grania niech sciaga demko i sie pod³¹cza gramy o 22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uscislijmy, zeby postawic serwer, czy to bezpoÂśgernio, czy przez gamespy, to trzeba mieĂŚ zewnĂŞtrzne ip. Dwie osoby o wew numerach nie zagrajÂą przez ip, anie tez nie postawia serwa na GS. MogÂą zagrac u kogoÂś kto postawiÂł serwer, i ma zew ip. No wiec, kto ma neo, oraz reszta z zew ip mogÂą stawiac serwery. to kto moze? i jaki ma upload, mo ja mam neo, i 160 kbit uploadu, wiec w 6 juz na pewno sie nie pogra , Tak mysle, ale nie wiem tego na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.