Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4173


twix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 246
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hehe,a ja wlasnie wrocilem z warszawskiego MBS-u  Ogolnie jestem zawiedziony:miejsca niewiele wiecej jak w Zabrzu,hostes malutko,nie wszyscy liczacy sie producenci wystawili swoje produkty-zabraklo np.Kawasaki,BMW,Triumph'a itd.Jednym sÂłowem jakbym miaÂł tam znow jechac to bym nie pojechal...A tu pare fotek 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe,a ja wlasnie wrocilem z warszawskiego MBS-u Ogolnie jestem zawiedziony:miejsca niewiele wiecej jak w Zabrzu,hostes malutko,nie wszyscy liczacy sie producenci wystawili swoje produkty-zabraklo np.Kawasaki,BMW,Triumph'a itd.Jednym sÂłowem jakbym miaÂł tam znow jechac to bym nie pojechal...A tu pare fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt nie by³a du¿o wiêksza niz w Zabrzu, sama hala by³a nawet chyba mniejsza i by³ wiêkszy œcisk, ale mi³o by³o sobie poogl¹daÌ maszyny Myœla³em ¿e bêdzie wiêcej wystawców z kombikami, no niestety nieby³o. I wydawa³o mi siê, ¿e w Zabrzu w rok temu by³o wiêcej i ciekawiej.I pierwszy raz w ¿yciu tak pog³¹dzi³em po Warszawie, godzine próbowaÌ wyjechaÌ z Warszawy, tragedia, zero oznaczeù. Wiêc chyba by³ to mój pierwszy i ostatni raz w stolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa "ÂŁysego" juz wrocila, albo przynajmniej czesc z Halemby Oto moja opinia o warszawskim MBSie. Jezeli mialbym porownywac z poprzednimi edycjami (bylem na 2) to musze powiedziec ze byla to najgorsza, nic praktycznie sie nie dzialo, zero pokazow, przygotowanie mizerne, zadnych konkursow no i jak to zwykle bywa na tym pokazie w soboty - w cholere ludu. Dobrze rozmieszczone byly sklepy z odzieza i akcesoriami chociaz dostep na gore, gdzie one sie znajdowaly, byl kiepski. Co do marek motocykli to bylo prawie wszystko co mnie interesowalo... spotkalismy Twixa , Gosia , Motobandita , Ziobu mi sie przewinal - chcialem sie przywitac ale stracilem Cie z oczu, wybacz Jednym slowem co do samej wystawy oceniam miernie Jedyne na co nie moglem narzekac to na towarzystwo Przynajmniej spedzilem dzien z zajebista ekipa: Fajna, Anushka , Beata , Arczi no i ÂŁysy ktoremu jeszcze raz serdecznie dziekuje za podwiezienie !! PS. Nie ma to jak bladzic 1.5 H zeby wyjechac z Wawy Przynajmniej byl zajebisty polew!! Ania wybier jakies smieszne foty i je wciepnij sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-) ÂŁysy dzieki!! Hmm no bylam tam 1 raz. Co moge stwierdzic. Warszawa zafajdane, obrzydliwie brzydkie, brudne miasto z ktorego za cholere nie da sie wyjechac bo nie ma znakow :[ Co jak co ale slask ma lepsze oznaczenia drog. Hmm ja jestem usatysfakcjonowana, ze nacieszylam oczy widokiem moto, reszte olac. Fotki beda jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe,a ja wlasnie wrocilem z warszawskiego MBS-u  Ogolnie jestem zawiedziony:miejsca niewiele wiecej jak w Zabrzu,hostes malutko,nie wszyscy liczacy sie producenci wystawili swoje produkty-zabraklo np.Kawasaki,BMW,Triumph'a itd.
Witam,ja rowniez pokusilem sie na wizyte w Warszawce i musze potwierdzic to co pisal wczesniej Gixer. Czlowiek sie nastawia ze bedzie znacznie wiecej i lepiej niz w Zabrzu a tu ogolna kicha. I naprawde obiektywnie rzecz biorac, po ostatnich MBS w Zabrzu i biezacego w W-ie,gdyby nie to, ze zawsze mam nadzieje ze ten nastepny rok to beda targi z prawdziwego zdarzenia to odpusiclbym sobie. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechalismy w czworke i zgodnie stwierdzilismy: jaki kraj, taka wystawa... Po tym co bylo w Wawie czlowiek uzmyslawia jakie miejsce mamy w Europie pod wzgledem motocykli.Stoisko Yamahy byl do kitu, gdyz nie pozwolono nawet sie przysiasc sie do nowej R6. Honda to samo, nie dotykac, nie siadac,itp. Kawasaki wogole sie nie pojawilo......Najwieksze moje uznanie po tych tagrach nalezy sie firmie SUZUKI, ktorej stoisko bylo najwieksze, bylo najwiecej motocykli (chyba), wszystkiego mozna bylo dotknac, usiasc oraz zamienic kilka slow z obsluga. Widac, ze szefostwo Suzuki Motor Poland czuje rynek motocyklowy i rozumie potrzeby swoich klientow. Mialem okazje z bliska ogladnac nowe GIXERY, hmmm......moje zdanie jest takie: nie ma na dzien dzisiejszy motocykla z takim wygladem, taka jakoscia wykonania, jak one. Po tym jak zajalem miejsce za sterami GSXR 1000 musze stwierdzic, ze zaden ze wspolczesnych superbikow nie gwarantuje tak wysokiego komfortu podrozowania jak SUZUKI, pozycja jest po prostu odprezajaca w porownaniu np z ZX 10R.Druga rzecza, o ktorej nalezalo by wspomniec przy okazji to to, ze najladniejsze hostessy byly rowniez na stoisku SUZUKI (biale sukieneczki w barwach Poland Position to jest to!!!! ) oraz SHOEI - jedna z tych slicznotek prawie mnie przekonala do zakupu XR1000 , ale skonczylo sie na naklejkach ;(Oczywiscie jedna z najladniejszych hostess na MBS byl nasz forumowy kolega BRODA, ktory dzielnie reprezentowal Booster'a. Booster mial swoje stoisko wsrod firm akcesoryjnych, oferowali swoje ciuchy, kaski. Spedzilismy tam chwile przy soczku i ruszylismy dalej. Oprocz stoisk koncernow motocyklowych bylo sporo stoisk importerow, firm akcesoryjnych, itp. Kupic za wiele nie mozno bylo, ale jesli ktos bylby zainteresowany oferta jakiejs konkretnej firmy to przynajmniej mogl zdobyc namiary. Duze stoisko posiadala firma Grandys Duo, ze swoja oferta akcesoriow i kilkoma motocyklami prosto z toru wyscigowego, mozna tam bylo miedzy innymi zobaczyc VTR 1000 SP1 z kilkoma usprawnieniami na tor wyscigowy Ciekawostka targow bylo dla mnie stoisko ARAI, ktore prezentowalo Kawasaki ZX RR - Pana Nakano oraz Super Stockowa ZX6R. Oprocz tego na ich stoisku mozna bylo zobaczyc Saleema S7 , ktorego Gabrys zdjecia umiescil wyzej.Dziekuje Bartolelum, Danielosowi oraz Jackowi za towarzystwo, ktore bylo jednym z jasniejszych punktow wycieczki Z targow wrocilismy z jednym kombikiem Dainese wiec wyprawa nie wypadla ogolnie tak bardzo zle!!!!PS Lysy nastepnym razem wyjezdzajac z Warszawy kierujcie sie caly czas na krakow, a w Jankach odbijcie na Wroclaw. Niestety Warszawiacy zapomnieli, ze Katowice to tez jest miasto w Polsce......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.