Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4555


Paweł - PRC

Rekomendowane odpowiedzi

ElloWidze ze choc temat prosty to i tak robiÂą siĂŞ spory  ByÂłem sobie obejrzeĂŚ Maxx'a teraz w weekend i nie mam zastrzeÂżen a jak bĂŞdzie cieplej to jest duzo miejsca na zewnÂątrz zeby posiedziec bez dymu. Maja miejsce na grill'a i zadaszenie w razie czego i na oku mozna zostawiĂŚ maszynki. WiĂŞc potwierdzam obecnoœÌ + Kobietka i moÂże Ci co tak duÂżo gadajÂą zacznÂą siĂŞ deklarowaĂŚ albo nie bo miejsc do nabijania postĂłw na forum jest duÂżo.pozdrawiam
' grila zrobimy a tak na powaÂżnie to myÂśle Âże w maxxie lepiej bo wiĂŞcej ludzi wie gdzie to jest a w Ferajnie to moÂżna siĂŞ spotkaĂŚ kiedy indziej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To tak jak pisaÂł Maku, do Maxxa dotarÂłem dopiero dzisiaj, co prawda nie zastaÂłem osobiÂście wÂłaÂścicielki, ale nie bĂŞdzie problemu jeÂżeli chodzi o miejsca siedzÂące. Teraz odpowiedzi na pytania podstawowe:

Jaki dzien?Ktora godzina?Po ile piwo ?Ile osob sie pisze?
Sobota 25.2.br. myÂśle Âże od 18 byÂło by dobrze, chociaÂż sam nie moge byĂŚ wczeÂśniej niÂż o 18:30 - obowiÂązki jeÂżeli chodzi o spektakl Tyskie lane 0,5l - 3,5zÂł - przynajmniej taka cena byÂła dzisiaj Z tego co naliczyÂłem powinno sie zjawiĂŚ jakieÂś 15-20 osĂłb.Pozdrawiam i do zobaczenia w soboteP.S.Podobno pod latarniÂą najciemniejP.P.SDlaczego Maxx: patrzÂąc przez okno i oglÂądajÂąc prognozy pogody (zapowiadame ok -3*) przypuszczam Âże raczej nie bĂŞdzie takich odwaÂżnych (a moÂże sie myle) ktĂłrzy przyjechali by na 2oo, a nie czarujmy siĂŞ do centrum BĂŞdzina (no prawie centrum) jest nie co lepszy dojazd komunikacjÂą wiejskÂą niÂż do ÂŁagiszy. Co wcale nie przeszkadza nam zmieniĂŚ lokalu przez lato gdy spotkania bĂŞdÂą przy coli a nie piwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boje sie przyjechac bo grozil mi ktos ostatnio, ze po mordzie mi da   
Z tego co wiem to nie ma takich ktorzy by Ci nie chcieli dac po mordzie. Takze wal smialo i miej to juz za soba!!! Chyba ze wolisz druga opcje. Przyjedziesz z kasa postawisz wszystkim browarki i grzechy Twoje beda odpuszczone!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hey !! Impra zajebista, jeszcze mnie do tej pory trzyma . Bardzo ciasno byÂło ale daliÂśmy radĂŞ, nastĂŞpna impra w ferajnie termin do ustalenia P.S. OczywiÂście nie obyÂło sie bez koncertu karaoke w wykonaniu Edy-ego, AHA!! RYSIO FAJA TO RĂWNY GOÂŚCIĂWA - przez ca³¹ impreze stawiaÂł wszytskim browary post-576-1140955651.jpgpost-576-1140955778.jpgpost-576-1140955911.jpgpost-576-1140956072.jpgpost-576-1140956356.jpgpost-576-1140956580.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.