Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4555


Paweł - PRC

Rekomendowane odpowiedzi

Youthan a ty masz wize ze przyjezdzasz do mojej stolicy ???No prosze prosze - wszystkiego mozna sie tutaj dowiedziec
Hehehehe. Wize, winietke i co tylko sie da . Na gĂłrce koÂło koÂścioÂła to na tych dziurach tak mi dupsko wytrzasÂło przez dwa lata Âże za to wizĂŞ mam na staÂłe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

PaweÂł PRC a ja mam takie maÂłe skromne pytanie... Dlaczego akurat w MAXX-ie?? MAsz tam kogos znajomego jakiegos barmana chociaz? Bo jak nie to w ferajnie tam gdzie byla integracja po mikoÂłajkach mozemy wpasc bez problemu wÂłasciciel nas zaprasza, a Ci co juz tam byli wiedzÂą jaki jest tam klimat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie chodzi o to ze w Maxie rezerwacja jest pÂłatna a w ferajnie nie bo wÂłasciciel ferajny to swietny gosc... pomysl odnosnie spotkan zaglebia byl juz poruszany wczesniej z MArcinem i PawÂłem rozmawialem z wlascicielem Ferajny i on mowi ze nas gorÂąco zaprasza poniewaz spodobaÂło mu siĂŞ nasze towarzystwo po MikoÂłajkach... Ja do niczego nie nakÂłaniam itd. ale przemyslcie to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj Maku, to Pawel wymyslil(a raczej jak widze pierwszy napisal), ze chce zorganizowac impreze i wziol to na siebie....i powinnismy sie dostosowac dio niego i przyjechac na gotowe Jak sie zgodzi Pawel z waszym pomyslem to czemu nie? Mam nadzieje, ze pozytywnie odbierzecie moj post i nie zacznie sie kolejna wojna na forum(ktorych ostatnio nie brakuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie chodzi o to ze w Maxie rezerwacja jest pÂłatna a w ferajnie nie bo wÂłasciciel ferajny to swietny gosc... pomysl odnosnie spotkan zaglebia byl juz poruszany wczesniej z MArcinem i PawÂłem rozmawialem z wlascicielem Ferajny i on mowi ze nas gorÂąco zaprasza poniewaz spodobaÂło mu siĂŞ nasze towarzystwo po MikoÂłajkach... Ja do niczego nie nakÂłaniam itd. ale przemyslcie to...
Maku!!!Skoro ten wlasciciel tak nas lubi, to dlaczego nie pozwolil mi wjechac motorkiem do tej jego knajpki????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PaweÂł napisaÂł ten temat na mojÂą i Rozusa proÂśbĂŞ takze panowie spokojnie ROB nie pomylilo Ci sie cos? o co Ci chodzi?
Jezeli nie wiesz o co chodzi, to znaczy, ze ktoregos z nas tam nie bylo!!!Niestety ja jestem na fotkach z tej imprezy, wiec chyba wiem co mowie!!!Skoro Ciebie tam nie bylo to najlepiej zapytaj wlasciciela!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wreszcie ma³olat gada na temat !!!!!!Ja zaœpiewam " Ich Troje " oczywiœcie odpowiednio wczeœniej siê podnosz¹c na duchu ró¿nymi specyfikami np. jak to mawia³ Zag³oba " siemiem konopnym ".A Rob30 wiedzie do knajpy, tym razem KLR-¥ !!!!! ( a nie piŸdzikiem. )Zaproœ tego du¿ego Drwala, mia³ dobry materia³ !!!!!!!!!!!Pozdro !!!!!!Ps: Maku pisz choÌ troche gramatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopacy, po co sie spierac!!! Zrobmy ustawke!!!Proponuje tak:16.00 zbieramy sie jak kto uwaza w MAXXIE lub w FERAJNIE.16.10 browar16.20 browar16.30 browar16.40 zdeponowanie ostrych narzedzi u wlascicieli kajp.17.00 spotkanie na NERZE celem wyjasnienia ktora knajpa jest lepsza.17.15 ucieczka przed policja.18.00 zebranie niedobitkow w mCdonaldz M1 i roztrzygniecie konkursu!18.30 zaprotokulowanie ustawki i ustalenie terminu nastepnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ElloWidze ze choc temat prosty to i tak robi¹ siê spory By³em sobie obejrzeÌ Maxx'a teraz w weekend i nie mam zastrze¿en a jak bêdzie cieplej to jest duzo miejsca na zewn¹trz zeby posiedziec bez dymu. Maja miejsce na grill'a i zadaszenie w razie czego i na oku mozna zostawiÌ maszynki. Wiêc potwierdzam obecnoœÌ + Kobietka i mo¿e Ci co tak du¿o gadaj¹ zaczn¹ siê deklarowaÌ albo nie bo miejsc do nabijania postów na forum jest du¿o.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.