Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 5077


majster@

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Udalo mi sie fotki najnowszej R6 znalesc. Przyznacie ze ladny sprzet Tylko gosc chce nowa za 39900 zl sprzedac?! Wiecie moze dlaczego? W salonie kosztuje 47900zl Taka roznica?? Pozdrawiam! PS: zle napsialem temat bo nic nie przedstawiam tylko chcialem sie podzielic z Wami zdjeciami Tak mi sie glupio napsialo A niekotre osly sie czepiaja post-1366-1142711687.jpgpost-1366-1142711729.jpgpost-1366-1142711758.jpgpost-1366-1142711793.jpgpost-1366-1142711835.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

myÂśle Âże przy projektowaniu tyÂłu konstruktor chyba myÂślaÂł o czymÂś innym, albo w ogĂłle nie myÂślaÂł. Reszta bardzo mi siĂŞ widzi. Motor na pewno piĂŞkny, jednak jeÂśli chodzi o cene w stosunku do GSX-R600 to troche niekorzystnie wypada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych pierwszych fotach jakis tÂłumik jest dziwny  Co to takie maÂłe, krĂłtkie ?OsobiÂście lubie jak sÂą 2 zajebiste basowe wydechy po bokach (pod siedzeniem tez mi nie pasi)Zadupek jest spoko tylko niepotrzebnie jest ten bÂłotniczek niÂżej... 
stary czasy TSy i panonii juz dawno minely kominet jest jak najbardziej spoko a dupeczka na bardzo fajnie zrobiona przystawke na rablice bo mozna ja szybko zlikwidowac i zostaje extra dupal. mnie pasi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten zadek r6 byl projektowany chyba tylko w jednym celu: do odciecia a tak na serio to mysle ze projektanci musieli walnac jakies mocowanie na tablice (moze sa takie wymagania albo cos) a i tak wiedzieli ze ludzi beda to odcinac wiec sie tym nie przejmowali wyobrazcie sobie jak zajebista linie ma ten motorek bez tego badziewia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziobu powiem prosto odpierdol sie Jak ci nie pasuje to nie ogladaj i spadaj na drzewo Po wala takie konetarze Dalem te zdjecia bo moze nie kazdy widzial. Ja np nie moglem za bardzo znalesc nowej R6. Wiec badz tak mily i nie pisz takich bzdur bo nic ciekawego nie wniosles. Co za glab Mistrza?? A ty niby za kogo sie uwazasz ze takie podsmiechujki sobie robisz. Co do motocykla to mi sie podoba ale faktycznie tyl zjebali A temat zalozylem dlatego bo chcialem poznac wasze opinie Jak sie jeszcze komus nie podoba to nie czytac a nie komentowac i pisac brednie takie ja Ziobu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majster czy ty jestes normalny.......??????Cos mi sie nie wydaje...... Jesli gowniarzu nie potrafisz rozmawiac to znajdz sobie Poznanskie forum.......Bo jak widze takich kmiotkow jak ty to mam ochote powiedziec TO JEST FORUM SLASKICH MOTOCYKLISTOW I WON !!!!!!!!!Zasady forum sa proste.....ten temat byl.... a nawet 2 mozna bylo znalezc spokojnie..... YAMAHA miala premiere 4 miesiace temu!!!!!!! i po kiego grzyba wypisujesz takieb bzdury............."przedstawiam Yamahe"...kretynizm skoro juz ja wszyscy na zywo widzieli A jesli tak Cie ona fascynuje to polecam powieszenie sobie plakatu na scianie i zbiorowa mastrbacje z kolegami, a nie zawracanie dupy po 4 miesiacach....... Na szczescie jest ignore i nie bede musial czytac wynurzen 16 letniego pryszczatego glupka....i to jeszcze z Poznania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.