Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4990


arox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zgadza SiĂŞ tak jak wczeÂśniej pisaÂłem przebudowaÂłem go do takiej postaci przez 1,5 roku pierw byÂł ciemny granatowy metalik , ale ten kolor robiÂł go smutnego dlatego postanowiÂłem go jeszcze raz przemalowaĂŚ i zrobiĂŚ jeszcze Âładniejszego sami oceĂącie ktĂłry jest Âładniejszy ciemny czy jasny , oczywiÂście w jasnym pozmieniaÂłem parĂŞ rzeczy , ale na pierwszy rzut oka tego na zdjĂŞciach nie widaĂŚ. Tamtego przebudowaÂłem i przejeÂździÂłem tamten sezon a na koniec sezonu rozkrĂŞciÂłem go do ostatniej Âśrubki , potem skrĂŞciÂłem a efekt widzicie na zdjĂŞciach .Pozdrowionka AROX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu szok, brak mi slow.czesto ogladam programy w tv o budowaniu customow i szczerze mowiac ten Twoj mozna by postawic miedzy nimi, swiatowy pozim.przepieknya brzmienie wydechow posluchal bym z przyjemnoscia, zapodaj jakies mp3 gratulacacje(tblice rej the best radarow sie nie boi )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DziĂŞki wszystkim za uznanie , szczerze mĂłwiÂąc jest to nagroda za ciĂŞÂżkÂą i przyjemna pracĂŞ przy tej maszynie .Co do polerki to wszystko robiÂłem sam bo po pierwsze nikt ci nie wypoleruje cylindrĂłw (po miĂŞdzy Âżeberkami) ,prawdĂŞ mĂłwiÂąc przerÂąbane. A po drugie daÂł byÂś komuÂś cylindry , Âżeby nie daj boÂże porobiÂł ci rysy w Âśrodku. Trzeba by byÂło zabiĂŚ goÂścia!!!. Âże jednak radzĂŞ to robiĂŚ samemu .Papier Âścierny 100 (trzeba usun¹Ì porowatoœÌ po odlewie) nastĂŞpnie 250 ,600 ,1200aÂż 2000 i juÂż zostaje tylko polerka (wspó³czujĂŞ) bo wiem co to znaczy ,ale sÂą naprawdĂŞ dobre pasty polerskie, ktĂłre nawet ze Âśruby z kaloryfera zrobiÂą sygnet ze szczerego zÂłota. DuÂżo pracy ale jak ktoÂś to lubi tak jak ja to sama przyjemnoœÌ , potem stawiasz go na bocznej kosie siadasz obok trzymajÂąc piwo w rĂŞku robisz Âłyka i sobie myÂślisz “po prostu jest piĂŞkny” i nie moÂżesz sie doczekaĂŚ kiedy ta cholerna zima minie. BO JA TO BYM DWIE ZIMY ODDAÂŁ ZA JEDNO LATO!!!! A co do mp3 z gÂłosem harusa (mam gdzieÂś nagrany) tylko nie odda to prawdziwego efektu niema basĂłw i dÂźwiĂŞk jest po prostu pÂłaski . No dobra nie bĂŞdĂŞ zanudzaÂł . Do nastĂŞpnego.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.