Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4990


arox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Do takiej postaci jak teraz robiÂłem go 1,5 roku , jest to silnik S&S-1600 , 115 konikĂłw ,wolne wydechy (piĂŞkny “klang”) ,pompowane zawieszenie i peÂłno ró¿nych innych bajek, skoĂączyÂłem go w lutym tego roku i pewnie w tym roku bĂŞdzie go moÂżna zobaczyĂŚ na ró¿nych wystawach bo chce siĂŞ nim pochwaliĂŚ i moÂże zdobĂŞdĂŞ jakieÂś fajne miejsce .Macie propozycje jakiÂś fajnych imprez gdzie moÂżna siĂŞ pokazaĂŚ to piszcie .Pozdrowionka Arek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu wypas...normalnie nie wierze Âże w polsce ktoÂś ma takie sprzĂŞty i jeÂździ nimi ... napisz relacje z wraÂżeĂą jazdy na nim...szalenie mi siĂŞ podobajÂą takie moto...ale zawsze jest obawa jak to sobie porasdzi na naszych pieknych i prostych jak swiĂąskich ogon drogach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz czeœÌ wszystkim , co do pytania dlaczego na tym forum napisa³em o tej maszynie ??? to odpowiadam, dlaczego nie !!! na innych te¿ siê pokazujê , a co do jazdy po naszych drogach to ca³y zesz³y sezon przejeŸdzi³em t¹ maszyn¹ ,co prawda mia³a inny kolor i mniej chromów ,ale jeŸdzi sie piêknie . Najpierw trzeba siê trochê przestawiÌ z krótkiego widelca na d³ugi , nie jest ³atwo , a potem to ju¿ sama przyjemnoœÌ .Huk wydechu i szum wiatru robi nie zapomniane wra¿enie ,jedziesz i widzisz ludzi z odleg³oœci kilku dziesiêciu metrów którzy przystaj¹ i obracaj¹ g³owy szukaj¹c co za maszyna wydaje takie piekielne dŸwiêki , to jest po prostu piêkne , kto raz us³yszy HARUSA na wolnych wydechach to do koùca ¿ycia nie zapomni tego dŸwiêku . To jest po prostu poezja. A co do dziurawych dróg , to jak wczeœniej pisa³em , zamontowa³em jemu elektryczno-pne³matyczne zawieszenie i mo¿na sobie go ustawiÌ jaki ma byÌ twardy i na jakiej wysokoœci ma byÌ od ziemi , poprawi³o to komfort jazdy , inaczej musia³bym wydaÌ trochê pieniêdzy na krêglarza ¿eby ustawi³ krêgos³up .No dobra starczy bo na temat HARUSA mo¿na pisaÌ bez koùca .PS : Jak nie macie lewych r¹k i trochê zapa³u to te¿ kiedyœ zrobicie takie cacko czego wam ¿yczê , no i kto wie czy nie spotkamy siê gdzieœ na szlaku. AREK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema , macie racjê oprócz chêci i prawych r¹k trzeba mieÌ jeszcze trochê wiêcej jak trochê kasy , ale du¿o rzeczy mo¿na naprawdê zrobiÌ samemu , trochê aluminium , nierdzewni , ma³a tokarka , gara¿ z narzêdziami , du¿o cierpliwoœci i pomys³ów , a naprawdê bêd¹ efekty . Warto spróbowaÌ .Najlepiej pójœÌ do sklepu i kupiÌ jakieœ czêœci do tuningu , ale w tedy wszyscy bêd¹ mieli takie coœ jak trochê kas¹ sypn¹ a dla mnie jest wa¿ne ¿eby to co robiê by³o nie powtarzalne . A co tyczy siê kasy to trzeba zarobiÌ , niestety nie u nas , musi siê cz³owiek tu³aÌ po œwiecie , ale to chyba ju¿ taki nasz los bo poprawy w tym wzglêdzie nie widaÌ. Pozdrowionka AROX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SkÂąd jestem? Woj. Opolskie ,niestety dosyĂŚ czĂŞsto jestem za granicÂą , ale jak tylko przyjeÂżdÂżam to do garaÂżu i na przĂłd , bo HARUS zobowiÂązuje on jest jak kobieta trzeba po prostu o niego dbaĂŚ a na pewno siĂŞ odwdziĂŞczy. MĂłwi siĂŞ Âże ci co majÂą HARUS to caÂły czas coÂś przy nich krĂŞcÂą , to prawda , ale nie dla tego , Âże siĂŞ psujÂą , ale Âże kaÂżdy chce go po prostu upiĂŞkszyĂŚ.PS: No i cieszĂŞ siĂŞ Âże wam siĂŞ Âżelazo podoba. Do nastĂŞpnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.