Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4941


maku_CSI RIDERS

Rekomendowane odpowiedzi

gratuluje zakupu. najwazniejsze to ze ci sie podoba.tylko nie rozumiem wypowiedzi typu "nienawidze handlazy" " jak na handel to chujowy" "przerobka jakby po wypadku" itdhandlaz tez czlowiek i nic zlego nie robi. motocykle po wypadku sa chyba najlepsze do przerobek bo po co mi koplet owiewek w garazu?chyba zeby sobie w niedziele na nie popatrzec. a text pt" ile kosztowal bo to najwazniejsze" mnie po prostu rozjebal
wiesz dla czego nei nawidze handlarzy??Bo oni zawsze kupujÂą zjebany sprzĂŞt troche go naprawiÂą tak zeby sie nie rozjebaÂł po przejechaniu 10 km i sprzedajÂą za duÂżo wiĂŞksza cene i to jest powĂłd dla czego tak naisaÂłemdziĂŞkuje to wszystko z mojej strony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Komandos sÂłuchaj ja akurat wole kupic moto do handlu po drobnym szlifie lub do malowania, ale zeby mialo silnik ok i technicznie byo sprawne, sory ale nie mam zamiaru wysÂłuchiwac od klienta pretensji itd. Z reszta ludzie tez maja ocyz i uszy i widzÂą co kupujÂą,a prawda jest taka ze jak masz dobre moto i dobrÂą cene to zawsze je z biegu spzredaz... sÂą tacy debile co kupiÂą praktycznie rozjebany caÂły motor zrobiÂą go i spzredadzÂą z zyskiem tylko po jakim czasie, ile przy tym pracy i nerwĂłw...Akurat ja w takiej kwestii jestem uczciwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz dla czego nei nawidze handlarzy??Bo oni zawsze kupujÂą zjebany sprzĂŞt troche go naprawiÂą tak zeby sie nie rozjebaÂł po przejechaniu 10 km i sprzedajÂą za duÂżo wiĂŞksza cene i to jest powĂłd dla czego tak naisaÂłemdziĂŞkuje to wszystko z mojej strony
Handlarz to nie instytucja charytatywna i ¿eby na czyms zarobiÌ musi zrobiÌ z niczego coœ, ale oczywiœcie to nie jest regu³¹ i coraz wiêcej jest handlarzy z prawdziwego zdarzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uczciwy handlarz.... wez przestan pierd.o.l.i.c glupoty ok!!
Bronx ja bym sie juz za ta wypowiedz nie pojawial na forum.... Jasna sprawa jest to ze kazdy, ktory chce sprzedac motocykl to chce go sprzedac za najwiecej ile jest tio mozliwe! I prawie zawsze sie cos ukrywa przed kupujacym-taki kraj Nio ale to nie temat o tym, bio to temat o Maka streecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co kraj to obyczaj....kaÂżdy woli wiedzieĂŚ co kupuje i maku nie chciaÂłem cie uraziĂŚ ale wiem co niektĂłrzy handlarze sobÂą reprezentuja...ocxzywiÂścnie nie mĂłwie tu o tobie bo nei mam pojĂŞcia jakimi motorkami i w jakim stanie handlujesz...prawda jest taka ze handlarze skÂładajÂą z kilku motorĂłw jeden albo z kilku aut jedno.....takie Âżycie kaÂżdy chce zarociĂŚ...pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesh co BRONX obraziles mnie !! Byles kiedys u mnie lub widziaÂłes jakies moto   na zywo,  ktore mialem do sprzedania?!?!?!? To nie odzywaj sie w ten sposob !!
Prosze sam se strzeliles Reszta czytaj wypowiedz Wicheradodano:p.sale to nie temat o tym sory za off topic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy sie widze ze tu polowa jezdzi sprzetami prosto z salonu. czyli kazdy sprzedajacy uzywane pojazdy z z zalozenia zlodzij i oszust. no cierkawe.
Na to wyglÂąda. WiĂŞc Ty jako powiedzmy przyszÂły sprzedajcy, jestes nieuczciwym sprzedawca i zapewne twĂłj triumph jest zÂłoÂżony z czterech innych motocykli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez gratuluje zakupu, choc mnie streety w ogole nie podchodza, wole cos w linii klasycznej albo fabrycznej w ogole, Maku, jakie to jest duze? ile masz wzrostu? mowiac o GPZ... przegladalem dzis olgoszenia i orientowalem sie lekko w cenach, co mozecie powiedziec o tym:http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=91398465czytalem, ze GPZ = slaba skrzynia? czy to tylko tyczy sie starych 600?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kawasaki przewaznie pekaja ramy Tzn najczesciej chyba w zx6r 98-99 ? (ale nie dams obie glowy uciac)Podobno nawet kawasaki sie przyznalo do felernych ram w tych modelach i wymieniali je na gwarancji lub czasem po.....i przez to poszla oponia w swiat jakie to sa wszystkie kruche...!Stereotypem siadajacych skrzyn biegow jest akurat Yamaha, a nie Kawasaki!Ale to tylko stereotypy Co do GPZty, to juz dosc stare i przejezdzone motocykle(nio chyba poza 500) i naprawde czesci jest dosc duzo na allegro! A ceny bywaja wrecz smieszne Jesli ktos by kupowal GPZte to chyba bym polecil tylko 500tke, chociaz i tak jest malo nowoczesna(np brak tarczy na tyle)!Jesli ktos by kupowal motocykl z klasy 500! To ciezko by mi bylo powiedziec co moge polecic, ale chyba w takiej kolejnosci :Gs500CB500GPZ500Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.