Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

KOMPOST yeeeahhh spotkania piątkowe?


Browarny

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 370
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no wlasnie... ja nie wiem dlaczego was tak ciagnie na ta S1 skoro na komposcie jest zajebiscie, glin nie ma i mozna bezpiecznie smigac... dajcie se spokoj z S1
Po 1 na S1 glin yesh nie ma :!: Po 2 S1 jest dÂłuÂższa.... :!: Po 3 nikt nie wejdzie pod koÂła bo sÂą barierki wiĂŞc gapie mogÂą staĂŚ za barierkami.. :!: Po 4 co do gapiĂłw nie bĂŞdzie duÂżo bowiem nikt o tym nie wie tylko ci ktĂłrzy sÂąna forum :!: Po 5 tam jest nowa nawierzchnia :!: Po 6 jest kilka pasow a na kompoĂ°cie jeden :!: ps. nic nie mam do kompostu ale mona w sobote lub pitek pryzjecha na S1 [ Dodano: 2005-10-20, 13:50 ]DAjcie znac na gg jak bedziecie jechac na s1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 4 co do gapiĂłw nie bĂŞdzie duÂżo bowiem nikt o tym nie wie tylko ci ktĂłrzy sÂąna forum
Z kompostem byÂło podobnie, powiem Ci Âże takie informacje sie szybko rozchodzÂą, jeszcze w czerwcu jak na kompostowni byÂło 10 sprzĂŞtĂłw w piÂątek to byÂło duÂżo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest kilkanascie km dalej, duzo skuterowcow nie przyjedzie tylko z tego powodu
czemu dyskryminujesz skuterzystów ? przeszkadzaj¹ ci tym ze maj¹ 50ccm i patrz¹ na to co sie dzieje naprzyk³¹d na komposcie..!! a jezeli myslisz ze10km dla mnie na moim skuterze to daleka droga to sie mylisz bo bylem w tym roku na zlocie w wisle z katowic jecha³em!!! przejechalem 200km w jeden dzien i nie bylem zmeczony !!! ale wkurzylo mnie to podejscie do sprawy skuter to nie motor ? :wink: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest kilkanascie km dalej, duzo skuterowcow nie przyjedzie tylko z tego powodu
czemu dyskryminujesz skuterzystów ? przeszkadzaj¹ ci tym ze maj¹ 50ccm i patrz¹ na to co sie dzieje naprzyk³¹d na komposcie..!! a jezeli myslisz ze10km dla mnie na moim skuterze to daleka droga to sie mylisz bo bylem w tym roku na zlocie w wisle z katowic jecha³em!!! przejechalem 200km w jeden dzien i nie bylem zmeczony !!! ale wkurzylo mnie to podejscie do sprawy skuter to nie motor ? :wink: :wink:
Synek weÂż sie tak nie emocjonuj KtoÂś cos wspomni o skuterach a Ty juz odrazu wrzawa. Prawda jest, ze moto to nie to samo co skuter ale nie musisz sie tak nerwowac :!: Nie powiedziaÂł przecieÂż, Âże przeszkadzasz patrzÂąc, ani Ci nie mĂłwi, Âże nie dasz rady przjechaĂŚ tych 10 km. Poprostu duzej ilosci ludzi na skuterach nie bedzie sie chcialo wogole tam jechac i tak dalej i dalej.... Chcesz jedziesz na s1, nie chcesz nie jedziesz, prosta sprawa, nie musisz odrazu sie obrazac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obrazam sie!! anushka tylko chodzi mi o to ze jak przyjedzie ktos na moto i naprzyklad chodzi po ca³ej dordze i przeszkadza stunterom to jest czasem wpo¿¹dku a jak tylko jakis skuterzysta cos zrobi to juz powinno sie ich wyrzucic moze katycznie moja poprzednia wypowiedz zabrzmiala troche jakbym sie obrazil ale poprostu troche mnie wkurzy³o niektórzy nie mog¹ narazie jedzic na niczym innym wiec jedz¹ na skuterze do czasu az im prawo pozwoli na legalne poruszanie sie motocyklem :wink: (chociaz znam takich ktorzy w moim wieku simgaj¹ motorkiem nie bede wymienial wszyscy chyba znaj¹ )i dlatego oni by chcieli byc akceptowanie w srodowisku motocyklistów... w koncu chyba kazdy kiedys zaczynal na jakims bzyku!! pzdr PEACE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.