Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Karta pojazdu taĂąsza od stycznia 2006?


Ola

Rekomendowane odpowiedzi

SÂłyszaÂłam Âże ponoĂŚ od Stycznia 2006 karta pojazdu przy rejestracji,ma kosztowaĂŚ 50zÂł a nie jak dotychczas 500zÂł ...... Czy ktoÂś z Was moÂże sÂłyszaÂł teÂż coÂś na ten temat lub ma jakieÂś sprawdzone informacje,czy rzeczywiÂście cena tak spadnie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W³aœnie tam siê dowiadywa³em o szczegó³y rejestracji- konkretnie w wydziale kom. w czêstochowie - i przy okazji zapyta³em o to co w temacie.Jedna z paù powiedzia³a mi coœ w stylu "my tu mamy taki burdel a pan o takie rzeczy pyta" druga troche milsza i ³adniejsza stwierdzi³a ¿e pomys³ by³ ale nawet nie ujrza³ œwiat³a dziennego na piœmie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sÂłyszaÂłem ze kartĂŞ pojazdu zlikwidujÂą od stycznia
A co to jest BRIEF? To jest wlasnie karta pojazdu :wink: W kazdym kraju UE jest ona obowiazkowym dokumentem, ktory musi miec noworejestrowany pojazd.Karta bedzie...a zmieni sie jej cena, gdyz jest ona niewspolmiernie wysoka do kosztow produkcji...O to kiedy sie zmieni to mnie nie pytajcie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiszê Wam co ciekawostkê jaka mnie wczoraj spotka³a w urzêdzie komunikacji.Kupi³em moto, które by³o po raz pierwszy zarejestrowane w 2000 roku, czyli w myœl przepisów od 1999 roku powinno mieÌ kartê pojazdu. A urz¹d poprzedniego w³aœciciela tego nie zrobi³ i nawet do dowodu wpisali: "karty nie wydano". No i mnie nie chcieli zarejestrowaÌ na podstawie tekstu: "wniosek jest niekompletny". Trochê siê zacz¹³em z t¹ kierowniczk¹ sprzeczaÌ, bo powiedzia³em, ¿e ja przecie¿ dope³ni³em wszystkich formalnoœci, a czemu mam za b³êdy innego urzêdu p³aciÌ 500 z³. A ona mi na to, ¿e w 2000 roku karta pojazdu kosztowa³a 55 z³ i tyle ewentualnie zap³acê. Zgodzi³em siê, napisa³em oœwiadczenie i zarejestrowali, oczywiœcie na razie na pozwolenie czasowe. Oni sami wyst¹pi¹ do tego urzêdu co powinien by³ to zrobiÌ o wydanie wtórnika.Moim zdaniem, je¿eli urzêdas pope³ni³ b³¹d, to powinno siê to dalej ci¹gn¹Ì z wpisem "karty nie wydano".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No wiêc przy okazji zamieszczê linka odnoœnie tej obni¿ki. A nast¹pii z kuli w³asnie uni. W planach jest obni¿ka do 75 z³. Jest tylko jeden zonk = jak wiadomo u nas obnizka , to cos nie typowego - i mó¿d¿a czym to zastapic tak zeby nie staracic , ale sama karta 75 zl od stycznia i miejmy nadzieje ze nic innego nie wymysla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.