Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4773


Chris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mnie tylko interesuje to w jaki sposób mo¿na nauczyÌ siê jeŸdziÌ tak czy inaczej teoretycznie -> czy da siê nauczyÌ jeŸdziÌ na rowerze czytaj¹c o tym w ksi¹¿ce???? to by³o off topic,ale mój poprzedni post by³ jak najbardziej serio!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tylko interesuje to w jaki sposób mo¿na nauczyÌ siê jeŸdziÌ tak czy inaczej teoretycznie -> czy da siê nauczyÌ jeŸdziÌ na rowerze czytaj¹c o tym w ksi¹¿ce???? to by³o off topic,ale mój poprzedni post by³ jak najbardziej serio!!!
Moim zdaniem jest w tym co piszesz nieco racji, ale sam musisz przyznaĂŚ Âże praktyka, oparta odpowiedniÂą wiedzÂą daje lepsze efekty niÂż sama praktyka... mam racje??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DokÂładnie.... moim zdanie Krzysiek smiga w czolĂłwce kompostu, takze wielkie respect i czekamy na Twoje porady stary
Raz byles na kompostowni i swiecisz i jeszcze wszystkim rozpowiadasz, ze tam uczeszczasz Geprardek...z calym szacunkiem! bedziesz posiadal 1/10 takiej wiedzy jaka ma Krzysiek to sie dopiero odzywaj...bo odzywasz sie nie pierwszy raz w temacie, o ktorym nie masz pojecia! Sam sie zastanow jak jezdzisz a potem sie odzywaj Krzyska znam i wiem jaki jest i nie pozowle na to zeby ktos mu jechal po majtach... oczywiscie bez podstawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prawdzie nie interesuje mnie jazda na jednym kole ani inne dziwactwa, ale bardzo chĂŞtnie poczytam, moÂże czegoÂś siĂŞ dowiem Jedyny trick jaki umiem, to stawiac motĂłr na centralnÂą stopkĂŞ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zescie sie do Krzysia przywalili   Mi ten temat odpowiada. Mozna wywnioskowac cos ciekawego.   Oczywiscie nauczyc sie nie da   Ale mozna jakis rad zasiegnac   Krzysiek jestesmy z Toba
Dobze godos synek A wiĂŞc moje pierwsze pytanie do KrzyÂśka brzmi:Jak postawiĂŚ Jawe ts 350 na przednie koÂło...bo to dosyĂŚ ociĂŞÂżaÂły sprÂżet i nie chce ryzykowaĂŚ llotu na ryj...zaÂłozmy ze juÂż mam zaÂłoÂżonÂą tarxcze z Mz do przodu...z gĂłry dziĂŞki za odp.Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobze godos synek A wiĂŞc moje pierwsze pytanie do KrzyÂśka brzmi:Jak postawiĂŚ Jawe ts 350 na przednie koÂło...bo to dosyĂŚ ociĂŞÂżaÂły sprÂżet i nie chce ryzykowaĂŚ llotu na ryj...zaÂłozmy ze juÂż mam zaÂłoÂżonÂą tarxcze z Mz do przodu...z gĂłry dziĂŞki za odp.Pozdro
a on sprzedaje ubezpiecenia czy daje wskazowki ?? jak chcesz robic stoopie i miec pewnosc ze pyska nie przeorasz to sobie pograj w MotoGP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiĂŞc prosiÂłem, BEZ SPAMU...opracowuje ciagle artykuÂły ktĂłre bĂŞdĂŞ mĂłgÂł tu umieÂściĂŚ. BĂŞdÂą:-stopale,-stopale + 180 stopni-guma na dwusĂłwie,-guma na czterosĂłwie,-guma na ciĂŞÂżkim moto,-guma na lekkim moto,-stawanie na siedzeniu,-guma z hamulcem na balansie,-cyrkle,-przerĂłbki:a). tylny w rÂączce,.klatka na silnik,c).stelaÂż do 12 o'clocki wszelkie rzeczy jakich chcecie siĂŞ dowiedzieĂŚ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu piszê ¿artobliwie, ¿eby roz³adowaÌ klimat i naprawdê jestem zainteresowany sk¹d tyle doœwiadczenia, ale oczywiœcie musi siê ktoœ znaleŸÌ, ¿eby siê przydupiÌ. Tomcio, przygania³ kocio³ garnkowi. Ju¿ nie b¹dŸ taki weteran, bo to jest œmieszne niezwykle. Przepraszam bardzo za ostre i s³owa, temat bêdê œledzi³. I ci¹gle jestem zainteresowany sk¹d tyle doœwiadczenia. Koniec tematu. Od tego s¹ PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiĂŞc prosiÂłem, BEZ SPAMU...opracowuje ciagle artykuÂły ktĂłre bĂŞdĂŞ mĂłgÂł tu umieÂściĂŚ. BĂŞdÂą:-stopale,-stopale + 180 stopni-guma na dwusĂłwie,-guma na czterosĂłwie,-guma na ciĂŞÂżkim moto,-guma na lekkim moto,-stawanie na siedzeniu,-guma z hamulcem na balansie,-cyrkle,-przerĂłbki:a). tylny w rÂączce,.klatka na silnik,c).stelaÂż do 12 o'clocki wszelkie rzeczy jakich chcecie siĂŞ dowiedzieĂŚ...
I bardzo dobrze! czekamy z niecierpliwoscia A na docinki niektorych nie zwracaj uwagi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ciÂągle jestem zainteresowany skÂąd tyle doÂświadczenia.
Tening, trening i jeszcze raz trening, to chyba oczywiste, a wiek ma sie tutaj nijak do rzeczy.IV miejsce na Street Fighter Festival, cos chyba znaczy Krzysiek, dobrze mĂłwiĂŞ, to byÂła czwarta pozycja ?? jak coÂś to mnie popraw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie pracuje nad wszystkim. jezeli chodzi np. o przody to nie bedzie czegos w stylu wcisnac hamulec tylko wpierw rozgrzej maszyne, ustawic prawidlowe cisnienia w oponach do tego, rozgrzac gumy, wyczuc przedni hebel, przyczepnosc przedniej opony, dozowalnosc hamulca i powoli...powoli krok po kroku z coraz to wiekszymi predkosciami itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu piszê ¿artobliwie, ¿eby roz³adowaÌ klimat i naprawdê jestem zainteresowany sk¹d tyle doœwiadczenia, ale oczywiœcie musi siê ktoœ znaleŸÌ, ¿eby siê przydupiÌ. Tomcio, przygania³ kocio³ garnkowi. Ju¿ nie b¹dŸ taki weteran, bo to jest œmieszne niezwykle.
Skad ja moglem wiedziec ze piszesz zartobliwie ? :|Jak tak to wyciagam reke i mowie sory Co do obecnosci Maka na kompostowni to nie bede sie wypowiadal, bo chyba kazdy wie jak jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prawdzie nie interesuje mnie jazda na jednym kole ani inne dziwactwa, ale bardzo chĂŞtnie poczytam, moÂże czegoÂś siĂŞ dowiem Jedyny trick jaki umiem, to stawiac motĂłr na centralnÂą stopkĂŞ
Wicher ,to juÂż nie chodzi tyle o sam stunt co ogĂłlnie o wyczucie motocykla,przyjedz kiedyÂś na kompost,tam przyjeÂżdza teÂż duÂżo ludzi nie tzw.stunterĂłw Âżeby pocwiczyc wÂłasnie opanowanie motocykla i takie Âżeczy przydajÂą sie puzniej na drodze ,nie tylko do popisywania sie przed laskami itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicher ,to juÂż nie chodzi tyle o sam stunt co ogĂłlnie o wyczucie motocykla,przyjedz kiedyÂś na kompost,tam przyjeÂżdza teÂż duÂżo ludzi nie tzw.stunterĂłw Âżeby pocwiczyc wÂłasnie opanowanie motocykla i takie Âżeczy przydajÂą sie puzniej na drodze ,nie tylko do popisywania sie przed laskami itp.
A co to jest kompost
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompost to miejscĂłwka w Katowicach ,a nazywa siĂŞ tak bo jest to droga dojazdowa do kompostowni
Sosnowiec-Milowice A nie zadne Katowice tzn. jest to temat wielu sporow
Dzieki za oswiecenie Jak juz mowilem nie jestem ze Slaska Tylko to jest forum slaskich motocyklistow Mam nadzieje ze mnie nie zablokuja za to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.