Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4773


Chris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak dla mne ten temacik jest bardzo potrezbny bo powiedzmy ze po sezonie prĂłbi bÂłedĂłw jestem maÂło doÂświadczony w takiej jeÂżdzie....a co do neta to te porady sÂą takie doÂśyc oklepane i suche np.jeÂśli chcesz postawiĂŚ moto na przĂłd to naciÂśnij hamulec do momentu az ci sie schowajÂą lagi i dociÂśnij prawie do koĂąca....no jak dla mnei to lipa....a po za tym w tym temacie zawsze sie moÂżna dopytac jeÂśli coÂś nie wychodzi..jak sei zachowaĂŚ itd...w pelni popieraz Chrisa w tym temaciePozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytam na powa¿nie (¿e nie robie se jaj bêdziecie mieli okazjê siê przekonaÌ na wiosne pod bumem) wiêc:-w jaki sposób naj³atwiej postawiÌ na ko³o kawe en 500????wydaje mi siê ¿e jak stane na tylnich podnó¿kach to bedzie œmieszne,dodatkowo dodam ¿e kawka ma bêben z ty³u zale¿a³oby mi ¿eby ni¹ jeŸdziÌ od ma³ych prêdkoœci na kolePZDRpost-689-1141426524.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak: prosze bez spamu w tym temacie!!!!!!!! Timac lub ojciec dyrektor jezeli nie macie pytan lub nie chcecie nic wiedziec to nic tu nie piszcie...nie lubicie mnie to nie ma sprawy, ja za wami tez nie przepadam. w temacie udziele wieczorem kilku rad Do podstawowych trickow jak stawiac na gume ciezkie i lekkie motocykle, dwusowy,czterosowy jak robic stopale +180 stopni, jazda na hamulcu, cyrkle, w tym temacie dorzuce fotki oraz opis przebudowy motocykla pod freestyle: stelaz, tylny w raczce (koszt przerobki 70 zl ), klatka na silnik, tempomat BEZ SPAMU!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem temat ok... ale moim zdaniem, Krzysiek, nie powinno wyglÂądaĂŚ to tak Âże ludzie sie ciebie pytajÂą co i jak, tylko ty "publikujesz" w tym temacie takie " mini artykuÂły" na temat konkretnych trickĂłw i potem do tego sÂą zadawane pytania, gdy ktoÂś czegoÂś nie czai... taka moja sugestia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam YamahĂŞ TZR 50 2004'... coz robic zeby to maÂło gĂłwno poszÂło na gumĂŞ? Jakas wieksza zĂŞbatka z tyÂłu? Krzysiu doradÂź
"male gowno" ladne okreslenie motorka
moim zdaniem temat ok... ale moim zdaniem, Krzysiek, nie powinno wyglÂądaĂŚ to tak Âże ludzie sie ciebie pytajÂą co i jak, tylko ty "publikujesz" w tym temacie takie " mini artykuÂły" na temat konkretnych trickĂłw i potem do tego sÂą zadawane pytania, gdy ktoÂś czegoÂś nie czai... taka moja sugestia...
Tez tak sadze , to chyba bylo by lepsze rozwiazanie.Opis zabawy ciezkimi i lekkimi moto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ale Wam sie zima daje we znaki! Prawda jest taka Âże Krzysiek naprawde dobrze potrafi jeÂździĂŚ na moto i jeszcze ma chĂŞci do przekazania tej wiedzy innym, wiĂŞc o co te problemy? I nie piszcie mi tutaj Âże on jeÂździ dobrze bo jeÂździ na piÂździku, maÂłym i lekkim - kto Wam nie pozwala teÂż jeÂździĂŚ na piÂździku?! No chyba Âże tu juÂż wszyscy umiÂą jeÂździĂŚ na jednym? Ale jakoÂś nie widaje mi sie bo np. na kompostowni widze caÂły czas te same osoby (m.in. Chrisa)Pozdrawiam i byle do wiosny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam z zadziekawieniem na ten artykuÂł zwÂłaszcza na temat ciĂŞÂżkich motocykli.WiĂŞc pisz Chris, bo najbardziej Ci krytykujÂą co nic nie potrafiÂą No ja jestem wyjÂątkiem
Popieram, moim zdaniem ten temat jest poÂżyteczny i mnie np. zainteresuje... Nie chce byĂŚ niemiÂły i wulgarny, ale po chuj piszecie tu qrwa skoro was to nie interesuje?? dajcie wy sobie luzu, ja wiem Âże zima... itp, mnie teÂż to wkurwia, ale po chuj takie wypowiedzi??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.