Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 5059


Woytec

Rekomendowane odpowiedzi

Ale bajeeerr normalnie dziecku na bajke do ³ó¿a bede kiedyœ chyba opowiada³.Co do tych pojemnoœci to w niemczech chodzi³y simsony s 70 gdzie by³ juz ca³kowicie inny wa³ i wyciêcia krterów na wejœcie cylindra. Na allegro mo¿na spotkaÌ zestaw tuninguj¹cy na 60, 70 a kiedys siê nawet spotka³em, ale to chyba prywacia¿ jakiiœ robi³ na 80cm. Widzia³em i rozmawia³em kiedyœ z w³aœcicielem simsona s51, ca³kowicie tuningowany silnik, gaŸnik od sportowej 125, wydech, sto¿kowy filtr i niby po tych wszystkich zabiegach goœÌ mówi³, ¿e jak siê zepnie to dojdzie do 90km/h. Opowiada³ tak¿e, ¿e jest kilka simków w Polsce po tuningu które potrafi¹ dobiÌ 100 (czyta³ o takich w necie a tam duuu¿o rzeczy pisz¹) Tak wiêc owy temat jest kolejnym tematem do œmiechu nawet podkrêcenie simka do 90km/h mo¿e kosztowaÌ tylko co drugi w zdatnym do jazdy jeszce stanie, a co tu dopiero gadac o simku który leci 125 km/h ja pieprze ...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcio zgodze sie z Toba, ale bardziej pod wzgledem komentarzy..bo one sa wogole beznadziejne... Doctor zapytal czy simek poleci 120km/h, dla wszystkich (prawie) ktorzy maja znikome pojecie o tym jest to niemozliwe, no bo jakim cudem simson i 120...a jednak, poleci ale nie w oryginale a po porzadnych przerobkach npewno nie w stylu cylindra 60ccm z allegro, gdzie nawet glowicy nie trzeba zmianiac...RZT POWERHyper Harger opowiadajac takie bajki drugim Andersenem nie zostaniesz... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korde co wy tacy powazni Troche smiechu musi byc Co do przerobek to ktos by musial bardzo duzo siana wlozyc w to i polowe simka rozjebac Tu jest polska i raczej malo kto sie takimi pierdolami zajmuje. Moj kumpel ma simke i chocby nie wiem co to nie pojedzie 80 a co dopiero 120 Takich glebow trzeba wysmiac ktorzy uwazaja ze ich simson pojdzie 120! Owszem moze sa simki co smigaja 120 ale po profesionalnym i kosztownym tuningu. Watpie zeby wymiana cylindra pomogla Nie badzcie naiwni Nie idzie z gowna mercedesa zrobic Moze zaraz ktos powie ze Jawe podrasowal ze sypie 250 jak tak to chyba przezuce sie na cos tanszego po co kupowac moto za 45 kola jak wystarczy troche przerobic gowno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JawaTa wersja naked smiga 200km/h wiec nie ma daleko do 250km/h. Wicher, bo simson to prawie jak rakieta 
moja leci 180 i jeszcze obrotomierzem krĂŞci....nie wiem ile dokÂładnie to maleĂąstwo szÂło ale juÂż sie zaczynaÂłem baĂŚ Ma tu ktoÂś coÂś dp JAWY??no przyznaĂŚ sie cwaniaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simson poleci 120km/h bez problemu po wymianie silnika, ramy, hamulcĂłw itd, Ja jechaÂłem 70km/h simsonem S51 kumpla i miaÂłem strach w oczach Âże silnik wyjdzie z ramy i mnie zabije albo Âże bĂŞde miaÂł problem z jakimkolwiek hamowaniem czy spowalnianiem:) a co mĂłwiĂŚ o 120!! A wÂłaÂśnie jakiego ma simsona ten koleÂś?? MoÂże turbo do niego zaÂłoÂżyÂł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to powiem tak :Moze i nie jest juz nawet istotne czy ten simson leci te 120km/h czy nie , bo jak widac da to sie podrasowac majÂąc sporo kasy ( jest to debilizm wtedy nie da sie ukryc bo za kase tuningu masz juz japonie ale moze ktos jest fanatykiem marki simson ) ale chodzi o przystosowanie tego nadwozia do takich osiÂągĂłw , przeciez nikt by sie nie utrzymaÂł na tym simsonie przy tej predkosci. Sam pamietam , mialem kiedys MZ 250 i test predkosci raz mnie zaskoczyl bo zobaczylem po dlugim czasie 140km/h na liczniku ! tylko jak przyszlo do hamowania to nie wiem jak to przeÂżyÂłem Pozdrawiam P.S. bajkopisarzy prosimy o spokĂłj , a ludzi ktorzy robiÂą tuning simsona Âżyczymy stalowych nerwĂłw przy prowadzeniu tego monstrum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.