Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3514


Rabbit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po co ojca uczyc dzieci robic? Jaka maja pewnosc osoby, ktore chca jechac na te ,,treniningi'' ze naprawde beda szkoleni przez osoby ktore majka jakiekolwiek pojecie i doswiadczenie o tym ?!Bo gadki szmatki jak to Zajac zajebiscie jezdzi itp mnie nie przekonuja, bo mysle ze znajda sie na tym forum ludzie ktorzy moga dorownac mu-co prawda nie widzialem go w akcji, moze kiedys bede mial ta przyjemnoisc,, ale narazie slyszalem tylko i wylacznie opowiesci.....(z calym szacunkiem oczywiscie dla Ciebie Zajac!ale tylko przyklad podalem)Wiem, ze ma tam jakis wicemistrz Polski byc i udzielac rad, ale jesli to nie wypali? to tak jakbym sobie z grupka znajomych pojecha!l Ale jakbym sam pojechal to moze by mi sie udalo na lewo podpiac pod jakas wieksza grupe!Nie chce tutaj wywolywac wojny czy cos, tylko grzecznie sie pytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaboga Tomcio. Po co siê oddzywasz w temacie skoro on ma³o ciebie dotyczy. Nikt i nigdzie nie pisa³ ¿e jeŸdziÌ bêdzie uczy³ Zaj¹c. Ja kilka razy widzia³em w akcji Marcina i moge potwierdzic jego ogromne umiejêtnoœci ( mog¹ to potwierdziÌ te¿ inni u¿ytkownicy forum ), ale to on sam stwierdzi³ ¿e nie podj¹³by siê uczenia innych jazdy po torze. Zastanawia mnie twoje uczestnictwo w tym temacie i jego ton, co lub kto przez ciebie przemawia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaboga Tomcio. Po co siê oddzywasz w temacie skoro on ma³o ciebie dotyczy. Nikt i nigdzie nie pisa³ ¿e jeŸdziÌ bêdzie uczy³ Zaj¹c. Ja kilka razy widzia³em w akcji Marcina i moge potwierdzic jego ogromne umiejêtnoœci ( mog¹ to potwierdziÌ te¿ inni u¿ytkownicy forum ), ale to on sam stwierdzi³ ¿e nie podj¹³by siê uczenia innych jazdy po torze. Zastanawia mnie twoje uczestnictwo w tym temacie i jego ton, co lub kto przez ciebie przemawia ??
Marcin nie obraÂź sie na poczÂątek!!!!! Ale z tego co ja ÂśmigaÂłem z Marcinem to nie uwaÂżam jego umiejĂŞtnoÂści za ogromne, ale co ja tam wiem jedno popoÂłudnie ÂśmigaliÂśmy razem a fakt Âże motor byÂł nie jego i kolanami tarÂł, ale ja pierwszy sezon na CBR i nie uciekÂł (moÂżliwe Âże nie chciaÂł). Fakt Âże prezes umie jeÂździĂŚ, ale ogromne umiejĂŞtnoÂści uwaÂżam Âże to za wielkie sÂłowo, moÂże nie pokazaÂł swojego prawdziwego oblicza bo teraz to tylko praca praca!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Panowie!!!! Co sie dzieje z wami? Znowu wychodzi, ze forum (niezaleznie od tematu) sluzy jako pole do personalnych utarczek, ktore z czasem przeradzaja sie w niemalze wojny. Przepraszam za offtopa!!!Co do SJB czekamy na szczegoly? - Mialy byc juz jakies na imprezie w Metamorfozach. Sam jestem zainteresowany, bo chcialbym podniesc swoje NIKÂŁE umiejetnosci poprzez trening w miejscu doskonale sie do tego nadajacym. Nie mam jednak nieorganiczonego budzetu....nawet wiecej mam mocno ograniczony i chcialbym znac chociaz szacunkowa cene uczestnictwa. Jasna odpowiedz od organizatorow o obowiazujacy stroj (i nie chodzi o stroj wieczorowy)Jajuz spotkalem sie glosami, ze SJB to sciema (nic z tego nie bedzie) a sprawy potocza sie e wg starej dobrej zasady "Chcieli dobrze a wyszlo jak zawsze..."oby nie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

£oooo!!! Matko!!!! To ju¿ zaczyna byÌ ¿enuj¹ce... Ju¿ nawet tutaj rozpoczê³a siê wojna.... Jeden zacz¹³ to zaraz pozostali siê zlecieli...oj...niech ju¿ ten sezon siê zacznie bo cienko widzê to nasze forum Sorki za ale ju¿ naprawdê sie nie da... Czekaj¹ca z utêsknieniem na wiosnê...i wypad na tor...Caroline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za poprzedni Off'owy post ;PVader alias ToiToi..... Z tego co ja Wiem to SJB to nie jest zadna sciema.......Sprawy napieraja coraz szybszego tempa, a Marcin nie chce narazie ujawniac szczegolow, ani kosztow bo niektore rzeczy bardzo szybko i czesto sie zmieniaja. Do 1 Maja czasu jest jeszcze sporo, a wydaje mi sie, ze w ciagu 1-2 tygodni wsdzystko sie wyjasni. Niestety musimy zrozumiec, ze organizatorzy prowadza swoje wlasne firmy i dzialalnosci, a to robia hobbistycznie....Niestety musza dalej pilnowac swoich interesow....Co do kosztow to nie udziela sie odpowiedzi, bo byc moze czesc kosztow pokryja sponsorzy, ale zeby isc do sponsorow to trzeba miec szczegoly. Zeby poznac orientacyjne koszty, trzeba znac liczbe uczestnikow, a zeby poznac liczbe uczesnitkow trzeba okreslic koszty......I tak kolko sie zamyka. Jednakze z moich informacji wynika, ze chlopaki bardzo sie staraja, zeby bylo jak najtaniej... Nawet niektorzy z nas wlaczyli sie w pozyskiwanie sponsorow i patronatow medialnych...Na drugie pytanie Vadera odpowiedzi udzielil wczesniej Danielos - kompletny skorzany stroj motocyklowy to podstawa...Co do pytania Tomcia.... to uwierz mi, ze beda tam ludzie, ktorzy maja odpowiednie uprawnienia i umiejetnosci do przeprowadzania takich kursow...Co do wypowiedzi Motomianiaczki....to co juz sie nie mozna wypowiedziec na forum? Chyba po to jest? Nie wszystkim wszystko sie musi podobac...... Nikt tu nie jest Flower Power, itp.....I nie trzeba wszystkich kochac.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtorzylem zaslyszana opinie..... tylko. Ale ciesze, ze rozwiales moje watpliwosci co organizacji, etapu realizacji przedsiewziecia i wymogow (kombi)Teraz musze zlapac pare psow (wzglednie kotow) i przerobic je na gustowny kombinezon motocyklowy....A z Motomaniaczka sie zgodze, bo to topic o SJB a nie miejsce gdzie jeden drugiego i przy okazji trzeciego i nawzajem obrzuca gufnem. Jak chcecie sie Panowie szarpac to priv albo gdzies na dziele offtopowym. Szanujcie sie nawzajem i innych uzytkownikow. A mnie to denerwuje bo nagle z merytorycznego topicu robi sie dol z fekaliami. Nie wnikiam, w kto jak i czym sie prowadzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wypowiedzi Motomianiaczki....to co juz sie nie mozna wypowiedziec na forum? Chyba po to jest? Nie wszystkim wszystko sie musi podobac...... Nikt tu nie jest Flower Power, itp.....I nie trzeba wszystkich kochac.....
WypowiadaÌ owszem - mo¿na, i to jak najbardziej - po to jest forum, ale zwrotów typu : "wypró¿nij siê" mo¿na by by³o unikn¹Ì... (juz przez Ciebie usuniêty ) chyba Ty równiez uzna³eœ i¿ jest to niepotrzebne...i na nieco niskim poziomie... Nio i tyle Ja jak narazie te¿ nie mam typowego kombi, lecz "sk³adanke" i z tego co siê orientowa³am mo¿na w tym jeŸdziÌ na torze Echhhh...ju¿ siê doczekaÌ nie mogê Pozdrawiam,Motomaniaczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.