Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3514


Rabbit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! WIĂCEJ INFO NA WWW.FASTCORNER.PL Prosimy o przesyÂłanie zgÂłoszeĂą i pytaĂą na [email protected] Stary post zostaÂł wykasowany Âżeby nie szukaĂŚ w tych kilku stronach - dzisiaj kilka nowych informacji...Przez kilka ostatnich tygodni pojawiÂło sie trochĂŞ konkretĂłw - chociaÂż kilka tematĂłw ciÂągle jest "niedokoĂączonych" - np: sponsorzy...I tak powstaÂła nazwa - poniewaÂż dla mediĂłw (prasa) i sponsorĂłw musimy "siĂŞ nazywaĂŚ" ..."Fast Corner-SzkoÂła Jazdy" IdeÂą powstania "Fast Corner" jest poprawa Waszych umiejĂŞtnoÂści co przeÂłoÂży siĂŞ na dobre czasy na torze i bezpieczeĂąstwo na drodze.Program szkolenia oparty jest na programie "California SuperBike School" i wiedzy trenera Peter'a Robb'a (trener miĂŞdzy innymi: Damiana SapiĂąskiego i Bartka Cempla)Szkolenie bĂŞdzie skÂładaÂło siĂŞ z zajĂŞĂŚ teoretycznych i treningĂłw na torze. WykÂład poprzedzajÂący trening bĂŞdzie tÂłumaczyÂł i opisywaÂł sposĂłb realizacji jednego ĂŚwiczenia techniki pokonywania zakrĂŞtĂłw , a wspĂłlna jazda po torze z trenerami bĂŞdzie realizacjÂą tej lekcji.Zaznaczam, Âże celem naszym nie jest (przynajmniej na poczÂątku Âściganie siĂŞ miĂŞdzy sobÂą , a nauka jak najszybszego pokonywania zakrĂŞtĂłw, co ma rĂłwnie pozytywny wpÂływ na jazdĂŞ po drodze i czasy na torze.Chcemy realizowaĂŚ zaÂłoÂżenia Keith'a Code'a, ktĂłre w rĂłwnym stopniu pomogÂły Mistrzom ÂŚwiata (Thomas Luthi), Mistrzom Narodowym (Leon Camier) jak i przeciĂŞtnym motocyklistom (wiĂŞkszoœÌ uczestnikĂłw "CSS")KaÂżdy uczestnik otrzyma materiaÂły szkoleniowe, ktĂłre wykoÂżysta w czasie zajĂŞĂŚ i ktĂłre bĂŞdÂą mu pomagaĂŚ w póŸniejszych samodzielnych treningach.UzupeÂłnieniem zdobytej wiedzy bĂŞdzie polska wersja ksi¹¿ki "Twist off the Wirst" Keith'a Code'a.W skrĂłcie - to chyba tyle.Bardzo serdecznie zapraszamy !!!!!!!!!Bardzo wszystkich przepraszam ale nie dam rady nic wiĂŞcej napisaĂŚ Sezon zbliÂża siĂŞ duÂżymi krokami ...Wszystkich zainteresowanych zapraszam do firmy - tam moÂżemy omĂłwiĂŚ szczegó³y.WiĂŞcej informacji postaram siĂŞ udzieliĂŚ przez telefon lub mail.pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja bylem pierwszy Zapisuje sie na Poznan, Brno i wszystko inne ..........tylko wez busa zeby rowalaona CBRe potem zaladowac do srodka Hehehehehehehe Oczywiscie Rabbit masz moje pelne wsparcie w tym temacie Jesli bedzie trzeba pomoc, to pomoge - bo wiem jaki z Ciebie zalatany chlop Takze kilku chetnych juz jest.... Mam tylko jedno pytanie.....Do ktorej grupy zostane zaliczony???? I czym charakteryzuje sie zaawansowani ?? Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszê siê ¿e pierwsze deklaracje ju¿ mamy Co do kosztów to jeszcze nie chce nic mówiÌ - trwaj¹ rozmowy i bardzo szybko wszystko siê zmienia...Bartek zaoferowa³ swoj¹ pomoc w rozmowach z w³adzami toru - zna ich osobiœcie Tak jak ktoœ zauwa¿y³ du¿o te¿ zale¿y od iloœci chêtnych, od tego czy chcemy jechaÌ na 3 godziny we wtorek - wtedy tor jest udostêpniony dla wszystkich lub w jakiœ weekend, istnieje te¿ mo¿liwoœÌ "podpiêcia siê" do imprezy weekendowej organizowanej przez profesjonalistów - ale ta opcja wychodzi na razie najdro¿ej - ale w tym temacie te¿ jeszcze nie powiedzia³em ostatniego s³owa... We wtorek jeŸdzi (jeŸdzi³o siê w tym roku) w grupach (zawodnicy z licencj¹ i amatorzy) co pó³ godziny. ( taki wjazd na 3h kosztowa³ du¿o mniej ni¿ paliwo do Poznania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin...mysle jednak ze 3 godziny to troche malo.....Wtedy trzeba by bylozorganizowac kilka sesji....a wiadomo, ze to wiaze sie z koniecznoscia kilkukrotnych wyjazdow do Poznania.Mysle ze tak jak proponowales powinnismy sie kiedys spotkac z Bartkiem i obgadac wszystkie warianty Kazdy z nas sie wypowie i moze w czyms bedzie mogl pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za spotkaniem - ale daj mi jeszcze kilka dni aby nazbieraĂŚ jak najwiĂŞcej informacji i wariantĂłw.Weekendowy wyjazd mĂłgÂłby byĂŚ bardzo fajnÂą zabawÂą ... a w niedzielĂŞ zorganizujemy wyÂścig wytrzymaÂłoÂściowy "Le'PoznaĂą 1 godzina" !!!( Bartek twierdzi Âże nie mamy szans wytrzymaĂŚ 1 godziny non stop na torze ... ... my nie damy rady???? sÂłyszaÂłem Âże Danielos juÂż ĂŚwiczy !!! - podobno w Bytomiu znalazÂł kawaÂłek suchego asfaltu!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danielos... Chyba u siebie na klatce Hehehehehehe:)Co do spotkania to Cie wcale nie poganiam Mamy duuuuuzo czasu.....Ja mam w zanadrzu jeden wariant, ale jeszcze nie wiem co z tego moze wyjsc...... :| w kazdym razie pokazywalem ci kiedyz pewna wizytowke pewnego Pana, ktorego ma sponsorowac moja firma moze to jest jakis atut??????? as w rekawie..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.