Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4975


Czajnik166

Rekomendowane odpowiedzi

siema! za³o¿y³em nowy temat bo nie wiedzia³em w który z istniejacych mam wejœÌ ¿eby sie dowiedzieù czegoœ o moim problemie...wiêc kupie³em stosunkowo niedawno temu skuter to jest moja pierwsza maszyna dlatego nie wiem nawet gdzie jest cylinder...przy dodawaniu na hama gazu cos spod motorka zaczyna strzelaÌ i przerywa jakby moc...a jak wystartuje stopniwo podkrêcaj¹c manetke jedzie do za³u¿my 40km/h i znowu strzelanie zaczyna powodowaÌ ¿e tylko go jakby "wyrywa"...jeszcze apre dni temu wszystko bylo git...mo¿e to przez zime?!...potrafi³ by mi mo¿e ktos pomóc...mo¿e znacie jakiœ dobrych mechaników z Wroc³awia??? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem jak to jest w skuterach ale jak ja mialem taki przypadek to byly 2 wyjscia:abo zaplon sie przestawil <ale w skuterze raczej niema jak> albo klin z magneta sie urwal , aha a raz to jezdzilem na 1 pierscieniu i tez sie tak dzialo .Moze twoje moto za duzo oleju bierze i to dlatego jest duzo drobnych przypadkow ktore wplywaja na to:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzi moge sie klucic...? rownie dobrze mogl prztrzec Âłozyska na wale i teraz nalaÂł oleju, one puÂściÂły, i jest o wielle wiele sÂłbaszy....
Stary nie odzywaj sie! Mi przypomina to co CI sie dzieje z sytulacja jaka mialem w MZ, poprostu odkrecil/poluzowal sie gaznik przy kruscu i dlatego dostawal lewego powietrza....poprostu musisz wziasc kogos kto wie jak wyglada silnik i z czego jest zbudowany(podstawy) i przedewsz\ystkim wymienic swiece, potem zobaczyc czy gaznik sie nie rusza!A i jeszcze jedno, czy u CIebie w skuterze jest dozownik oleju ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.