Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4447


mareo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo trafna akcja musimy dzia³ac ja juz nakrêci³em dawno kumpli z okolic do wysy³ania mejli. Jednak niemozemy zapomiec o tym, ze oprócz tego, ¿e katamaraniarze maj¹ na nas zwracaÌ uwagê my równieŸ musimy uwarzac.Chcialoby sie powiedziec , ze musimy zacz¹Ì jezdzic wolniej i bez przepychanek itd., lecz ilu znas zacznie jezdzic zgodnie z dozwolona prêdkoœci¹ b¹dŸ bez brawury tego jest za wiele wœród naszego œrodowiska. Takze mi³o jest gdy taka akcja wychodzi z naszej strony no i musimy zacz¹Ì j¹ przed sezonem i dalej ci¹gn¹Ì w trakcie sezonu. Podpisuje sie pod t¹ akcj¹ nawet z 10 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bêdê oryginalny i powiem tak: W DUPIE MAM TV ! Nie chce mieÌ nic wspólnego z ogólnogównian¹ Telewizj¹ Polsk¹! Jeszcze nikt normalny tam nie pracowa³ i samo to ¿e ¿yj¹ z naszych podatków mnie ju¿ denerwuje. Zarobki "odchodz¹cego" Durczoka wynosi³y 60.000 z³ na miesi¹c (teraz bêdzie mia³ 100.000 w tvn)!! Prêdzej sie zabije na moto ni¿ taka akcja powstanie. Sorry ale mam to g³êboko gdzieœ.. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozwole sobie zauwazyc ze w Telewizji nie ma wogole mowy o motocyklach. Raz pamietam tylko jak w uwadze na TVN mowili ze motocyklisci terroryzuja miasto i jezdza jak szaleni. A o nasze bezpieczenstwo nikt sie nie zatroszczy. Najlepiej powiedziec ze skoro chcial jezdzic motocyklem to musial liczyc sie z niebezpieczenstwem Jednym slowem u nas w kraju motocyklistow ma sie gleboko w d... Slysze tylko okreslenia dawca organow itp itd Nie rozumiem tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bêdê oryginalny i powiem tak: W DUPIE MAM TV ! Nie chce mieÌ nic wspólnego z ogólnogównian¹ Telewizj¹ Polsk¹! Jeszcze nikt normalny tam nie pracowa³ i samo to ¿e ¿yj¹ z naszych podatków mnie ju¿ denerwuje. Zarobki "odchodz¹cego" Durczoka wynosi³y 60.000 z³ na miesi¹c (teraz bêdzie mia³ 100.000 w tvn)!! Prêdzej sie zabije na moto ni¿ taka akcja powstanie. Sorry ale mam to g³êboko gdzieœ.. Pozdro
W sumie Cie popieram bo telewizja to jedno wielkie gowno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziœ w³¹czy³em TV i co zobaczy³em... TVP1 promuje "motocyklizm" poprzez relacje z Motor Bike Show w Warszawie. Wszystko by³o by piêknie gdyby tej relacji nie pokazywali w... TELERANKU Mo¿e rodzice ogl¹daj¹cy TV ze swoimi pociechami, stwierdz¹ po jakims czasie ¿e moze i kupiÌ synowi/córce jakieœ ma³e moto i niech szaleje Tylko u nas w kraju jest tak: Jak sie widzi motocykliste, który na swoim rumaku zapieprza przez miasto to s³ychac opinie: "debil, wariat, niech sie zabije!" ale jak ju¿ jest jakas wystawa, zlot to ludzie zmieniaj¹ ton: "o jakie piêkne maszyny, te¿ bym chcia³(a) takie mieÌ, jakie to musi byÌ fajne" To jest nasz kochany kraj i jego obywatele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie iz jak ktos ubi tworzyc pisma i ma na to czas , niech stworzy oficjalny text i kazdy z nas pod nim sie podpisze lub lepiej wysle go do TV , pomtysl dobry ale co ja mam napisac che abyscie propagowali moto tylko nie w teleranku.... powinno to pokazywac motocyk i jego kierowce jako czlowieka narazonnego na zachowanie 4oo a takze pokazac 4oo iz czamai (czesto...) motocykliscie jezdza ostro pnad tych 130.... , nie mozna z siebie zrobic swietej krowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko u nas w kraju jest tak: Jak sie widzi motocykliste, ktĂłry na swoim rumaku zapieprza przez miasto to sÂłychac opinie: "debil, wariat, niech sie zabije!" ale jak juÂż jest jakas wystawa, zlot to ludzie zmieniajÂą ton: "o jakie piĂŞkne maszyny, teÂż bym chciaÂł(a) takie mieĂŚ, jakie to musi byĂŚ fajne" dokÂładnie tu wszyscy pytaja ila ma koni coÂś tam bredzÂą ze widzieli kolesia ktĂłry na jednym kole gdzies jeÂździÂł tak zagadujÂą a przychodzi co do czego to zaÂś ci ....... jadÂą to sie nie zmieni a takie akcje mogÂą pomuc tylko odpowiedzcie sobie na jedno pytanie jeÂździce przepisowo? bo ja nie i co mamy wpajac kierowca puszek zeby sie rozgladali lepiej jak po mieÂście prĂŞdkosci sa napewno wiĂŞksze jak 50km/h i na dwupasie czy w korkach smiganie miĂŞdzy puszkami jest dozwolne ,wyprzedzanie na trzeciego tylko ci ktĂłrzy sa do nas przychylnie nastawieni robiÂą nam miejsce w korku czy uÂłatwiajÂą wyprzedanie sÂą to przewaÂżnie osoby ktĂłre znajÂą jakiegos motocykliste lub jeÂżdzÂą zawodowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ca³ym œwiecie tak jest, poza tym ju¿ nie przesadzajmy z tymi podatkami - co innego jak zarz¹d paùstwowej spó³ki wyp³aca sobie setki tysiêcy z³otych pensji a co innego prezenterzy - po pierwsze to nie on decyduje o wysokoœci zarobków, po drugie jest dobry i nale¿y mu siê. Co do pensji w tvn'ie to ju¿ w ogóle nie nasza sprawa.Wracaj¹c do tematu rzeczywiœcie brakuje naœwietlenia spraw dotycz¹cych motocykli i motocyklistów ale to jest spowodowane tym ¿e jest nas ma³o. Tendencja jest zwy¿kowa wiêc na pewno zanied³ugo to sie zmieni. Poza tym zamiast narzekaÌ mozna by wyjœc z jakims pomys³em, zorganizowaÌ siê. Mo¿liwoœcie jest sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to tak du¿o zzarabiasz i taki wielki ten podatek p³acisz, ¿e Cie boli i abonament tez oplacasz ??jak siê nie podoba to zawsze mo¿esz telewizor za okno i przestac oplacaÌ abonament, a z podatakami te¿ mozesz zrobic wa³ i na lewo kase braÌ nie opodatkowywaÌ siê.Natomias co do akcji równie¿ jestem jak najbardziej zai j eszcze jedno troche tych materia³ów o motocyklistach bylo w TV, nie pamiêtam na którym kanale to bylo ale w jakimœ programi motoryzacyjnym co jakiœ czas Czachor opowiada³ na temat bezpieczeùstawa itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ¿e przepisy sa z³e nie ulega w¹tpliwoœci - z reszta juz od dawna s¹ postulaty zmian albo wrêcz zniesienia abonamentu natomiast pisanie rzeczy typu :"W³asnie ma i to du¿o. Ten koleœ jest utrzymywany z naszego abonamentu! Dostaje tak¹ kasê, wiêc sami mogli by coœ zrobiÌ. Nie doœÌ ¿e "¿yj¹" dziêki nam to jeszcze mamy sie prosiÌ ¿eby cos dla nas zrobili"jest co najmniej dziwne, albo bardzo polskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie indziej nie Âżyje siĂŞ lepiej, tak naprawdĂŞ. Co najwyÂżej jest trochĂŞ silniejsza klasa Âśrednia, ale i to niewiele zmienia.Ale "gdzie indziej" ludzie mniej narzekajÂą, wiĂŞcej prĂłbujÂą dziaÂłaĂŚ. Nie poznacie efektĂłw, jeÂżeli nie ruszycie dupali. A gdybaĂŚ, Âże i tak bĂŞdzie beznadziejnie, to kaÂżdy moÂże. Z caÂłym szacunkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee jak siĂŞ nikt do Âżycia pozytywnie nie nastawi to bĂŞdzie caÂły czas naÂżekaÂł.Ja wam powiem Âż emi siĂŞ bardz odobrze Âżyje w tym kraju ) mozÂż mnie nie sta na jakÂś R1 czy coÂś innego ale nie o to w tym Âżyciu chodzi.I daltego powinniÂśmy podjac akcje, choĂŚ niektĂł¶zy bĂŞdÂą nadal uwarzac Âże nic to nie zmieni i ise im wsumie nie dziwie bo przeciez raz juÂż byÂła akcaj papiery do ministra zawiezione Dziewulski teÂż wojowaÂł i co cisza jak malowali pasy Âśmieszna farbÂą tak malujÂą. Ale jak tak bĂŞdziemy podchodziĂŚ to nigdy nic nie wyjdzie, trzeba caÂłyczas prĂłbowaĂŚ i nie podawac siĂŞ, a kiedyÂśw koĂącu dopniemy swego i wszyscy bĂŞdÂą szanowaĂŚ motocyklistĂłw, ale najpierw zacznijmy sami od siebie )Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.