Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

UWAG ANA PTASZKI.........


fajna koleshanka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 326
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie Nie Âłukaszku nie o to chodziÂło..... Ty sobie mozesz pomaÂżyĂŚ bo ja tobie  tego nie zabrazniam a jak ci nie pasuje to ci po kaloryferze postukam i sie uspokoisz  
KALORYFERZE??? A CO TO MA WSPOLNEGO Z PTAKAMI???? EHHHKOMANDOS TS POWIEDZ MI A CO MA JESZCZE TAKIE WLASCIWOSCI ...JAK TWIERDZISZ ZE NIE TYLKO LIONY???LUK@SZ NIE MARTW SIE TAKIE WLASCIWISCI TOPIÂĄCE SA TYLKO W JEDNYCH USTACH A JAKICH TO SIE DOMYÂŚL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj znowu musze coÂś wytÂłumaczyc bo jak widze nie wszystcy wiedzÂą o co chodzi a wiĂŞc tak:oprĂłcz lionĂłw w ustach topiÂą sie:-lody-wszelkiego rodzaju batony-lizaki-cukierki-sople lodu-Âśnieg-itd itpA po stukaĂŚ po kaloryfeÂże ÂŁuk@szowi moge bo to jest mĂłj sÂąsiad i mnieszka piĂŞtr niÂżej (musze woÂąchaĂŚ jego smrody )A co do wÂłaÂściwoÂści topiÂących i ust towiadomo o co chodzi WystraszyÂłaÂś chÂłopaka i teraz sam sobie dobrze zrobi ĂŚ nie moze chciarz Âżebra ma powycinane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj znowu musze coÂś wytÂłumaczyc bo jak widze nie wszystcy wiedzÂą o co chodzi a wiĂŞc tak:oprĂłcz lionĂłw w ustach topiÂą sie:-lody-wszelkiego rodzaju batony-lizaki-cukierki-sople lodu-Âśnieg-itd itpA po stukaĂŚ po kaloryfeÂże ÂŁuk@szowi moge bo to jest mĂłj sÂąsiad i mnieszka piĂŞtr niÂżej (musze woÂąchaĂŚ jego smrody )A co do wÂłaÂściwoÂści topiÂących i ust towiadomo o co chodzi  WystraszyÂłaÂś chÂłopaka i teraz sam sobie dobrze zrobi ĂŚ nie moze chciarz Âżebra ma powycinane
JA BYM TU DO DALA JESZCZE COS ALE ZA DUZO PIKANTERI BEDZIE W TYM POSCIE WIEC SIE WSTRZYMAMWSPOÂŁCZUJE WACHANIA SMRODKOW HAHAHA NIO NIE STRZIMIAA CO DO WYSTRASZNIEA HMMM CO JA TAKIEGO STRASZNEGO POWEIDZIALAM ???/:oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA BYM TU DO DALA JESZCZE COS ALE ZA DUZO PIKANTERI BEDZIE W TYM POSCIE WIEC SIE WSTRZYMAMWSPOÂŁCZUJE WACHANIA SMRODKOW HAHAHA NIO NIE STRZIMIAA CO DO WYSTRASZNIEA HMMM CO JA TAKIEGO STRASZNEGO POWEIDZIALAM  ???/:oops:
ÂŁukaszek sie boi teraz ze mu sie rozpÂłynie i pozostanie bez broni....hehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nico ceskie orginale sa najlepsze ) ech jako dzieciak to sie ciesyzlem jak dostalem takie w kartoniku )
JA TYLKO CZEKALAM AZ MOJA MAMA DO CZECH POJEDZIE A JAK WRACALA TO STALAM POD DRZWIAMI A MAMA ZAWSZE MI JE DAWALA .........KOLOROWE KULECZKI HIHIHI DOBRE BYLY A CO DO M&M TO PODROBEK NIE JADLAM BO W ORYGINALNYM OPAKOWANIU BYLY TY SIE NIE ZNASZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOMANDOS TS ALE MASZ RYJEK NIE WIEDZIALAM ZE AZ TAKIE PODDOBIENSTWO CIE LACZY Z TA SWINIA HIHIHIH CO ZA RYJEK BYLY PTAKI I PO PTOKACH HIHIH
No ryjek mam fajny ale œwini¹ nie jestem z³otko A ptoki sie skoùczy³y bo wszystkich chyba ta grypka dopad³a mój jest chyba w po¿¹dku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ryjek mam fajny ale ÂświniÂą nie jestem zÂłotko A ptoki sie skoĂączyÂły bo wszystkich chyba ta grypka dopadÂła mĂłj jest chyba w po¿¹dku  
JESZCZE ZÂŁOTKO MI PADOÂŁ....... JA BYM NIE BYLA TAKA PEWNA ZA TWOJEGO PTOKA HIHIHI JAK NARAZIE JEST W POZADKU CIEBIE TEZ DOPADNIE GRYPLA A WTEDY ZDYCHAJ PTASZKU HIHIHI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe i tu sie mylisz zÂłotko rĂŞcze za mojego ptaszka 100%......a moze by go jakaÂś pielĂŞgniareczka obejrzaÂła.... wiesz co a moze ty miriam jesteÂś...polsak to nei bajka fajna ma dwa jajka....to byÂł rzacik moze nie Âśmieszny ale zawsze cuÂś....gwarantuje ci muj jest ok i nie ma na niego takiej choroby ktĂłra by go dopadÂła....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.